Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 30 września 2022 imieniny: Zofii, Honoriusza | DZIEŃ CHŁOPAKA

Już niedługo

Nigdzie się nie wybieraj... Siedź spokojnie w domu i oglądaj telewizję, albo czytaj książki :)
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Chciała sprzedać płaszcz. Z konta straciła pieniądze

Piotr Mucha / Policja Radzyń Podlaski   
wtorek, 27 września 2022 17:00

Chciała sprzedać płaszcz. Z konta straciła pieniądzeWczoraj do radzyńskich funkcjonariuszy zgłosiła się 31-letnia mieszkanka gminy Kąkolewnica.

Z przekazanych przez nią informacji wynikało, że padła ofiarą oszustwa. Jak się okazało kobieta na serwisie ogłoszeniowym „Vinted” wystawiła na sprzedaż płaszcz. Po chwili otrzymała wiadomość od osoby zainteresowanej zakupem wystawionego towaru.

Następnie otrzymała informację, która wyglądała jak wiadomość systemowa, iż płatność się powiodła, a poniżej znajdowało się zdjęcie płaszcza oraz dane osoby do wysyłki. W przesłanej wiadomości znajdowała się również informacja „Jak tylko środki zostaną zaksięgowane na Twoim koncie, wyślij towar do nabywcy zgodnie z danymi”.

 

MSWiA przekazało jodek potasu do komend Straży Pożarnej

Mariusz Szczygieł   
środa, 21 września 2022 06:00

Komunikat MSWiAMSWiA informuje, że w związku z informacjami medialnymi dotyczącymi walk w rejonie Zaporoskiej Elektrowni Atomowej, w ubiegłym tygodniu do komend powiatowych Państwowej Straży Pożarnej przekazano tabletki zawierające jodek potasu.

Jest to standardowa procedura, przewidziana w przepisach prawa i stosowana na wypadek wystąpienia ewentualnego zagrożenia radiacyjnego.

Obecnie takie zagrożenie nie występuje, a sytuacja jest na bieżąco monitorowana przez Państwową Agencję Atomistyki.

 

Ciężarówka potrąciła pieszego. Mężczyzna nie przeżył

Mariusz Szczygieł   
poniedziałek, 19 września 2022 21:00

Cysterna w rowieW poniedziałek 19 września br. tuż przed godziną 20 w Paszkach Małych za stacją paliw Shell doszło do śmiertelnego potrącenia pieszego.

Z wstępnych ustaleń Policji wynika, że 31-letni kierujący ciężarowym Manem obywatel Ukrainy, jadąc w stronę Kocka zauważył idącego po krajowej 19-ce mężczyznę. Kierowca próbował ominąć pieszego, niestety nie udało mu się to i uderzył w mężczyznę. Ciężarówka z cysterną wypełnioną płynnym gazem wjechała do rowu, gdzie dachowała. Potrącony 47-latek nie przeżył.

Na miejscu pracują policyjni technicy, ustalający szczegóły wypadku. Ruch obywa się wahadłowo.

 

Znajomość z „Jennifer” bardzo drogo go kosztowała

Piotr Mucha / Policja Radzyń Podlaski   
poniedziałek, 19 września 2022 16:22

OszustW piątkowe popołudnie do radzyńskiej komendy zgłosił się 44-letni mieszkaniec gminy Wohyń.

Z  relacji mężczyzny wynikało, że padł ofiarą oszustów. Z opisanej historii wynikało, że na początku września za pomocą komunikatora skontaktowała się z nim nieznajoma kobieta. Przedstawiła się jako „Jennifer”, która jest amerykańskim żołnierzem przebywającym w Syrii i stacjonującym w Damaszku.

Mężczyzna zaczął z nią korespondować. Kiedy internetowa znajomość zaczęła „przybierać na sile”, nagle „Jennifer poprosiła 44-latka o pomoc.

 

13-latek wjechał quadem wprost pod koła osobówki

Piotr Mucha / Policja Radzyń Podlaski   
poniedziałek, 19 września 2022 16:00

Uszkodzony quadW minioną sobotę około godziny 17:20 w Ustrzeszy, w gminie Radzyń Podlaski doszło do wypadku drogowego z udziałem quada i samochodu osobowego.

Z wstępnych ustaleń funkcjonariuszy radzyńskiej drogówki wynika, że kierujący quadem, 13-letni mieszkaniec gminy Radzyń Podlaski doprowadził do zderzenia z osobową kią. 13-latek poruszając się drogą gruntową nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu podczas włączania się do ruchu, przez co wjechał wprost pod samochód osobowy marki Kia Ceed, którym kierował 26-latek z gminy Radzyń Podlaski.

