Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 2 grudnia 2022 imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana
Rozkład jazdy autobusów Ogłoszenia Imprezy i wydarzenia Ceny paliw

Trener Orląt zrezygnował z prowadzenie drużyny

Mariusz Szczygieł   
środa, 07 października 2020 05:37

Mecz ze Stalą KraśnikNa dzień przed ostatnim, przegranym ze Stalą Kraśnik meczem, trener Artur Bożyk złożył rezygnację z prowadzenia radzyńskiej drużyny.

Wystosował także oświadczenie - Chciałbym poinformować o tym, że mecz ze Stalą Kraśnik był naszym (wraz z moim asystentem Przemysławem Kwiatkowskim) ostatnim dniem pracy w Orlętach Radzyń Podlaski. Poinformowaliśmy Zarząd o naszej decyzji już dzień przed meczem, jednocześnie dziękując Prezesowi za zaufanie i przychylność do wprowadzanych od początku naszej współpracy zmian i profesjonalizacji wielu obszarów funkcjonowania Klubu i drużyny. Kierujemy podziękowania także do kibiców za miniony czas, do Przemka Kośmidra za duże zaangażowanie w sprawy Klubu i drużyny, do Artura Fijałkowskiego za regularnie, konstruktywne rozmowy oraz kierownika Waldemara Pawliny za codzienną pomoc.

Wyrażamy wdzięczność dla drużyny za zaufanie i zaangażowanie w szczególnie trudnych momentach tj. np. konieczność rozgrywania meczów co 3 dni w ciągu 5-6 tygodni, kiedy bywało, że na ławce rezerwowych siedział 1 zawodnik zdolny do gry. Brak wewnątrz zespołowej rywalizacji czy możliwości rotacji był dla nas wszystkich dużym wyzwaniem. Składamy podziękowania za emocje, atmosferę czy klimat, których wielokrotnie doświadczaliśmy wspólnie na stadionie i w Klubie, jak choćby m.in. czas po wygranym finale Wojewódzkiego Pucharu Polski. Aktualna sytuacja kadrowa jest stabilna i wygląda tak, że Orlęta mogą przystępować do rywalizacji cotygodniowej z pełną kadrą meczową i trudny czas wydaje się być historią. Wrócił m.in. Karol Kalita, Janek Bożym czy Arek Kot, a proces odbudowywania od podstaw Albertina jest na właściwym etapie i idzie w dobrym kierunku. Motywacją do podjętej decyzji było nagromadzenie wielu czynników, pośród nich także zdrowotnych uniemożliwiających regularną i systematyczną pracę w okresie 2-3 tygodniowym. Życzymy drużynie, Klubowi oraz sympatykom wielu sukcesów i pomyślności w realizacji wszelkich przedsięwzięć.

Artur Bożyk/ Przemysław Kwiatkowski

 

Komentarze  

 
#1 stadionstadionowy 2020-10-07 06:57
Czas na modernizacje stadionu miejskiego!!!Zadaszoną główną trybunę oraz sztuczne boisko treningowe!
 
 
#2 Orlętapitlit 2020-10-07 15:22
Zlitujcie się nie zadaszajcie nam trybun. W piękne słoneczne dni, gdy z boiska wieje beznadzieją i nudą, można się chociaż trochę poopalać.
 
 
#3 #2ZenekOstry 2020-10-07 18:01
Poopalać można się w solarium a nie na stadionie:D
 
 
#4 RE: Trener Orląt zrezygnował z prowadzenie drużynyOstryZenek 2020-10-09 10:15
Czas na podwieszony sufit w szalecie na PKS!!! Halogeny i cieple swiatlo!!!
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.