Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 21 lutego 2024 imieniny: Eleonory i Piotra * 2009 - Papież Benedykt XVI mianował Andrzeja Dzięgę na metropolitę szczecińsko-kamieńskiego

Dobry sportowiec i trener. Marek Woroszyło uhonorowany przez władze miasta

Michał Maliszewski   
sobota, 28 listopada 2015 06:00

Marek Woroszyło z przewodniczącym RM i burmistrzem28 października 2015 roku podczas przedostatniej sesji Rady Miasta została podsumowana działalność sportowa w Radzyniu Podlaskim.

Jako, że w tamtym terminie nie została wyróżniona jedna znamienita osoba, włodarze miasta postanowili uhonorować go na ostatniej sesji 27 listopada. Marek Woroszyło - trener Karate Kyokushin otrzymał specjalne wyróżnienie z rąk burmistrza Jerzego Rębka oraz przewodniczącego Rady Miasta Adama Adamskiego.

Marek Woroszyło z przewodniczącym RM i burmistrzem- Za sumienną i rzetelną pracę trenerską oraz promocję miasta Radzyń Podlaski. Marek Woroszyło jest od lat czynnym zawodnikiem Karate Kyukushin. Jest wspaniałym zawodnikiem posiadającym duże umiejętności i sukcesy na swoim koncie, a także od wielu lat zajmuje się pracą trenerską – mówił przewodniczący Adamski.

Gratulujemy trenerowi i życzymy dalszych sukcesów zawodowych!

Marek Woroszyło z przewodniczącym RM i burmistrzem

Marek Woroszyło z przewodniczącym RM i burmistrzem

Marek Woroszyło z przewodniczącym RM i burmistrzem

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.

noimage
Remonty
środa, 21 lutego 2024
noimage
owijarka sipma
sobota, 10 lutego 2024