Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 21 czerwca 2024 imieniny: Alicji, Alojzego | 1983 - władze komunistyczne wydały pozwolenie na budowę kościoła pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Rafał Olszewski podwójnym srebrnym medalistą zawodów ogólnopolskich!

Grzegorz Oprawski   
wtorek, 08 listopada 2022 07:00

Rafał Olszewski na podiumW dniach 28-30.10.2022 w Gdańsku odbył się Ogólnopolski Turniej Tenisa Stołowego.

Spotkali się tu najlepsi tenisiści stołowi z całej Polski, zrzeszeni w Związku Stowarzyszeń Sportowych „Sprawni-Razem”.

W zawodach wzięła udział reprezentacja województwa lubelskiego, w składzie której znalazł się Rafał Olszewski – mieszkaniec Wohynia, zawodnik Uczniowskiego Klubu Sportowego „Promień” w Radzyniu Podlaskim. Rafał odniósł wspaniały sukces - wywalczył dwa srebrne medale: w grze pojedynczej mężczyzn oraz w grze podwójnej mężczyzn wspólnie z Kamilem Salamonem – zawodnikiem z Zamościa.

Rafałowi serdecznie gratulujemy!!!

 

Turniej Tenisa Stołowego pod patronatem wójta gminy Radzyń Podlaski

Michał Maliszewski   
piątek, 10 maja 2019 07:00

Wspólne zdjęcie8 maja 2019 r. w sali gimnastycznej Zespołu Szkół  w Zabielu, blisko trzydziestu zawodników rywalizowało w Gminnym Turnieju Tenisa Stołowego pod patronatem wójta gminy Radzyń Podlaski, Wiesława Mazurka.

Celem turnieju była popularyzacja tenisa stołowego, aktywne spędzanie wolnego czasu oraz integracja dzieci i młodzieży.
Zawody zostały podzielone na dwie kategorie: dziewczęta i chłopcy z klas IV - VI, szkół podstawowych. Rozgrywki przyniosły zarówno zawodnikom jak i widzom wiele radości.

 

Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta rozegrany!

Michał Maliszewski   
poniedziałek, 18 lutego 2019 08:00

Wspólne zdjęcieW czwartek, 14 lutego 2019 roku w Szkole Podstawowej w Białce odbył się Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Radzyń Podlaski Wiesława Mazurka.

Turniej otworzył Artur Dadasiewicz, życząc wszystkim w imieniu wójta najlepszych osiągnięć sportowych i przede wszystkim zdrowej rywalizacji. Zawody rozgrywano systemem rosyjskim w dwóch kategoriach wiekowych: klasy VII i starsi, oraz VI i młodsi. Nad przebiegiem zawodów czuwali Marek Kania, Piotr Skowron i Artur Dadasiewicz.

 

Zapisz się na turniej tenisa stołowego!

Michał Maliszewski   
piątek, 30 marca 2018 07:00

Przyjedź na turniej do PłudówKlub Sportowy Płudzianka Płudy zaprasza na turniej tenisa stołowego.

Wydarzenie odbędzie się 13.05.2018 (niedziela) w hali sportowej Zespołu Szkół w Białce.

Organizatorzy przewidują poczęstunek oraz nagrody.

Termin zgłoszeń do 30.04.2018 r.

Tel. 512 809 956

 

Turniej tenisa stołowego w Branicy

Michał Maliszewski   
sobota, 21 października 2017 07:00

Podczas rozgrywekW niedzielę 15 października 2017 roku w Branicy Radzyńskiej - Kolonii odbył się ''TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO''.

Zawody współfinansowane były ze środków Gminy Radzyń Podlaski w ramach inicjatywy lokalnej oraz przez sponsorów.

Turniej rozegrano w dwóch kategoriach wiekowych:

 

Turniej Tenisa Stołowego w Zabielu

Marek Topyła   
poniedziałek, 24 kwietnia 2017 07:00

Podczas rozgrywekKlub Sportowy Paszki nie zwalnia tempa. Już parę tygodni po siatkarskich zmaganiach gminnych drużyn OSP zorganizowano bardzo ciekawy turniej tenisa stołowego. Zawody odbyły się 23 kwietnia w hali Zespołu Szkół w Zabielu.

