Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 19 marca 2018 imieniny: Bogdana, Józefa

Już niedługo

Spotkanie z podróżnikiem Markiem Fiedlerem image
Spotkanie z podróżnikiem Markiem Fiedlerem, 22.03.2018, 18:30, Sala Katechetyczna Parafia Św. Trójcy
takes place in
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Rozkład jazdy autobusów Ogłoszenia Imprezy i wydarzenia Ceny paliw

Na skróty

Odpowiedzą za kradzież drzewa

Oficer prasowy KPP w Radzyniu Podlaskim Piotr Mucha   
piątek, 16 marca 2018 20:43

DrzewoPolicjanci radzyńskiej komendy otrzymali informację, że w kompleksie leśnym na terenie gminy Radzyń Podlaski doszło do kradzieży drzewa na przełomie lutego i marca br. Sprawcy na terenie działek leśnych dokonali wycięcia oraz kradzieży 19 sztuk dębu. Pokrzywdzeni oszacowali straty na kwotę ponad 10 tys. zł.

Sprawą  zajęli się radzyńscy kryminalni. Szybko ustalili, że sprawcami jest dwóch mężczyzn w wieki 31 i 33-lat, a także 35-letnia kobieta. Wszyscy zamieszkują na terenie gminy Radzyń Podlaski. Funkcjonariusze ustalili również, że skradzione drzewo został sprzedane mieszkańcowi gminy Kąkolewnica i na terenie jego posesji odnaleźli pocięte drzewo. Sprawcy kradzieży zostali zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu.

 

Radzyń Podl.: Pijany wjechał w kościelne ogrodzenie, a potem uciekł

Oficer prasowy KPP w Radzyniu Podlaskim Piotr Mucha   
piątek, 09 marca 2018 21:35

PolicjaWczoraj tuż przed godz. 23.00 dyżurny radzyńskiej komendy został poinformowany o zdarzeniu drogowym, do jakiego doszło w miejscowości Ulan przy głównej drodze.

Z relacji świadka wynikało że sprawca jest pijany i ucieka z miejsca pozostawiając swój uszkodzony pojazd. Policjanci w trakcie patrolowania drogi w kierunku Radzynia Podlaskiego zatrzymali mężczyznę odpowiadającego rysopisowi. Ze wstępnych ustaleń wynika że, kierujący osobową toyotą 38-letni obywatel Włoch, na zakręcie drogi krajowej nr 63 zjechał pobocze po czym uderzył w ogrodzenie parkingu kościelnego.

 

Czemierniki. Policjanci uratowali mieszkańców z zadymionego domu

Michał Maliszewski   
poniedziałek, 26 lutego 2018 13:58

PolicjanciDo zdarzenia doszło w sobotę po godz. 11:00 na terenie gminy Czemierniki.

Dyżurny radzyńskiej komendy otrzymał zgłoszenie dotyczące awantury domowej. Pod wskazany adres natychmiast skierowany został patrol policji. Na miejscu funkcjonariusze zauważyli kłęby dymu wydobywające się przez okno. Natychmiast weszli do budynku, gdzie z jednego z pomieszczeń wyprowadzili dwóch nietrzeźwych mężczyzn, którzy przekazali informację, że w domu znajduję się jeszcze 88-letnia kobieta. Wewnątrz było bardzo duże zadymienie ograniczające widoczność i utrudniające oddychanie. Następnie policjanci weszli ponownie do domu, sprawdzając kolejne pomieszczenia. W jednym z pokoi zauważyli leżącą na podłodze kobietę, która była nieprzytomna.

 

Radzyń Podl. Pod wpływem alkoholu spowodował kolizję

Oficer prasowy KPP w Radzyniu Podlaskim Piotr Mucha   
piątek, 23 lutego 2018 14:40

PolicjaDo zdarzenia doszło wczoraj około godziny 8:25 na parkingu przy szpitalu w Radzyniu Podlaskim.

Kierujący pojazdem marki Citroen C5, 45-letni mieszkaniec gminy Komarówka Podlaska cofając uderzył w samochód marki Volvo, którym kierowała 41-letnia mieszkanka gminy Czemierniki. Wraz z kobietą podróżował jej 12-letni syn.

 

Trwa akcja: Bezpieczeństwo na drodze krajowej nr 19

Michał Maliszewski   
piątek, 23 lutego 2018 14:36

Policja„Bezpieczeństwo na drodze krajowej nr 19” to nazwa akcji, którą dziś przeprowadzają policjanci z drogówki.

