Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 16 czerwca 2024 imieniny: Aliny, Brunona

Natalia Olszak Mistrzynią Europy !!!

Łukasz Ciężki   
czwartek, 25 kwietnia 2024 06:00

W środku: Natalia OlszakW dniach 17-21.04.2024 Lublin stał się centrum europejskiego Taekwon-do, gdzie odbyły się Mistrzostwa Europy Taekwon-do ITF.

Stolica naszego województwa z okazji 50-lecia Taekwon-do w Polsce była gospodarzem czempionatu, który zgromadziły blisko 1 500 uczestników z 32 państw Europy.

Radzyń Podlaski miał tam swoich trzech reprezentantów. Zuzanna Mierkiewicz która uplasowała się tuż za strefą medalową w walkach do 55 kg ulegają w walce o brązowy medal zawodniczce ze Szkocji. Kolejną osoba reprezentującą nasze miasto i powiat była najbardziej doświadczona zawodniczka klubu Natalia Olszak która zdobyła aż 4 medale.

 

25 medali dla radzyńskich wojowników !!!

Łukasz Ciężki   
środa, 10 kwietnia 2024 06:00

Radzyńska drużyna6 kwietnia odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Juniorów i Juniorów Młodszych, których gospodarzem był radzyński klub taekwon-do.

Zawody zgromadziły 257 zawodników z 14 klubów. Radzyński Sportowe Centrum Taekwon-do reprezentowało 50 wojowników, którzy wywalczyli łącznie w trzech kategoriach wiekowych, aż 25 medali. Plasując się na II miejscu w klasyfikacji wśród juniorów młodszych i na III miejscu wśród młodzików.

Medale dla radzyńskiego klubu zdobyli:            

 

Walczyli o tytuł Mistrza Polski w Taekwon-do

Mariusz Szczygieł   
środa, 24 maja 2023 06:00

Walka!XXXII Mistrzostwa Polski Juniorów i V Mistrzostwa Polski Młodzieżowców Taekwon-Do ITF organizowane w Radzyniu przeszły już do historii.

W ostatni weekend do naszego miasteczka przyjechało ponad 230 osób z całej Polski, a Radzyń reprezentował zespół składający się z 10 zawodników.

Krótka relacja laika. Oni się tu naprawdę biją. Jest pot, ból, a czasem nawet krew i łzy, ale po wszystkim, kiedy już zejdą z maty, podchodzą do siebie i dziękują za walkę. Emocje widać cały czas, często bardziej u trenerów niż u samych zawodników. Jak w każdym sporcie jest radość zwycięstwa i smutek z porażki. Jest wielka walka, czasem ze swoimi słabościami, bo zmagają się nie tylko z żywym przeciwnikiem, ale także w testach siły, czy układach. To lata wyrzeczeń i samodoskonalenia. To widać.

 

Zawodnicy z RSCTKD jadą na Mistrzostwa Europy

Łukasz Ciężki   
czwartek, 20 kwietnia 2023 06:00

Radzyński składPięcioro zawodników Radzyńskiego Sportowego Centrum Taekwon-do znalazło się w składzie reprezentacji Polski na zbliżające się Mistrzostwa Europy w taekwon-do, które w dniach 25 – 30 kwietnia rozegrane zostaną w rumuńskiej Cluż-Napoce.

Zanim jednak przyjdzie czas na podróż do Transylwanii radzynianie uczestniczyli od 10 kwietnia w zgrupowaniu kadry poprzedzającym wyjazd na wyżej wymienione zawody w COS OPO Cetniewo. Reprezentanci podczas obozu realizowali dziennie trzy jednostki treningowe oraz dodatkowo uczestniczyli w odprawach i szkoleniach między innymi przeprowadzonych przez Polską Agencję Antydopingową POLADA.

 

Kolejne medale dla Radzyńskiego Sportowego Centrum Taekwon-do

Łukasz Ciężki   
wtorek, 21 marca 2023 07:00

Radzyń w Firleju12 marca odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów i Juniorów Młodszych w Firleju.

Gospodarzem turnieju był klub MKS Lewart AGS Lubartów. Radzyński klub reprezentowało 29 zawodników, którzy z Firleja przywieźli 25 medali. Oprócz  medali radzyńscy wojownicy wywalczyli tytuł i puchar dla NAJLEPSZEGO KLUBU w kategorii juniora.

Natomiast Alina Kaznadziej odebrała puchar dla najlepszej zawodniczki turnieju w kategorii juniora.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 38
Sprzedam Dodge Caliber
Sprzedam Dodge Caliber
wtorek, 11 czerwca 2024
MaltaÅczyki
Maltańczyki
niedziela, 16 czerwca 2024
Sprzedam
Sprzedam
czwartek, 13 czerwca 2024