Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 20 września 2018 imieniny: Faustyny, Filipiny

Już niedługo

REPERTUAR KINA
REPERTUAR KINA "ORANŻERIA" 21.-23.09.2018, 21.09.2018
takes place in
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Rozkład jazdy autobusów Ogłoszenia Imprezy i wydarzenia Ceny paliw

Na skróty

Objaśnienie znaków

  • A - nie kursuje w niedziele i święta
  • B - nie kursuje w soboty
  • D - nie kursuje 24, 25, 26, 31.12 i 01.01, w Wielką Sobotę i dwa dni Św. Wielkanocnych
  • E - nie kursuje w okresie wakacji szkolnych
  • F - kursuje w dni robocze od poniedziałku do piątku
  • H - kursuje w wakacje
  • L - nie kursuje 25, 26.12 i 01.01 oraz w 1 i 2 Dzień Św. Wielkanocnych
  • N - nie kursuje 25.12 i 1 Dzień Wielkanocy
  • P - kurs pospieszny
  • S - kursuje w dni nauki szkolnej
  • T - nie kursuje 31.12
  • U - nie kursuje 25.12, 01.01 i 1 Dzień Wielkanocy
  • V - kurs przyśpieszony
  • W - nie kursuje 1.11
  • X - kurs objęty CAŁKOWITĄ telefoniczną rezerwacją miejsc, przedsprzedażą przez internet lub w kasach biletowych
  • Y - nie kursuje w Boże Ciało, 15.08, 11.11 oraz 6.01
  • g - nie kursuje w 24.12 i Wielką Sobotę
  • m - nie kursuje 24 i 31.12
  • n - nie kursuje 24 i 31.12 oraz w Wielką Sobotę
  • + - kursuje w dni świąteczne
  • 1,2,3,4,5,6,7 - kursuje w poniedziałki, wtorki, środy, czwartki, piątki, soboty i niedziele
  • 1-7 - kursuje od poniedziałku do niedzieli, itp.

Rozkład jazdy BUS i PKS w Radzyniu Podlaskim

Drukuj

Aktualizacja 16.04.2018. Objaśnienie znaków znajdziesz w prawej kolumnie

 

KIERUNEK PRZEZ ST. GODZINY ODJAZDÓW
BEŁCZĄC Czemierniki 5 14:20 S
BEŁCZĄC Lichty 5 15:30 S
BIAŁA PODLASKA Kąkolewnica - Międzyrzec Podlaski 2

7:02 U, 7:41 Lg1-6, 8:07 U1-6, 9:47 U, 10:12 U1567, 10:22 U, 10:57 A, 11:05 Lg, 11:30 LW, 12:01 A, 12:10 D, 12:29 LEg1-6, 12:46 D1-6, 13:01 LT, 14:53 LT,  15:47 N, 16:30 U, 16:49 U, 16:56 Lg, 17:32 Ug, 18:16 D, 18:41 D, 19:12 Ug, 19:28 D, 20:36 D, 21:20 Ug567

BIAŁA PODLASKA Kąkolewnica - Międzyrzec Podlaski 3 14:20 VNn, 16:05 VA
BIAŁYSTOK Międzyrzec - Łosice 3 8:40 DW5-1, 9:40 PNnX, 11:18 DP, 12:50 PU, 16:06 DW4-1, 17:10 PNnX
BRANICA skrzyż.   4 13:20 S, 15:00 S
BRZOSTÓWIEC 6 7:30 S, 13:00 S
BRZOZOWICA Kąkolewnica - Polskowola 5 14:45 S
GĄSIORY Żabików 6 14:25 S
KĄKOLEWNICA Turów 3 6:39 SV, 7:59 SV, 12:04 SV, 14:04 SV, 15:34 SV, 17:34 SV
KRAKÓW Lublin - Sandomierz 2 2:50 PH1,5
LUBARTÓW Bełcząc - Ostrówek Kol. 2 7:30 DEW1-5, 13:05 DW1-5
LUBARTÓW Wygnanów - Ostrówek Kol. 2 12:15 DW1-6, 15:35 DW1-5
LUBLIN Kock 2

