Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 28 marca 2024 imieniny: Anieli, Jana

Zwycięstwo po twardej walce

Adam Kułak
poniedziałek, 16 sierpnia 2021 07:00

Mecz z TomasoviąNiespodziewanie wysoko zawiesili Orlętom poprzeczkę zawodnicy beniaminka. Tomaszowianie pomni wysokiej przegranej z Cracovią II wszelkimi sposobami niekoniecznie zgodnymi z zasadami gry starali się wbijać biało zielonych z uderzenia.

Spotkanie rozpoczęło się od wspaniałej okazji dla gospodarzy, ale napastnicy nie potrafili skierować piłki do bramki i bramkarz Tomasovii zachował czyste konto. Orlęta wyraźnie dominowały na boisku, Maj nawet głową strzelił gola, jednak sędzia dopatrzył się faulu na bramkarzu. Goście ograniczali się do bardzo groźnych kontr. Tuż przed zakończeniem pierwszej części meczu Maciej Filipowicz chytrym strzałem po ziemi z rzutu wolnego strzelił gola dla gospodarzy.

Druga część meczu wyraźnie różniła się od pierwszej. Zawodnicy gości zaczęli grać blisko i bardzo twardo. Sędzia sześć razy pokazał żółty kartonik, z czego dwukrotnie ukarał Michała Skibę, który musiał w 85 minucie opuścić boisko. Pomimo wielu obustronnych okazji żadnej drużynie nie udało się strzelić gola i wynik z pierwszej połowy utrzymał się do końcowego gwizdka arbitra.

Wygraliśmy drugi mecz, tylko to zostanie odnotowane w historii rozgrywek.

Orlęta Radzyń – Tomasovia Tomaszów Lubelski 1: 0 (1: 0). Bramka: Maciej Filipowicz 43 minuta.

Warning: No images in given directory. Please check the directory!