Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 25 lutego 2024 imieniny: Cezarego, Wiktora

Już niedługo

Nigdzie się nie wybieraj... Siedź spokojnie w domu i oglądaj telewizję, albo czytaj książki :)
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Pijana matka sprawowała opiekę nad niespełna 2-letnim synkiem

Piotr Mucha / Policja Radzyń Podlaski   
piątek, 16 lutego 2024 06:00

PolicjaDo policyjnego aresztu trafiła 21-latka, która sprawowała opiekę nad niespełna 2-letnim synkiem. Badanie wykazało ponad 1,5 promila alkoholu w jej organizmie. 

Do zdarzenia doszło w miniony wtorek kilka minut przed godziną 8:00. Policjanci wezwani zostali do jednego z bloków na terenie Radzynia Podlaskiego. Z relacji zgłaszającego wynikało, że w jednym z mieszkań usytuowanym na trzecim piętrze znajduję się na parapecie mały chłopczyk bez opieki osoby dorosłej. Policjanci, którzy pojechali na miejsce potwierdzili zgłoszenie. Okazało się, że 21-letnia matka spała w mieszkaniu znajdując się pod działaniem alkoholu, a chłopczyk pozbawiony opieki wszedł na parapet i usiłował otworzyć okno.

 

Nieustąpienie pierwszeństwa przyczyną wypadku

Piotr Mucha / Policja Radzyń Podlaski   
czwartek, 15 lutego 2024 06:00

Uszkodzone audiRadzyńscy policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło we wtorek na skrzyżowaniu dróg powiatowych w miejscowości Sobole. 

Do zdarzenia doszło kilka minut po godzinie 17:00. Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze radzyńskiej drogówki, kierujący samochodem osobowym marki Audi Q7, 55-letni mieszkaniec gminy Borki na skrzyżowaniu nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu Citroenem, który poruszał się drogą z pierwszeństwem. Citroenem kierował 41-letni kierowca.

 

Pijany 60-latek z aktywnym zakazem

Piotr Woszczak / Policja Radzyń Podlaski   
środa, 07 lutego 2024 06:00

Uszkodzony opelBlisko 2,5 promila alkoholu w organizmie miał 60-latek kierujący Oplem. Mężczyzna uszkodził kilka znaków drogowych, został zatrzymany przez radzyńskich policjantów. 

Do zdarzenia doszło w niedzielę w godzinach nocnych na DK-19 w rejonie ul. Budowlanych w Radzyniu Podlaskim. Funkcjonariusze z radzyńskiej komendy w trakcie patrolu trasy, zauważyli uszkodzony samochód osobowy marki Opel Vectra oraz kilka wyrwanych znaków drogowych.

Natychmiast podjęli czynności, gdzie w trakcie dojścia do auta na ich oczach z uszkodzonej osobówki, z miejsca kierowcy wysiadł mężczyzna i przesiadł się do tyłu na miejsce pasażera.

 

Wpadł na przekroczeniu prędkości. Okazał się nietrzeźwy

Piotr Mucha / Policja Radzyń Podlaski   
środa, 07 lutego 2024 06:00

PolicjaNiemal 1,5 promila alkoholu miał w organizmie 25-latek, który w takim stanie kierował osobowym mercedesem. 

Do zdarzenia doszło w miniony piątek kilka minut po godzinie 20:00 w Turowie na DK-19. Policjanci radzyńskiej drogówki zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem osobowy marki Mercedes CLA 250, który przekroczył dozwoloną prędkość. W obszarze zabudowanym kierujący poruszał się z prędkością 78 km/h.

Podczas prowadzonej kontroli drogowej mundurowi wyczuli od mężczyzny woń alkoholu. Po badaniu alkomatem okazało się, że 25-latek, mieszkaniec gminy Radzyń Podlaski jest nietrzeźwy.

 

Uciekał przed policjantami. Miał prawie 2 promile alkoholu i zakaz kierowania

Piotr Mucha / Policja Radzyń Podlaski   
piątek, 02 lutego 2024 18:00

Passat na lawecieZatrzymaniem po pościgu przez patrol radzyńskiej drogówki zakończyła się jazda 51-latka.

Do zdarzenia doszło wczoraj kilka minut przed godziną 16:00 w miejscowości Wygnanka, w gminie Kąkolewnica. Policjanci radzyńskiej drogówki chcieli zatrzymać do kontroli drogowej kierującego samochodem osobowym marki VW Passat. Kierowca auta widząc sygnały dawane przez mundurowych do zatrzymania próbował uniknąć kontroli i podjął próbę ucieczki.