Turniej tenisa stołowego zorganizowano przy pomocy finansowej Gminy Radzyń Podlaski. Cały „bałagan” organizacyjny wzięła na siebie Anna Suchora, choć bardzo dużą pomoc okazali członkowie OSP w Paszkach Dużych z Karoliną Krzyształowicz i Krzysztofem Strukiem na czele.

 

Otwarte Mistrzostwa Radzynia Podlaskiego w tenisie stołowym

Marek Topyła   
poniedziałek, 21 grudnia 2015 08:00

Zdjęcie grupoweTenis stołowy w wielkim wydaniu w naszym mieście to niestety przeszłość.

Chętnych do tej gry jednak nigdy nie brakuje, więc w kalendarzu imprez sportowych Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji musiało znaleźć się miejsce na zawody tenisowe. W sobotę 19 grudnia w sali pałacowej MOSiR oraz UKTS Alfa Radzyn Podlaski podjęli się organizacji Otwartych Mistrzostw Radzynia Podlaskiego. Rywalizowano w czterech kategoriach, najlepsze trójki zawodników zostały nagrodzone pucharami i wejściówkami na pływalnię.

 

Za nami eliminacje do Mistrzostw Województwa w Tenisie Stołowym

Michał Maliszewski   
wtorek, 20 stycznia 2015 08:00

SZSW dniach 12-14 stycznia dwie szkoły powiatu radzyńskiego im. Jana Pawła II (ZPO w Borkach i ZSP w Radzyniu Podlaskim) były gospodarzami finałów rejonowych w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt i chłopców rozgrywanych w ramach Igrzysk, Gimnazjady i Licealiady.

Zawody były eliminacjami do Mistrzostw Województwa. Awans otrzymały dwa pierwsze zespoły z każdej kategorii. Do sportowej rywalizacji przystąpiło 172 uczestników, reprezentujących 64 drużyny z kilkudziesięciu szkół rejonu bialskopodlaskiego (mistrzowie i wicemistrzowie powiatów: bialskiego, bialskiego grodzkiego, łukowskiego, parczewskiego i radzyńskiego).

 

Turniej tenisa stołowego w Lisiowólce

Michał Maliszewski   
poniedziałek, 03 listopada 2014 08:00

Podczas turnieju30 października 2014 roku w Szkole Podstawowej w Lisiowólce odbył się II Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego dla członków Szkolnych Kas Oszczędności.

Zaproszenie otrzymały najaktywniejsze szkoły ściśle współpracujące z Bankiem Spółdzielczym w Radzyniu Podlaskim w ramach działalności SKO. Zebranych gości i uczestników rozgrywek powitała dyrektor Urszula Kubaczyńska. Na turniej przybyli: kierownik administracji Zespołu  Szkół w Wohyniu Agnieszka Buch, dyrektor Banku Spółdzielczego w Wohyniu Marcin Sarnowski oraz Mariusz Zgrajka - pracownik Banku Spółdzielczego w Wohyniu. Następnie głos zabrała Krystyna Łobejko - sędzia główny zawodów, która przedstawiła zasady turnieju. Uczniowie rozgrywali zawody systemem pucharowym, w dwóch kategoriach- dziewcząt i chłopców z klas III- VI.

 

Przyjdź zobaczyć Błaszczyka w akcji

Mariusz Szczygieł   
środa, 05 grudnia 2012 08:00

Radek Mrkvicka kontra Łukasz NadolskiDzisiaj o 17 w radzyńskiej hali przy ZSP Alfa BS Radzyń Podlaski zmierzy się z drużyną ZKS Palmiarnia Zielona Góra.

Będzie to 8 mecz radzyńskiego zespołu rozegrany w tej rundzie, przeniesiony z 11 grudnia na prośbę zespołu gości. ZKS po wczorajszym (wygranym 1:3) meczu w Reszowie, zagra przed radzyńską publicznością i... najprawdopodobniej wywiezie od nas kolejne punkty. W drużynie gości gra m.in. 34-krotny Mistrz Polski seniorów, Lucjan Błaszczyk

Siódma kolejka (mecz został rozegrany wczoraj) zakończyła się porażką naszej drużyny z zespołem z Gorzowa Wielkopolskiego wynikiem 1:3.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 7
noimage
Pompy Ciepła
wtorek, 18 czerwca 2024
noimage
Jajka wiejskie
sobota, 15 czerwca 2024
noimage
Sprzedaż miodu z własnej pasieki
wtorek, 11 czerwca 2024