Na terenie powiatów, przez których przebiega ta droga krajowa stróże prawa kontrolują prędkość, z jaką poruszają się kierujący, ich stan trzeźwości, stan techniczny pojazdów czy też sposób przewożenia pasażerów. Głównym celem policyjnych działań jest poprawa stanu bezpieczeństwa na drogach.

 

Radzyń Podlaski: Kradzież w supermarkecie. Kto rozpoznaje tę kobietę?

Oficer prasowy KPP w Radzyniu Podlaskim Piotr Mucha   
piątek, 23 lutego 2018 14:18

Złodziejka w supermarkecieDo tego przestępstwa doszło 4 stycznia około godz. 14:30. w jednym z supermarketów na terenie Radzynia Podlaskiego.

Z przyjętego przez jedną z klientek sklepu zgłoszenia wynikało, że kobieta podczas zakupów została okradziona. Z torebki, którą trzymała w wózku sklepowym, ktoś ukradł jej portfel. Straty wyceniła na kwotę ponad 700 zł. Prowadzący sprawę policjanci zabezpieczyli nagranie ze sklepowego monitoringu. Jak się okazało, kamera nagrała całe zdarzenie. Na filmie widać, jak pokrzywdzona schyla się do lodówki po mrożonki. W tym czasie inna z klientek podchodzi do stojącego obok wózka i niepostrzeżenie w bezczelny wręcz sposób otwiera torebkę i zabiera portfel.

 

Radzyń Podl. 78-latek potrącił swojego równiesnika

Oficer prasowy KPP w Radzyniu Podlaskim Piotr Mucha   
czwartek, 22 lutego 2018 15:01

Na miejscu zdarzeniaRadzyńscy policjanci ustalają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj około godz. 9:15 na ul. Międzyrzeckiej w Radzyniu Podlaskim.

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy radzyńskiej jednostki wynika, że 78-letni mieszkaniec Radzynia Podlaskiego przechodząc przez jezdnię na przejściu dla pieszych, został potrącony przez kierującego daewoo. Autem kierował również 78-letni mieszkaniec Radzynia Podlaskiego.

 

Radzyń Podl. W wyniku pożaru 69-latka trafiła do szpitala

Oficer prasowy KPP w Radzyniu Podlaskim Piotr Mucha   
środa, 21 lutego 2018 12:33

Pożar w blokuDo zdarzenia doszło wczoraj (20.02) około godz. 11:30 w Radzyniu Podlaskim przy ulicy Wyszyńskiego.

Oficer dyżurny radzyńskiej komendy został powiadomiony, że z mieszkania na czwartym piętrze wydobywa się dym. Na miejsce zostali skierowani policjanci, którzy potwierdzili zgłoszenie.

 

Walinna. Najechał na leżącego na jezdni mężczyznę

Mariusz Szczygieł   
poniedziałek, 19 lutego 2018 19:34

Audi uczestniczące w zdarzeniuRadzyńscy policjanci ustalają szczegóły wypadku drogowego, jaki miał miejsce 18 stycznia br. w miejscowości Walinna w gminie Komarówka Podlaska.

Z wstępnych ustaleń funkcjonariuszy radzyńskiej drogówki wynika, że około 18:10 kierujący samochodem osobowym marki Audi najechał na leżącego na jezdni mężczyznę. Autem kierował 19-letni mieszkaniec gminy Komarówka Podlaska. W chwili zdarzenia mężczyzna był trzeźwy. Pieszy, 47-letni mieszkaniec tej samej gminy, w wyniku odniesionych obrażeń zmarł na miejscu zdarzenia drogowego.

 

Policjanci zabezpieczyli krajankę tytoniową

Oficer prasowy KPP w Radzyniu Podlaskim Piotr Mucha   
czwartek, 15 lutego 2018 21:00

TytońFunkcjonariusze zatrzymali 44-letniego mieszkańca Radzynia Podlaskiego.

W trakcie przeszukania jego miejsca zamieszkania, policjanci zabezpieczyli ręczną maszynkę do wyrobu papierosów, gilzy papierosowe, a także ponad 36 kilogramów krajanki tytoniowej. Jak ustalili funkcjonariusze, gdyby papierosy trafiły na rynek, straty Skarbu Państwa z tytułu nieopłaconego podatku akcyzowego łącznie z podatkiem VAT wyniosłyby ponad 36 tys. zł.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 112