Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 18 czerwca 2018 imieniny: Elżbiety, Marka | 1456 - powstaje parafia św. Trójcy, w wyniku wystawienia dokumentu fundacyjnego parafii w Białce Niżnej, czyli Kozmimrynku przez biskupa krakowskiego Tomasza Strzempińskiego
Rozkład jazdy autobusów Ogłoszenia Imprezy i wydarzenia Ceny paliw

Typer

Na skróty

Mundial 2018

Mundial 2018. Dzień 4

Wspólnemy siłamy: Smółko, Szczygielski, Szczygieł   
niedziela, 17 czerwca 2018 11:05

Nie przeszkadzać...Powoli impreza zaczyna się rozkręcać.

Wprawdzie mecz Francji z Australią nie olśniewał, ale zawsze miło widzieć, jak faworytowi trzęsą się kolana i jeśli nawet wygrywa, to po farfoclu w końcówce. Zupełnie nie mają racji ci, którzy twierdzą, że Argentyna rozczarowała. Wręcz przeciwnie: zagrała chwilami świetnie, a że gole nie wpadły... Nie daj Boże komuś wejść pod maszynkę, kiedy będą skuteczniejsi.

Inków trochę mi żal, na punkcik z Danią na pewno zasłużyli, ale nawet skoro karny nie pomaga... A Chorwacja odegra chyba jakąś fajną rolę w tym turnieju. Widzieliście jakie ładne dziewczyny im kibicują? Nie wiem, skąd one to wiedzą, ale kiedy nagle pojawiają się na jakimś meczu w dużej ilości, sukces wisi w powietrzu. Wspomnicie moje słowa.

 

Mundial 2018. Dzisiaj 4 mecze

Wspólnemy siłamy: Smółko, Szczygielski, Szczygieł   
sobota, 16 czerwca 2018 09:53

Gosiu, nie budź Zbyszka...Gosia to cudowna dziewczyna.

Wie, co to jest Mundial i jak to się obsługuje. Normalnie, kiedy widzi, że drzemię w fotelu, budzi mnie pod lada pretekstem. Ale skoro chrapię, oglądając mecze mistrzostw świata, to widocznie wiem, co robię! Super. Po dwóch pierwszych meczach byłem już wypoczęty i zrelaksowany.
Jeśli chodzi o dwa pierwsze wczorajsze mecze, zaprawdę powiadam wam: lepiej bawiłem się na większości pogrzebów. Wprawdzie tu w końcówce był gwałtowny zwrot akcji (trzymając się porównania: jakby nagle bohater spotkania kichnął...), ale jednak rację ma nasz dzisiejszy gość Artur Dadasiewicz: 32 drużyny na Mundialu to za dużo. Gdyby zamiast Saudyjczyków zawołać chłopaków z Orląt, byłoby mniej więcej tak samo.

 

Dzień drugi. Będzie się działo

Wspólnemy siłamy: Smółko, Szczygielski, Szczygieł   
piątek, 15 czerwca 2018 00:00

Twardzi RosjanieNo i się zaczęło.

Rusowie rozjechali Saudyjczyków, ale moim zdaniem, bardziej daje to pojęcie o sile (słabości...) tych drugich niż gospodarzy imprezy. Prawdę rzekłszy, po pierwszej połówce poszedłem sam pograć w piłkę z jeszcze lepszymi ananasami niż umiłowane dzieci Allaha z Rijadu, ale to temat na inną opowieść...

Prawdziwe granie zaczyna się od dzisiaj. Urugwaj, uzbrojony po zęby Suareza przeciw tajemniczemu Egiptowi... Faworytem Urusi, ale najważniejsze, że będzie meczycho...

 

Mundial 2018. Miało nie być, ale będzie...

Mariusz Szczygieł   
środa, 13 czerwca 2018 22:53

Logo mistrzostw - przeróbkaZdrastwujtie.

Mieliśmy odpuścić ten Mundial, bo po przesiadce na nowy serwer (żeby szybciej było), parę rzeczy na stronie się sypnęło, m.in. maszyna licząca punkty w Typerze. Ale dzięki Wam, waszym telefonom, mailom i rozmowom na ulicy, natchnienie wróciło i działamy. Nie pytajcie nawet, jak udało się uruchomić Typera... Mamy nadzieję, że będzie działał, a pierwszy sprawdzian już dzisiaj wieczorem.

 

Regulamin typera

Mariusz Szczygieł   
środa, 13 czerwca 2018 00:00

Warunki uczestnictwa

 1. Aby obstawiać wyniki, trzeba posiadać konto użytkownika iledzisiaj.pl
 2. Uczestniczyć w typerze może każdy zarejestrowany użytkownik iledzisiaj.pl.
 3. Wyniki poszczególnych meczów obstawiać można najpóźniej na 5 przed ich rozpoczęciem.
 4. Z jednego konta można typować tylko jeden raz.
 5. Udział w konkursie jest bezpłatny.
 6. Interpretacja przepisów niniejszego regulaminu należy do organizatora i na podejmowane przez niego decyzje nie służy zażalenie.
 7. Organizator zastrzega sobie prawo usunięcia z gry uczestników łamiących poniższy regulamin.
 8. Organizator zastrzega sobie prawo zakończenia zabawy bez podania powodów.
 9. Take it easy.
 

Jak typować w Lidze Typerów?

Mariusz Szczygieł   
środa, 13 czerwca 2018 00:00
 1. Zaloguj się.
 2. W menu po prawej stronie kliknij: Wytypuj.
 3. Zobaczysz przed sobą mecze z aktualnej rundy. Najpierw wpisz wynik bramkowy pierwszej połowy meczu i całego spotkania.
 4. Jeżeli obstawiłeś wygraną drużyny wymienionej na pierwszym miejscu, zaznacz opcję 1, jeżeli typujesz remis – zaznacz x, jeżeli sądzisz, że wygrają goście – zaznacz 2. (pomoże to naszej maszynie liczącej pododawać wszystkie punkty).
 5. Kliknij: Zapisz