Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 25 lipca 2024 imieniny: Jakub, Krzysztof, Walentyna

Gramy z Austrią

Mariusz Szczygieł   
piątek, 21 czerwca 2024 06:00

Pomyślność ;)Czy zamówiliście już pomyślność dla Polski? Macie czas do 18...

Nasi już dojechali wczoraj do Berlina, tym razem pociągiem. Zagrają na stadionie, którego budowę zlecił kiedyś inny Austriak, żeby pokazać na olimpiadzie w 1936 roku, jak potężna jest Rzesza. Prawie mu się udało, ale największą gwiazdą zawodów okazał się ciemnoskóry :) Jesse Owens, który zdobył wtedy cztery złote medale. Ci, co mają dzisiaj grać przeciwko naszym, też się odgrażają... Na przykład, że Lewandowski się pokaże, ale potem tak go docisną, że zniknie. Bo Robert już dzisiaj zagra, a na środek obrony wróci Paweł Dawidowicz. No zobaczymy, jak skończy się to ich pohukiwanie.

Nasi raczej w dobrych humorach. Kibice zrobili imprezę pod ich hotelem, głośno zagrzewając ich do walki. Nasi nie czekali długo i pomogli im w śpiewach. Najbardziej widać było Wojtka Szczęsnego i Tymoteusza Puchacza.

Nie będzie to łatwy mecz na pewno, ale po ostatnim spotkaniu z Holandią, po którym raczej nie mamy się czego wstydzić, morale w drużynie i w kibicach jest wysokie. Austria jest do ogrania. I z takim nastawieniem siadam dzisiaj przed telewizorem. Wcześniej zamówię pomyślność ;)

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.