Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 19 lipca 2024 imieniny: Alfred, Wincenty, Włodzisław

Walka zawsze trwa do końca. Albania to wie.

Mariusz Szczygieł   
czwartek, 20 czerwca 2024 06:00

Euro 2024 regulaminNie było mnie tylko chwilę.

Mecz wieczoru? Chorwacja - Albania.

Skazywana na pożarcie przez wszystkich Albania strzeliła gola jako pierwsza i długo prowadziła z Chorwatami, ale to co działo się w drugiej... Chorwaci w ciągu dwóch minut strzelili dwie bramki i wydawało się, że dowiozą wynik do końca. Aż tu nagle... w doliczonym czasie... podanie na środek pola karnego, małe odbicie od nogi obrońcy i strzał w wykonaniu rezerwowego.

2:2 – sensacja!

Obie drużyny mają jeszcze szanse na 1/8, ale w ostatniej kolejce Chorwaci zagrają z Włochami, a Albańczycy z Hiszpanami, więc o punkty będzie trudno.

Spotkanie nr 2. Po batach od Niemców (5:1), Szkoci otrząsnęli się wczoraj i zremisowali ze Szwajacarią. Emocji nie brakowało do samego końca, a wynik ustaliły w zasadzie nogi Szwajarów. Pierwsza odbita od nogi obrońcy, druga - piękna. Xheridan Shaqiri pokazał kunszt i umieścił piłkę w okienku. Znawcy oceniają, że była to najładniejsza bramka turnieju.

Niemcy pokonali Węgrów 2:0 i pewnie, na pierwszym miejscu w tabeli zmierzają do 1/8 finału.

A u nas? W rankingu prowadzi k.mariola, ale po piętach depcze jej andrzej78, a tylko troszeczkę dalej radzyniak z warszawy i pasqd111, którego nie wolno lekceważyć - on już jedną piłkę kiedyś u nas wygrał :)

Gramy dalej! Fajnie, że jest nas całkiem sporo :)

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.