Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 13 listopada 2018 imieniny: Arkadia, Mikołaj, Stanisław
Rozkład jazdy autobusów Ogłoszenia Imprezy i wydarzenia Ceny paliw

Na skróty

Zapisz się na turniej tenisa stołowego!

Michał Maliszewski   
piątek, 30 marca 2018 06:00

Przyjedź na turniej do PłudówKlub Sportowy Płudzianka Płudy zaprasza na turniej tenisa stołowego.

Wydarzenie odbędzie się 13.05.2018 (niedziela) w hali sportowej Zespołu Szkół w Białce.

Organizatorzy przewidują poczęstunek oraz nagrody.

Termin zgłoszeń do 30.04.2018 r.

Tel. 512 809 956

 

Turniej tenisa stołowego w Branicy

Michał Maliszewski   
sobota, 21 października 2017 06:00

Podczas rozgrywekW niedzielę 15 października 2017 roku w Branicy Radzyńskiej - Kolonii odbył się ''TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO''.

Zawody współfinansowane były ze środków Gminy Radzyń Podlaski w ramach inicjatywy lokalnej oraz przez sponsorów.

Turniej rozegrano w dwóch kategoriach wiekowych:

 

Turniej Tenisa Stołowego w Zabielu

Marek Topyła   
poniedziałek, 24 kwietnia 2017 06:00

Podczas rozgrywekKlub Sportowy Paszki nie zwalnia tempa. Już parę tygodni po siatkarskich zmaganiach gminnych drużyn OSP zorganizowano bardzo ciekawy turniej tenisa stołowego. Zawody odbyły się 23 kwietnia w hali Zespołu Szkół w Zabielu.

Turniej tenisa stołowego zorganizowano przy pomocy finansowej Gminy Radzyń Podlaski. Cały „bałagan” organizacyjny wzięła na siebie Anna Suchora, choć bardzo dużą pomoc okazali członkowie OSP w Paszkach Dużych z Karoliną Krzyształowicz i Krzysztofem Strukiem na czele.

 

Otwarte Mistrzostwa Radzynia Podlaskiego w tenisie stołowym

Marek Topyła   
poniedziałek, 21 grudnia 2015 07:00

Zdjęcie grupoweTenis stołowy w wielkim wydaniu w naszym mieście to niestety przeszłość.

Chętnych do tej gry jednak nigdy nie brakuje, więc w kalendarzu imprez sportowych Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji musiało znaleźć się miejsce na zawody tenisowe. W sobotę 19 grudnia w sali pałacowej MOSiR oraz UKTS Alfa Radzyn Podlaski podjęli się organizacji Otwartych Mistrzostw Radzynia Podlaskiego. Rywalizowano w czterech kategoriach, najlepsze trójki zawodników zostały nagrodzone pucharami i wejściówkami na pływalnię.

 

Za nami eliminacje do Mistrzostw Województwa w Tenisie Stołowym

Michał Maliszewski   
wtorek, 20 stycznia 2015 07:00

SZSW dniach 12-14 stycznia dwie szkoły powiatu radzyńskiego im. Jana Pawła II (ZPO w Borkach i ZSP w Radzyniu Podlaskim) były gospodarzami finałów rejonowych w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt i chłopców rozgrywanych w ramach Igrzysk, Gimnazjady i Licealiady.

Zawody były eliminacjami do Mistrzostw Województwa. Awans otrzymały dwa pierwsze zespoły z każdej kategorii. Do sportowej rywalizacji przystąpiło 172 uczestników, reprezentujących 64 drużyny z kilkudziesięciu szkół rejonu bialskopodlaskiego (mistrzowie i wicemistrzowie powiatów: bialskiego, bialskiego grodzkiego, łukowskiego, parczewskiego i radzyńskiego).

 

Turniej tenisa stołowego w Lisiowólce

Michał Maliszewski   
poniedziałek, 03 listopada 2014 07:00

Podczas turnieju30 października 2014 roku w Szkole Podstawowej w Lisiowólce odbył się II Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego dla członków Szkolnych Kas Oszczędności.

