Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 19 marca 2019 imieniny: Bogdana, Józefa
Rozkład jazdy autobusów Ogłoszenia Imprezy i wydarzenia Ceny paliw

Na skróty

Karate Kyoukushin

Nasi karatecy wzięli udział w Mistrzostwach Europy!

Michał Maliszewski   
czwartek, 01 grudnia 2016 07:00

Zawodnicy na podiumArena Globus była miejscem rywalizacji dla ponad 600 zawodników z Europy oraz Izraela i Iranu na odbywających się 26-27 listopada 2016r. Mistrzostwach Europy oraz Pucharu Europy w Karate Kyokushin.

W tym doborowym towarzystwie najlepszych Karateków znaleźli się przedstawiciele Radzyńskiego Klubu Karate Kyokushin prowadzonego przez Sensei Marka Woroszyło IV Dan - sensei Wojciech Lubka oraz sempai Łucja Szaniawska. Sam start na tak znaczących zawodach był kulminacją wielomiesięcznych przygotowań oraz codziennych treningów.

 

Dobry sportowiec i trener. Marek Woroszyło uhonorowany przez władze miasta

Michał Maliszewski   
sobota, 28 listopada 2015 06:00

Marek Woroszyło z przewodniczącym RM i burmistrzem28 października 2015 roku podczas przedostatniej sesji Rady Miasta została podsumowana działalność sportowa w Radzyniu Podlaskim.

Jako, że w tamtym terminie nie została wyróżniona jedna znamienita osoba, włodarze miasta postanowili uhonorować go na ostatniej sesji 27 listopada. Marek Woroszyło - trener Karate Kyokushin otrzymał specjalne wyróżnienie z rąk burmistrza Jerzego Rębka oraz przewodniczącego Rady Miasta Adama Adamskiego.

 

Nasi karatecy nie spoczywają na laurach

Michał Maliszewski   
piątek, 16 października 2015 06:00

Zawodnicy podczas walkiKaratecy z Radzyńskiego Klubu Karate Kyokushin znów na podium, tym razem areną sportowej rywalizacji był Chełm i  III Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin IKO o Puchar Prezydenta Miasta Chełm. 

Na tatami swoje umiejętności prezentowało 193 zawodników, w tym 15 zawodników z Rawy Ruskiej na Ukrainie. W turnieju uczestniczyli zawodnicy z 10 dużych ośrodków karate IKO Kyokushin z Lubelszczyzny oraz Podkarpacia. Nasi zawodnicy wykazali się znakomitym przygotowaniem technicznym oraz godną karateki postawą na matach. Nie brakowało i tym razem emocji, w kategorii roczników 2001-2002 w finale spotkały się dwie nasze zawodniczki: Ola Budzyńska i Łucja Szaniawska - tym razem laur zwycięstwa wywalczyła Ola, która wykonała 2 punktowane techniki (jap. wazari), które po zliczeniu dały zwycięstwo przez ippon i zakończył walkę przed czasem.

 

Zawodnicy radzyńskiego klubu Karate Kyokushin wrócili z medalami na piersiach

Michał Maliszewski   
poniedziałek, 12 października 2015 06:00

Zawodnicy na macie podczas zawodów Zawodnicy Radzyńskiego Klubu Karate Kyokushin (RKKK) udanie rozpoczęli starty w nowym sezonie 2015/2016, - na pierwszym turnieju nie brakowało emocji i sukcesów.

3 października odbył się I Międzynarodowy Turniej o Puchar gminy Zamość, który zgromadził 294 zawodników z Lubelszczyzny, Podkarpacia, a także województwa świętokrzyskiego oraz z Rawy Ruskiej na Ukrainie. Rywalizowano na trzech matach (jap. tatami) w konkurencjach walk (jap. kumite) i układów (jap. kata).

 

Zapisz się na Karate!

Michał Maliszewski   
sobota, 03 października 2015 06:00

KarateRadzyński Klub Karate Kyokushin "RAPTOR" zaprasza wszystkich chętnych na treningi Karate Kyokushin, dzieci od lat 6-9, młodzież i dorosłych. W szczególności zachęcają do treningów rodziców z dziećmi.

