Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 20 września 2018 imieniny: Faustyny, Filipiny

Już niedługo

REPERTUAR KINA
REPERTUAR KINA "ORANŻERIA" 21.-23.09.2018, 21.09.2018
takes place in
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Turów. Tragiczny wypadek przy wycince drzew

Oficer prasowy KPP w Radzyniu Podlaskim, mł. asp. Piotr Mucha   
środa, 19 września 2018 11:49

Na miejscu zdarzeniaFunkcjonariusze radzyńskiej jednostki pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności wypadku ze skutkiem śmiertelnym, do którego doszło wczoraj po południu w lesie, w okolicach miejscowości Turów, gm. Kąkolewnica.

29-letni mieszkaniec gm. Michów prowadził prace przy wycince drzew. Ze wstępnych ustaleń wynika, że ścięte przez mężczyznę drzewo zaczepiło gałęziami o oddalone o kilka metrów uschnięte drzewo, które złamało się i uderzyło 29-latka w głowę. Mężczyzna w wyniku odniesionych obrażeń zmarł na miejscu.

 

Komarówka Podlaska. Zignorował znak STOP

Oficer prasowy KPP w Radzyniu Podlaskim, mł. asp. Piotr Mucha   
czwartek, 13 września 2018 17:21

Na miejscu zdarzeniaDo wypadku doszło wczoraj (12.09) około godz. 13:30, na skrzyżowaniu ulic Wojska Polskiego i Benia w Komarówce Podlaskiej.

Ze wstępnych ustaleń policjantów radzyńskiej drogówki wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Volkswagen Golf, 41-letni mieszkaniec Kołobrzegu doprowadził do zderzenia z samochodem osobowym marki Volkswagen Golf II. 41-latek jadąc ul. Benia, prawdopodobnie nie zastosował się do znaku B-20 „STOP” i nie udzielił pierwszeństwa przejazdu jadącemu ul. Wojska Polskiego drugiemu volkswagenowi. Drugim autem kierował 70-letni mieszkaniec gm. Komarówka Podlaska.

 

Borki. Zderzenie volkswwagenów

Oficer prasowy KPP w Radzyniu Podlaskim, mł. asp. Piotr Mucha   
wtorek, 11 września 2018 15:00

Na miejscu zdarzeniaWczoraj (10.09), około godziny 14:40 w Borkach na ul. Chmielnej doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych.

Jak wstępnie ustalili policjanci radzyńskiej drogówki kierujący samochodem osobowym marki VW Golf, 52-letni mieszkaniec gminy Borki, wykonywał manewr skrętu w lewo. W tym momencie wyprzedzany był przez kierującą samochodem osobowym marki VW Passat, którym kierowała 52-letnia mieszkanka również gm. Borki. Do szpitala z obrażeniami ciała został przewieziony kierujący golfem.

 

Kąkolewnica. Mundurowi w ostatniej chwili uratowali 24-latka

Oficer prasowy KPP w Radzyniu Podlaskim, mł. asp. Piotr Mucha   
poniedziałek, 10 września 2018 13:45

MundurowiWczoraj kilka minut przed godz. 23:00 dyżurny radzyńskiej jednostki otrzymał zgłoszenie z treści, którego wynikało, że 24-latek z gm. Kąkolewnica chce popełnić samobójstwo. Natychmiast pod wskazany adres skierował policjantów Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego.

Funkcjonariusze na miejscu w jednym z okien budynku zauważyli wiszącego na sznurze mężczyznę. Drzwi do pomieszczenia były zamknięte. Bez wahania, siłowo weszli do pomieszczenia i odcięli go ze sznura. Po sprawdzeniu funkcji życiowych okazało się, że mężczyzna nie oddycha. Mundurowi natychmiast przystąpili do resuscytacji krążeniowo-oddechowej w wyniku czego 24-latek odzyskał przytomność przed przyjazdem załogi karetki pogotowia.

 

Zarzec Ulański. Pijany nie zatrzymał się do kontroli

Oficer prasowy KPP w Radzyniu Podlaskim, mł. asp. Piotr Mucha   
piątek, 07 września 2018 14:05

Na miejscu zdarzeniaDo zdarzenia doszło wczoraj (6.09) około godz. 22:30 w miejscowości Zarzec Ulański gm. Ulan-Majorat.

