Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 23 maja 2024 imieniny: Iwony, Emilii

Unia Żabików ma już 50 lat!

Urząd Gminy Radzyń Podlaski   
sobota, 31 lipca 2021 09:00

50-lecie klubu25 lipca 2021 r. uroczyste obchody 50-lecia świętował klub GLKS Unia Żabików. Wydarzenie miało miejsce w Altanie Koncertowej przy Szkole Podstawowej w Żabikowie.

Organizatorami  uroczystości byli prezes Marian Palica, wójt gminy Radzyń Podlaski Wiesław Mazurek. Obchody poprowadziła przewodnicząca rady gminy Barbara Palica. Obecni byli również przedstawiciele władz, Starosta Radzyński Szczepan Niebrzegowski, a także Poseł na Sejm RP Marcin Duszek.

W oficjalnej ceremonii Lubelski Związek Piłki Nożnej reprezentowali Witold Wójtowicz – Członek Zarządu/Skarbnik LZPN oraz Stanisław Lesiuk – Członek Zarządu LZPN.

Podczas obchodów Wójt Gminy Radzyń Podlaski Wiesław Mazurek wręczył podziękowania dla byłych prezesów, działaczy, zawodników angażujących się w działalność klubu i rozwoju piłki nożnej w Gminie Radzyń Podlaski. Wszyscy zebrani goście życzyli dalszych sukcesów i gratulowali wspaniałej wieloletniej historii naszego klubu– każda osoba wyszła z uroczystości z pamiątkowym medalem. Przedstawiciele Lubelskiego Związku Piłki Nożnej wręczyli złote i srebrne odznaki honorowe LZPN. Złotą Honorową Odznakę Lubelskiego Związku Piłki Nożnej otrzymali: Wiesław Mazurek Piotr Karpiński, Andrzej Niewęgłowski, Paweł Zając, Sławomir Pawlina, Jerzy Frączek, Grzegorz Wachnik.

Srebrną Honorową odznakę LZPN otrzymali: Szczepan Niebrzegowski Józef Palica, Paweł Palica, Wacław Jędruszczak, Łukasz Frączek, Dariusz Ptaszyński, Jarosław Kamela, Wiesław Osipik, Wiesław Pawlina, Artur Dadasiewicz, Edward Wachnik.

Warning: No images in given directory. Please check the directory!

Debug: given directory - https://iledzisiaj.pl/images/stories/sport/pilka-inne/210725-zabikow

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.

Renault Captur
Renault Captur
poniedziałek, 13 maja 2024
ubrania,buty dla dzieci
ubrania,buty dla dzieci
piątek, 10 maja 2024
noimage
Mieszkanie Dom Wolno Stojący
czwartek, 16 maja 2024