Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 20 listopada 2017 imieniny: Edyta, Edmund, Anatol

Już niedługo

Koncert Sasha BOOLE (Ukraina) singer/songwriter image
Koncert Sasha BOOLE (Ukraina) singer/songwriter, 26.11.2017, Kofi&ti
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Rozkład jazdy autobusówOgłoszeniaImprezy i wydarzeniaCeny paliw

Na skróty

Potrącenie rowerzysty na przejściu dla pieszych

Oficer prasowy KPP Radzyń Podlaski Piotr Mucha   
niedziela, 19 listopada 2017 15:19

Na miejscu zdarzeniaWczoraj około godz. 13:05 dyżurny radzyńskiej komendy został powiadomiony o potrąceniu rowerzysty na ulicy Kockiej w Radzyniu Podlaskim.

Policjanci, którzy udali się na miejsce ustalili, że 17-letni mieszkaniec Radzynia Podlaskiego przejeżdżając rowerem przez przejście dla pieszych został potrącony przez kierującego samochodem osobowym marki Audi. Cyklista z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Zarówno on jak i kierujący audi, 39-letni mieszkaniec Radzynia Podlaskiego byli trzeźwi. 

 

Nietrzeźwy, z dożywotnim zakazem i poszukiwany uciekał przed policją

Oficer prasowy KPP Radzyń Podlaski Piotr Mucha   
niedziela, 19 listopada 2017 15:14

PolicjaMając w organizmie 1,5 promila alkoholu oraz dożywotni zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi uciekał przed radzyńskim funkcjonariuszami.

Do zdarzenia doszło w piątek około godz. 15:30. Policjanci radzyńskiej jednostki w miejscowości Bedlno zauważyli samochód osobowy marki Volkswagen Golf i podejrzewali, że jego kierowca może być pijany. Kiedy podjęli próbę jego zatrzymania, wówczas kierowca zaczął przyspieszać i uciekać. Po dłuższym pościgu funkcjonariusze zatrzymali kierującego, którym okazał się 40-letni mieszkaniec gminy Radzyń Podlaski.

 

Wpadli z narkotykami

Oficer prasowy KPP Radzyń Podlaski Piotr Mucha   
piątek, 17 listopada 2017 13:59

MarihuanaPonad 400 gramów marihuany, około 30 g. amfetaminy, a także niewielkie ilości haszyszu ujawnili radzyńscy policjanci wspólnie z funkcjonariuszem Placówki Straży Granicznej w Terespolu.

Do zdarzenia doszło przedwczoraj na terenie Radzynia Podlaskiego. Policjanci wspólnie z funkcjonariuszem Placówki Straży Granicznej w Terespolu wraz z psem służbowym, weszli na teren jednej z posesji. Z posiadanych informacji wynikało, że zamieszkujący ją 26-letni mężczyzna posiadać może środki odurzające. Mundurowi zapukali również do mieszkania 35-letnigo mężczyzny, który również może posiadać narkotyki.

 

Biała. Wypadek na DK63

Oficer prasowy KPP Radzyń Podlaski Piotr Woszczak   
środa, 08 listopada 2017 23:16

Na miejscu zdarzeniaDo zdarzenia doszło wczoraj około godz. 17:30 na drodze krajowej nr 63 w miejscowości Biała.

Policjanci wstępnie ustalili, że kierujący samochodem osobowym marki Volvo podczas manewru omijania nieoświetlonego pojazdu, który był na tym samym pasie ruchu, zjechał na pobocze wjeżdżając do przydrożnego rowu, a następnie uderzył w drzewo. Siła uderzenia była na tyle duża, że pojazd po uderzeniu i odbiciu się od drzewa powrócił z powrotem na drogę.

 

Bombowy żartowniś zatrzymany

Oficer prasowy KPP Radzyń Podlaski Piotr Mucha   
wtorek, 07 listopada 2017 15:15

PolicjaRadzyńscy policjanci ustalili i zatrzymali 16-ego mieszkańca Czemiernik, który wczoraj zadzwonił do dyżurnego policji i anonimowo poinformował, że w Ośrodku Szkolenia i Wychowania OHP w Radzyniu Podlaskim znajduje się ładunek wybuchowy.