Policjanci Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego dali sygnały do zatrzymania się do kontroli drogowej kierującemu samochodem osobowym marki Audi. Według wcześniej przekazanej informacji oficerowi dyżurnemu radzyńskiej jednostki kierujący audi najprawdopodobniej znajdował się pod działaniem alkoholu. Kierowca auta widząc sygnały świetlne i dźwiękowe do zatrzymania pojazdu próbował uniknąć kontroli i podjął próbę ucieczki. Szybko jednak został zatrzymany. Wówczas okazało się, że za kierownicą pojazdu siedział 53-letni mieszkaniec gm. Ulan Majorat. W chwili zatrzymania był pijany. Mężczyzna noc spędził w policyjnym areszcie.

 

Kierował ciężarówką pod działaniem narkotyków

Oficer prasowy KPP w Radzyniu Podlaskim, mł. asp. Piotr Mucha   
wtorek, 04 września 2018 21:25

PolicjaWczoraj (3.09) przed południem dyżurny radzyńskiej jednostki został poinformowany, że w radzyńskim szpitalu przebywa kierowca samochodu ciężarowego marki Scania, który jest pod działaniem środków odurzających.

Jak się okazało 38-latek dostarczył towar do jednego z sklepów na terenie Radzynia Podlaskiego, z uwagi na złe samopoczucie została wezwana karetka pogotowia, która przewiozła mężczyznę do szpitala. Z przeprowadzonego badania wynikało, że mężczyzna jest trzeźwy, ale jak się okazało kierował pojazdem będąc pod działaniem środków odurzających.

 

Grabowiec. Wymuszenie pierwszeństwa przyczyną wypadku

Oficer prasowy KPP w Radzyniu Podlaskim, mł. asp. Piotr Mucha   
poniedziałek, 27 sierpnia 2018 14:33

Samochód po zderzeniuDo zdarzenia doszło w sobotę około godz. 16:15 na DK-19 w Grabowcu, gm. Kąkolewnica.

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy radzyńskiej komendy Policji wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Renault Thalia, 63-letni mieszkaniec Radzynia Podlaskiego, wykonując manewr skrętu na posesję znajdującą się po lewej stronie drogi nie udzielił pierwszeństwa przejazdu kierującemu pojazdem marki Audi A4. Drugim samochodem kierował 20-letni mieszkaniec gm. Kąkolewnica, który jechał od strony Międzyrzeca Podlaskiego. Po zderzeniu się pojazdów audi wylądowało w przydrożnym rowie.

 

Ustrzesz. Kierował ciągnikiem mając trzy promile

Komenda Powiatowa Policji w Radzyniu Podlaskim, mł. asp. Piotr Mucha   
wtorek, 21 sierpnia 2018 19:40

PolicjaDo zdarzenia doszło wczoraj około godziny 10:10 w miejscowości Ustrzesz, gm. Radzyń Podlaski.

Oficer dyżurny radzyńskiej komendy otrzymał zgłoszenie z treści, którego wynikało, że kierujący ciągnikiem rolniczym marki Ursus wyjeżdżając z drogi gruntowej, wyjechał bezpośrednio pod samochód markiki Renault zmuszając kierującego tego pojazdu do gwałtownego hamowania. Zgłaszający podejrzewał również, że kierujący ciągnikiem rolniczym znajduje się pod działaniem alkoholu i niezwłocznie powiadomił o tym fakcie policję.

 

Policyjna akcja: "Bezpieczne skrzyżowanie"

Policja   
piątek, 10 sierpnia 2018 16:32

PolicjaDzisiaj na terenie powiatu radzyńskiego prowadzone są działania pn. „Bezpieczne Skrzyżowanie”.

Policjanci zatrzymają do kontroli kierujących pojazdami, którzy na skrzyżowaniach nie będą stosować się do znaków polecających im zatrzymanie pojazdu w związku ze znakiem STOP, czy tez do znaku ustąp pierwszeństwa przejazdu. Funkcjonariusze również czujnie będą obserwować zachowania kierujących wobec pieszych.

 

4 osoby w szpitalu w tym jedno dziecko. Wypadek na ul. Międzyrzeckiej (Wideo!)

Michał Maliszewski   
poniedziałek, 06 sierpnia 2018 07:00

Skoda po zderzeniu z BMW6 sierpnia br. chwilę przed godziną 14.00, na skrzyżowaniu ulic Kościuszki z Międzyrzecką kierująca Skodą Fabią wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu dla BMW, czym doprowadziła do zderzenia pojazdów.

W wyniku wypadku 3 osoby zostały przewiezione do radzyńskiego szpitala, natomiast 4-miesięczne dziecko podróżujące w BMW przetransportowano do szpitala w Lublinie. Niemowlak posiadał obrażenia ciała. – Na tę chwilę wszelkie przyczyny zdarzenia oraz stan trzeźwości kierowców nie jest znany – powiedział nam Piotr Woszczak z radzyńskiej Komendy Powiatowej Policji.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 119