W wyniku wypadku obrażeń ciała doznał kierujący quadem, który został przewieziony do szpitala.

 

Uderzył w płot żeby nie przejechać rowerzystki

Mariusz Szczygieł   
wtorek, 13 września 2022 16:30

Corsa po zderzeniu19-letni kierowca corsy ucierpiał w wypadku, do jakiego doszło dzisiaj około 13.25 na ul. Kościuszki.

Z wstępnych ustaleń Policji wynika, że do zdarzenia doszło, kiedy jadąca w stronę Lidla ulicą Kościuszki 68-letnia rowerzystka skręciła w lewo. Niestety nie zasygnalizowała wcześniej swojego manewru. Żeby jej nie najechać, jadący za nią w oplu mężczyzna ratował się ucieczką. Zjechał na lewą stronę jezdni, wprost na parking, gdzie opel uderzył w nubirę i jazdę zakończył na płocie. 

Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. 19-latek został przewieziony do szpitala.

 

Chciała sprzedać kurtkę, straciła oszczędności

Piotr Mucha / Policja Radzyń Podlaski   
środa, 07 września 2022 06:00

Straciła ponad 15 tysięcy złW poniedziałek do radzyńskiej komendy zgłosiła się 45-letnia kobieta, która została oszukana podczas sprzedaży internetowej.

Z informacji przez nią przekazanych wynikało, że na internetowym portalu ogłoszeniowym wystawiła na sprzedaż kurtkę jeansową.

Osoba zainteresowana zakupem przesłała wiadomość, w której poprosiła o potwierdzenie sprzedaży. Kobieta bez wahania kliknęła w przesłany link, a następnie została przekierowana na stronę łudząco przypominającą stronę jej banku, gdzie wpisała swoje dane.

Zgodnie z wyświetlanymi polami wpisała swoje pełne dane. W rezultacie okazało się, że z jej konta został wykonany przelew na kwotę ponad 15 tysięcy złotych.

 

Skręcił wprost pod koła busa

Piotr Mucha / Policja Radzyń Podlaski   
czwartek, 01 września 2022 17:00

Skręcił wprost pod koła busaZ obrażeniami ciała do szpitala trafił 73 letni rowerzysta, który chcąc skręcić w lewo wjechał wprost pod koła busa. 

Do wypadku doszło wczoraj kilka minut przed godziną 14:00 w miejscowości Wohyń na ulic Piłsudskiego. Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że kierujący rowerem, 73-letni mieszkaniec gminy Wohyń doprowadził do zderzenia z samochodem marki Renault Trafic, którym kierował 22-latek, mieszkaniec powiatu bialskiego. Najprawdopodobniej przyczyną zderzenia był nieprawidłowo wykonany manewr skrętu przez 73-latka, który skręcił wprost pod koło busa.

 

30-latek potrącił rowerzystkę

Piotr Mucha / Policja Radzyń Podlaski   
wtorek, 30 sierpnia 2022 17:00

IVECORadzyńscy policjanci ustalają szczegóły wypadku drogowego, do którego doszło kilka minut po godzinie 9:00 na prostym odcinku drogi w miejscowości Zbulitów Duży. 

Z ustaleń funkcjonariuszy pracujących na miejscu wypadku drogowego wynika, że kierujący samochodem marki Iveco, 30-letni mieszkaniec powiatu świdnickiego, potrącił 60-letnią rowerzystkę. Jednośladem kierowała mieszkanka Radzynia Podlaskiego. Wstępne ustalenia wskazują, że rowerzystka jak również kierujący Iveco poruszali się tym samym kierunku. Najprawdopodobniej 30-latek nie zauważył cyklistki i w trakcie manewru wyprzedzania doszło do jej potrącenia.

 

Zajechał drogę motocykliście

Piotr Mucha / Policja Radzyń Podlaski   
poniedziałek, 29 sierpnia 2022 06:00

MotocyklW sobotę 27 sierpnia br., kilka minut po godzinie 10:00 w Stoku na drodze krajowej numer 63 doszło do zderzenia motocykla z seatem ibiza.

Jak wstępnie ustalili policjanci pracujący na miejscu zdarzenia, kierujący samochodem osobowym, 60-letni mieszkaniec gminy Ulan-Majorat nie ustąpił pierwszeństwa motocykliście podczas włączania się do ruchu z zatoki parkingowej. Motocyklem marki Suzuki GSX kierował 51-letni mieszkaniec Radzynia Podlaskiego.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 159