Na miejsce niezwłocznie zostały skierowane patrole Policji. Po sprawdzeniu budynku przez policjanta przeszkolonego w zakresie rozpoznania minersko-pirotechnicznego oraz terenu przyległego, alarmu nie potwierdzono.

 

Stasinów. Niedostosowanie prędkości przyczyną wypadku

Oficer prasowy KPP Radzyń Podlaski Piotr Mucha   
sobota, 04 listopada 2017 19:23

Samochód po zderzeniuPrzedwczoraj około godziny 15.30 dyżurny radzyńskiej komendy odebrał zgłoszenie o wypadku drogowym do którego doszło na drodze krajowej K63 w Stasinowie.

Z zebranych wstępnie przez policjantów informacji wynikało, że kierujący osobową hondą civic 34 letni obywatel Rosji niedostosował prędkości pojazdu do warunków ruchu po czym uderzył w tył poprzedzającego go mercedesa typu bus, który zatrzymał się z zamiarem skrętu w lewo na skrzyżowaniu. W wyniku tego zdarzenia obrażeń ciała doznali kierowca i pasażerka hondy, którzy zostali przewiezieni do miejscowego szpitala. Kierowca mercedesa nie odniósł obrażeń. Kierujący byli trzeźwi co potwierdziło przeprowadzone przez policjantów badanie.

 

Akcja znicz na drogach powiatu radzyńskiego

Oficer prasowy KPP Radzyń Podlaski Piotr Mucha   
piątek, 03 listopada 2017 15:24

PolicjaPodczas siedmiu dni trwającej akcji Znicz na drogach powiatu radzyńskiego doszło do trzech wypadków, w których dwie osoby zginęły.

Policjanci byli wzywani również do dziewięciu kolizji drogowych. Tegoroczna akcja" Znicz" rozpoczęła się na naszych drogach już 27 października i zakończyła w czwartek 2 listopada. Policjanci odnotowali również dziewięć kolizji drogowych, w których obrażeń doznały trzy osoby.

 

Wypadek w Stanisławowie. 20-letni pasażer i 22-letni kierowca nie żyją

Oficer prasowy KPP Radzyń Podlaski Piotr Mucha   
poniedziałek, 30 października 2017 13:12

Wypadek w StasinowieDo zdarzenia doszło w sobotę 28 października, około godziny 17:20 w miejscowości Stanisławów gm. Ulan Majorat.

Jak wynika z dotychczasowych ustaleń policjantów, kierujący samochodem marki Opel Astra, na prostym odcinku drogi, stracił panowanie nad pojazdem. Samochód zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Na miejscu zdarzenia zginął 20 letni pasażer auta. 22-letni kierowca, w stanie ciężkim, został przewieziony do szpitala. Dzisiaj rano otrzymaliśmy informację, że niestety nie udało się go uratować. Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają dokładne przyczyny wypadku.

 

Grabowiec. Nieprawidłowe wyprzedzanie przyczyną wypadku

Oficer prasowy KPP Radzyń Podlaski Piotr Mucha   
poniedziałek, 30 października 2017 07:00

Na miejscu zdarzeniaDo wypadku doszło wczoraj po godzinie 7:20 na DK-19, w miejscowości Grabowiec.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Hyundai Getz, 38-letni obywatel Ukrainy, doprowadził do czołowego zderzenia z jadącym z przeciwnego kierunku samochodem osobowym marki Fiat, którym kierował 45-letni mieszkaniec Stargardu Szczecińskiego. W wyniku zdarzenia z obrażeniami ciała do szpitala trafili obaj kierujący. Badanie stanu trzeźwości wykonane przez policjantów potwierdziło, że byli trzeźwi. 

 

Żelizna. Zabrał motorower i odjechał pijany

Oficer prasowy KPP Radzyń Podlaski Piotr Mucha   
środa, 25 października 2017 15:13

SkuterW miniony wtorek około godz. 01:40 dyżurny radzyńskiej komendy został powiadomiony, iż z posesji w miejscowości Żelizna najprawdopodobniej skradziono motorower.

Na miejscu natychmiast został skierowany patrol policji. W rozmowie ze zgłaszającym funkcjonariusze ustalili, że kiedy przebywał u znajomego w miejscowości Żelizna, do domu weszło dwóch znanych mu mężczyzna, którzy poprosili go o podwiezienie do sąsiedniej miejscowości.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 108