Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 2 grudnia 2021 imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana
Rozkład jazdy autobusów Ogłoszenia Imprezy i wydarzenia Ceny paliw

Na skróty

Realny apetyt na trzy punkty

Adam Kułak   
wtorek, 13 kwietnia 2021 16:00

210414 meczDwudziesta dziewiąta kolejka rozgrywek trzeciej ligi piłkarskiej została zaplanowana na środę 14 kwietnia. W tym terminie Orlęta na swoim terenie zagrają z Wisłoką Dębica.

Drużyna z Dębicy zgromadziła 41 punktów i zajmuje dziewiąte miejsce w tabeli. Wiosnę piłkarze trenera Dariusza Kantora rozpoczęli brawurowo, pokonali w Dębicy 4:1 Siarkę Tarnobrzeg w Sandomierzu wygrali 4:0 z Wisłą, trzecie zwycięstwo 3:1 odnieśli u siebie z KS Wiązownica. W kolejnych meczach nie było tak różowo, po przegranej 2:0 z Kraśnikiem oraz remisie 0:0 z Łagowem w ostatniej kolejce po bramce samobójczej i rzucie karnym wygrali 2:1 z Sokoła Sieniawa. Najbardziej bramkostrzelnymi zawodnikami Wisłoki są zdobywca siedmiu goli Łukasz Siedlik oraz Damian Łanucha mający na koncie sześć trafień.

Nasza drużyna uzbierała dziesięć punktów mniej od Wisłoki i nadal jest na pozycji spadkowej. Ostatni mecz w Chełmie przegraliśmy dość pechowo, po raz pierwszy wiosną Orlęta nie strzeliły przeciwnikowi żadnego gola. Pewnym usprawiedliwieniem był brak narzekającego na lekki uraz Arkadiusza Maja oraz pauzującego za kartki strzelca pięciu goli dla Orląt Michała Kobiałki. Wydaje się, że w pojedynku dwóch zespołów prezentujących biało zielone barwy radzyńska drużyna powinna skutecznie powalczyć o trzy punkty.

Mecz odbędzie się na boisku w Radzyniu 14 kwietnia o godzinie 17.oo bez udziału publiczności.

 

Komentarze  

 
#1 Orletastadionowy 2021-04-14 18:30
Czas na modernizacje stadionu miejskiego !!!Zadaszoną główną trybune oraz sztuczne boisko treningowe
 
 
#2 Nie dla stadionukomentator1233 2021-04-16 10:09
Chcemy Zamknięcia Stadionu Miejskiego w Radzyniu Podlaskim! Miejsce Po Stadionie Chcemy Przeznaczyć Na Bazar Z Naturalną Nawierzchnią.
 
 
#3 Do1233eSPe 2021-04-16 11:49
Chcemy, to znaczy kto i ile tego kto jest?
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.