Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 27 lipca 2024 imieniny: Julia, Natalia, Aureliusz

Orlęta przywiozły 3 punkty

Mariusz Szczygieł
poniedziałek, 09 sierpnia 2021 06:00

Na stadionie Sokoła / foto. Sokół Sieniawa Wynikiem 4:0 zakończył się pierwszy mecz nowego sezonu 3 ligi, w którym Orlęta pokonały drużynę Sokoła Sieniawa.

Po półgodzinnej wyrównanej i odważnej grze bramkę strzelił Arkadiusz Maj, ale sędzia uznał, że radzyński napastnik był na spalonym - nie uznał gola. Kolejna szansa pojawiła się w 35 minucie. Sokoła zaatakował Patryk Szymala, a akcję zakończył Maj. Tym razem nie było wątpliwości. Orlęta prowadziły jedną bramką. Dwie minuty później wynik podwyższył Maciej Filipowicz.

Kolejna bramka padła w drugiej połowie. Po tym jak boisko opuścił Kacper Drelich z Sieniawy, radzyńska drużyna wykorzystała bezbłędnie swoją szansę. Wolnego wykonał Szymala, bramkarz Sokoła odbił piłkę wprost do Karola Rycaja, a ten uderzeniam z głowy podwyższył wynik na 3:0. W 89 minucie meczu 4 gola strzelił Piotr Ćwik.

Kolejny mecz, na radzyńskiej murawie, Orlęta rozegrają w niedzielę przeciwko Tomasovii.

Bramki: Maj (35), Filipowicz (37), Rycaj (63), Cwik (89).