Zapisy dla wszystkich grup treningowych odbywają się przez cały rok, przed każdym treningiem. Ćwiczyć może każdy bez względu na wiek, płeć czy kondycje fizyczną. Zajęcia karate kyokushin prowadzone są przez wykwalifikowanych instruktorów oraz trenerów. Klub posiada licencje Polskiego Związku Karate. Przyjdź na pierwszy bezpłatny trening, a dowiesz się więcej o tej dyscyplinie. Wystarczy strój sportowy i chęci.

 

Turniej Karate Kyokushin „O Puchar Tatr” w Zakopanem

Michał Maliszewski   
piątek, 12 grudnia 2014 07:00

Mikołaj podczas zawodów6 grudnia 2014r dzięki zaproszeniu sensei Grzegorza Popiołka 2 Dan z Tatrzańskiego Klubu Karate Kyokushin zawodnicy Radzyńskiego Klubu Karate Kyokushin brali udział w rywalizacji sportowej w zimowej stolicy Polski.

Turniej zgromadził 168 zawodników, głownie z okolic Zakopanego: Kościeliska, Bukowiny Tatrzańskiej, Limanowej, Starego Sącza, Nowego Targu, Białki Tatrzańskiej, Poronina, Białego Dunajca ale również Bielska-Białej, Gubina i Niepołomic.

 

Udany start na Ogólnopolskim Turnieju Karate Kyokushin w Tomaszowie Lubelskim

Michał Maliszewski   
środa, 04 czerwca 2014 06:00

Zawodnicy na podiumDuży sukces odniosła reprezentacja Radzyńskiego Klubu Karate Kyokushin ,,RAPTOR” na odbywającym się Ogólnopolskim Turnieju Karate Kyokushin, poświęcony 20 rocznicy śmierci twórcy stylu karate kyokushin Masutatsu Oyamy.

Wydarzenie odbyło się  31 maja w Tomaszowie Lubelskim. Sześcioosobowa ekipa naszych zawodników wywalczyła 6 medali. Alan Cep wrócił ze złotym odznaczeniem, Mateusz Barański, Kacper Mazur, Anna Chud i Damian Chromik otrzymali srebrne, natomiast Mateusz Michaluk brązowy medal.

 

Sukcesy zawodników Karate Kyokushin na Mistrzostwach Województwa lubelskiego

Michał Maliszewski   
piątek, 25 kwietnia 2014 06:00

Cała grupaJak co roku zawodnicy stylu Kyokushin z województwa lubelskiego spotkali się, by wyłonić najlepszych spośród siebie w poszczególnych kategoriach wiekowych i wagowych.

Zawody zgromadziły 217 zawodników z 8 ośrodków naszego województwa. Nasz klub reprezentowało w tym roku 28 zawodników szkolonych w naszym „Kowolikklubie”.

Podopieczni sempai Roberta Rosińskiego, którzy znaleźli się na podium:

 

Turniej Radzyńskiego Niedźwiedzia po raz czwarty

Michał Maliszewski   
wtorek, 26 listopada 2013 07:00

Zawodnicy na podiumW sobotę 16 listopada w hali sportowej I Liceum Ogólnokształcącego przy ulicy Partyzantów spotkali się zawodnicy stylu kyokushin karate, by rywalizować po raz czwarty w naszym mieście.

W zawodach wzięło udział 162 zawodników z następujących ośrodków: Łomża, Warszawa, Mińsk Mazowiecki, Radom, Biała Podlaska, Lublin, Zamość, Tomaszów Lubelski, Ostrów Mazowiecki, Chełm oraz zawodnicy naszego klubu.

 

Turniej Karate o Puchar Radzyńskiego Niedźwiedzia

Michał Maliszewski   
środa, 13 listopada 2013 07:00

Plakat wydarzeniaW sobotę 16 listopada zapraszamy wszystkich na IV edycję TURNIEJU KARATE KYOKUSHIN O PUCHAR RADZYŃSKIEGO NIEDŹWIEDZIA.

Turniej odbędzie się po raz pierwszy w hali sportowej I Liceum Ogólnokształcącego ul. Partyzantów 8. Walki eliminacyjne rozpoczną się o godzinie 10.00, a finały około godziny 14.00. Serdecznie zapraszamy, wstęp wolny.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 4