5:30 UV, 6:01 U, 6:14 LgW, 6:54 DW, 7:30 AV, 7:46 U, 8:02 DEW1-6, 8:09 DW, 8:30 Vmn, 8:44 WLT, 9:16 U, 9:25 U, 9:28 DEW1-6, 9:54 LTW, 10:15 U, 10:30,10:43 L1-6, 11:08 L7, 11:13 L1-6, 12:03 U, 12:14 LWg, 12:51 U1567, 13:06 U, 13:42 A, 13:54 LWg, 14:14 U, 14:24 LW, 14:30 PU, 14:59 DW, 15:31 DW, 16:00 BUY, 16:13 L, 16:38 L, 17:15 Nm, 17:39 DW, 18:0518:31 U567, 19:01 U, 19:31 U

LUBLIN Bełcząc - Czemierniki 2 5:15 DW1-611:22 LW, 13:47 DW1-6
LUBLIN Wygnagnów - Ostrówek Kol. 2 4:30 DW1-5
LUBLIN Czemierniki 2 5:34 L, 6:04 L, 10:39 L, 12:44 L, 15:09 L, 17:19 L
LUBLIN Kock 3 10:30 LW5-2, 11:50 PLX, 16:50 DW5-1, 19:20 PLX, 20:12 DP
ŁUKÓW Ulan 1 9:20 S, 12:00 S, 13:00 S, 16:25 LY7, 18:00 S
OLSZEWNICA Siedlanów - Kąkolewnica - Polsk. 3 15:40 S
OLSZTYN Siedlce - Szczytno 1 9:35 PU
OSTRÓWKI Branica -Wohyń 4 15:45 S
PARCZEW Niewęgłosz –  Such.-Woh. 2 15:30 S
PARCZEW Bezwola - Milanów 4 13:10 S
PARCZEW Branica - Milanów 4 6:55 S, 12:30 S
PARCZEW Branica - Suchowola 4 11:40 S, 14:20 S
PASZKI MAŁE Zabiele 4 6:38 S
PLANTA Zbulitów- Lisiowólka 5 15:40 S
RADZYŃ PODLASKI Brzostówiec 6 15:40 S
RADZYŃ PODLASKI Branica - Planta 6 14:00 S
RADZYŃ PODLASKI Ulan - Krasew 6 6:25 S, 8:25 S
RADZYŃ PODLASKI Borki 6 12:55 S, 14:50 S
RZESZÓW Lublin - Kraśnik 2 13:55 PU
SOKOŁÓW PODLASKI Ulan - Siedlce 1 15:25 U
STANISŁAWÓW Ulan - Sobole szkoła 5 13:20 S
STOCZEK ŁUKOWSKI Ulan - Łuków 1 16:30 1-6n
SUWAŁKI Międzyrzec - Białystok  3 2:05 HP2,6
TCHÓRZEW Czemierniki 5 15:45 S
WARSZAWA Łuków (omija Siedlce) 1 4:04 LV, 5:54 LV, 7:19 LV, 9:04 V5-7L, 10:19 LV, 12:09 LV, 13:19 V5-7L, 15:19 LV, 16:44 LV, 19:19 LV
WIERZCHOWINY STARE Czemierniki - Stójka 4 15:30 S
WOHYŃ Lisiowólka 4 7:24 S
WOHYŃ Branica 5 5:34 L1-5, 6:44 L1-5, 7:54 L1-5, 10:04 L1-5, 12:04 L1-5, 14:04 L1-5, 15:34 L1-5,  17:19 L1-5
WOLA OSOWIŃSKA Bedlno - Sobole 1 15:40 F
WÓLKA ZDUNKÓWKA Suchowola 5 6:45 S
WRZOSÓW Paszki 6 15:40 S
WYGNANÓW Czemierniki  5 16:15 S
Kopiowanie bez zezwolenia zabronione. 

  

Rozkład zaktualizowano: 16.04.2017 r. / opracowanie: iledzisiaj.pl.
 
 
Nie otrzymujemy informacji o kursach od przewoźników, a nasz rozkład aktualizujemy w oparciu o tabliczki przystankowe i dane dostępne na stronach internetowych, dlatego też powyższe zestawienie, pomimo podjętych starań, może odbiegać w nieznacznym stopniu od rzeczywistości. 
Jeśli znalazłeś błąd - ZGŁOŚ GO NAM - pomóż nam być lepszymi. Dziękujemy :)