Zaproszenie otrzymały najaktywniejsze szkoły ściśle współpracujące z Bankiem Spółdzielczym w Radzyniu Podlaskim w ramach działalności SKO. Zebranych gości i uczestników rozgrywek powitała dyrektor Urszula Kubaczyńska. Na turniej przybyli: kierownik administracji Zespołu  Szkół w Wohyniu Agnieszka Buch, dyrektor Banku Spółdzielczego w Wohyniu Marcin Sarnowski oraz Mariusz Zgrajka - pracownik Banku Spółdzielczego w Wohyniu. Następnie głos zabrała Krystyna Łobejko - sędzia główny zawodów, która przedstawiła zasady turnieju. Uczniowie rozgrywali zawody systemem pucharowym, w dwóch kategoriach- dziewcząt i chłopców z klas III- VI.

 

Przyjdź zobaczyć Błaszczyka w akcji

Mariusz Szczygieł   
środa, 05 grudnia 2012 07:00

Radek Mrkvicka kontra Łukasz NadolskiDzisiaj o 17 w radzyńskiej hali przy ZSP Alfa BS Radzyń Podlaski zmierzy się z drużyną ZKS Palmiarnia Zielona Góra.

Będzie to 8 mecz radzyńskiego zespołu rozegrany w tej rundzie, przeniesiony z 11 grudnia na prośbę zespołu gości. ZKS po wczorajszym (wygranym 1:3) meczu w Reszowie, zagra przed radzyńską publicznością i... najprawdopodobniej wywiezie od nas kolejne punkty. W drużynie gości gra m.in. 34-krotny Mistrz Polski seniorów, Lucjan Błaszczyk

Siódma kolejka (mecz został rozegrany wczoraj) zakończyła się porażką naszej drużyny z zespołem z Gorzowa Wielkopolskiego wynikiem 1:3.

 

W Grudziądzu bez niespodzianki...

Mariusz Szczygieł   
środa, 28 listopada 2012 17:14

Michał WierzchowskiAlfa znowu wraca do Radzynia na tarczy...

Na otarcie łez - Łukasz Nadolski zdobył pierwszy punkcik dla naszej drużyny, pokonując rezerwowego Wojciecha Maćkowiaka 3:0, bo... trenerowi Olimpii-Unii Grudziądz nie chciało się ściągać na mecz Huanga Sheng Sheng. Mała to pociecha... ale zawsze.

Było to najkrótsze spotkanie 7 rundy rozgrywkowej. 3 grudnia gramy z Gorzowem, łatwiej niestety nie będzie...

 

Mistrzostwa Miasta w tenisie stołowym

Karol Niewęgłowski   
poniedziałek, 19 listopada 2012 09:34

Zwycięzca grupy OPENPrzez trzy dni (16-18.11) trwały w Radzyniu Mistrzostwa Miasta w Tenisie Stołowym zorganizowane przez Alfa Bank Spółdzielczy.

Ostatnie tego typu zawody odbyły się 10 lat temu, uczestniczyli w nich wtedy zawodnicy z Siedlec, Białej Podlaskiej oraz Radomia. W tym roku organizatorzy postanowili zorganizować zmagania jedynie dla mieszkańców miasta jednak jak się okazało, zainteresowanie było średnie.

 

Nie jest dobrze. Alfa przegrała szósty mecz z rzędu

Mariusz Szczygieł   
wtorek, 13 listopada 2012 21:24

Przy stole Anton SopolewPo ubiegłym, doskonałym sezonie i wysokiej pozycji w Superlidze, w tej rundzie Alfa zawodzi.

Rozegrane przed własną publicznością we wtorkowy wieczór spotkanie, potwierdziło nie najlepszą kondycję radzyńskiej drużyny. W meczu z siódmym zespołem w tabeli polegli 0:3, pokonani przez drużynę Condohotels Ostróda Morliny. Podobnie zakończyły się także wszystkie poprzednie spotkania, chociaż jak twierdzi trener Wierzchowski - Chłopcy grają na treningach tak jak trzeba. Trenują, pracują i przygotowują się, ale myślę że swoje robi jednak brak doświadczenia na tym poziomie.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 7