Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 7 czerwca 2026 imieniny: Wiesława

Mamy dofinansowanie na Oranżerię!

Ola Maj   
piątek, 29 maja 2026 06:00

Tu jeszcze wizualizacjaOtrzymaliśmy ponad 7,2 mln dofinansowania na renowację Oranżerii!

6,4 mln zł pochodzi z funduszy europejskich i blisko 800 tys. zł z budżetu państwa.

Projekt uzyskał rekomendację do wsparcia w ramach programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021–2027, a w piątek 29 maja br. burmistrz Jakub Jakubowski podpisał w Departamencie Wdrażania Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w Lublinie stosowną umowę.

- Serdecznie dziękuję pracownikom Wydziału Rozwoju Gospodarczego Urzędu Miasta, partnerom zewnętrznym, ekspertom i wszystkim, którzy wkładali serce i energię w przygotowanie tego projektu. Dziękuję również Zarządowi Województwa Lubelskiego za dostrzeżenie potencjału Radzynia Podlaskiego i zaufanie, jakim nas obdarzono.

Przed nami jeszcze dużo ciężkiej pracy – ale dziś możemy powiedzieć z dumą i radością: zrobiliśmy to! Oranżeria odzyska dawny blask. - poinformował burmistrz Jakub Jakubowski.

 

Komentarze  

 
#1 Andrzej Kotyłaakotyla 2026-05-29 07:00
Z całą pewnością KUBEŁ NIEPRAWDY powinien ogłosić tę wiadomość.
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.

nowy dom
nowy dom
wtorek, 26 maja 2026
noimage
działki rekreacyjne
wtorek, 26 maja 2026
noimage
słoma
czwartek, 04 czerwca 2026