Szybko jednak został zatrzymany. Wówczas okazało się, że za kierownicą auta siedział 51-letni mężczyzna, mieszkaniec gminy Kąkolewnica. W chwili zatrzymania był pod działaniem alkoholu.

 

Znalazł na śniegu martwego kolegę

Piotr Woszczak / Policja Radzyń Podlaski   
czwartek, 11 stycznia 2024 06:00

PolicjaPolicjanci wyjaśniają okoliczności śmierci 68-letniego mężczyzny, którego ciało leżące na śniegu znalazł jego znajomy. 

Mężczyzna został znaleziony we wtorek w jednej z miejscowości w gminie Ulan Majorat. W godzinach porannych oficer dyżurny radzyńskiej komendy otrzymał informację, że zgłaszający 68-latek na swojej posesji znalazł kolegę bez oznak życia. Mężczyzna leżał na śniegu przed drewutnią. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon.

 

Ukradli miedziane rynny z pałacu...

Mariusz Szczygieł   
czwartek, 04 stycznia 2024 15:20

Uszkodzone rynnyRadzyńscy kryminalni zatrzymali 29-letnią kobietę i jej 50-letniego znajomego pod zarzutem kradzieży miedzianych rynien z radzyńskiego Pałacu Potockich.

W grudniu z dopiero co wyremontowanego pałacu ktoś ukradł miedziane rynny. Tych, których nie mógł zdemontować uszkodził. Sprawą kradzieży zajęła się radzyńska policja. Funkcjonariusze wytypowali dwójkę mieszkańców gminy Radzyń.

 

Policjanci zatrzymali sprawców rozboju

Piotr Woszczak / Policja Radzyń Podlaski   
piątek, 22 grudnia 2023 06:00

Odzyskane rzeczyPolicjanci z radzyńskiej komendy zatrzymali 5 sprawców rozboju w wieku od 17 do 19-lat na dwóch nastolatkach. Sprawcy pobili pokrzywdzonych, zabrali i zniszczyli ich ubrania oraz skradli dwa telefony i 40 zł. 

Do zdarzenia doszło w poniedziałek w Radzyniu Podlaskim. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów i relacji pokrzywdzonych, 19-latek z gminy Ulan Majorat wraz ze swoim kolegą, 17-latkiem z Radzynia Podlaskiego pod pretekstem podwiezienia ich do Międzyrzeca Podlaskiego wsiedli do auta swojego znajomego.

W momencie wyjazdu z Radzynia Podlaskiego kierowca zjechał w boczną ulicę.

 

Policjanci uratowali dwóch mężczyzn z płonącego domu

Piotr Woszczak / Policja Radzyń Podlaski   
czwartek, 14 grudnia 2023 06:00

Bohaterscy policjanci z RadzyniaPolicjanci z Radzynia Podlaskiego jako pierwsi dojechali na miejsce pożaru domu w m. Suchowola, gm. Wohyń. 

W poniedziałek przed godziną 18:00 policjanci z Wydziału Prewencji z Komendy Powiatowej Policji w Radzyniu Podlaskim zostali poinformowani o pożarze domu jednorodzinnego w miejscowości Suchowola w gminie Wohyń. Mundurowi pełniący służbę na terenie gminy natychmiast podjęli interwencję. Po dojechaniu na miejsce funkcjonariusze zauważyli kłęby dymu i ogień wydobywający się przez stłuczone od temperatury okna.

 

Chciał rozpalić w piecu, spalił dom

Piotr Woszczak / Policja Radzyń Podlaski   
poniedziałek, 11 grudnia 2023 18:00

Dom spłonął doszczętnie57-latek z gminy Czemierniki chcąc rozpalić ogień w piecu dolał do paleniska benzyny.

W minioną sobotę po godzinie 11:00 dyżurny radzyńskiej komendy policji został powiadomiony o pożarze, do jakiego doszło w Bełczącu w gminie Czemierniki. Ze wstępnych ustaleń policjantów, którzy dojechali we wskazane miejsce wynikało, że zapalił się drewniany dom. Funkcjonariusze ustalili też, że w chwili wybuchu ognia w domu tym znajdowało się dwóch mężczyzn.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 171
noimage
Sprzedam skuter
piątek, 16 lutego 2024
noimage
Do wynajecia lokal
czwartek, 15 lutego 2024