Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 22 czerwca 2024 imieniny: Pauliny, Tomasza

Chcesz zobaczyć naszą JABULANI? Idź do Banku Spółdzielczego

Mariusz Szczygieł   
środa, 30 czerwca 2010 08:52

Nagroda główna w siedzibie naszego sponsora

Nasz mundialowy konkurs powoli zmierza ku końcowi...

Pozostało już tylko 6 dni rozgrywek, 8 meczów i... wręczymy naszą JABULANI zwycięzcy MUNDIAL TYPERA. Do zakończenia naszej zabawy każdy może jednak na własne oczy zobaczyć piłkę, która jeszcze długo będzie śniła się piłkarzom i przypominała o tegorocznych Mistrzostwach Świata (niekoniecznie dobrze...). Naszą JABULANI do 9 lipca można oglądać w Banku Spółdzielczym- w siedzibie sponsora naszego konkursu. 11 lipca uroczyście wręczymy ją typerowi, który "uzbiera" najwięcej punktów. Chcemy także, aby wręczenie nagród odbyło się w miłej, piłkarskiej atmosferze, dlatego zapraszamy wszystkich na finał do "MOZAJKI" (ul. Bohaterów).

Mundialowy wieczór w "MOZAJCE" rozpoczniemy o 19.30. O 20.30 wszyscy obejrzymy ostatni mecz mistrzostw, ostatni raz policzymy punkty, uzupełnimy rankingi i wręczymy nagrody. Będziemy mieli wtedy okazję do podsumowania Mundialu, porozmawiamy z naszymi ekspertami i będziemy się po prostu dobrze bawić. Wszyscy zobaczycie jak wygląda iledzisiaj.pl "od środka". Będą gadżety :)

PS. Niech Was nie dziwią zachwyty nad tą piłką, bo... muszę Wam szczerze powiedzieć- coś w niej jest... To dziwne, ale trzymanie jej w rękach daje dużo przyjemności i dziwnej radości. Niektórzy ją nawet całowali... :) 

JABULANIJABULANIJABULANI 

JABULANI

JABULANI 

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.

noimage
Dachy
poniedziałek, 17 czerwca 2024
noimage
szukamy pracowników
niedziela, 09 czerwca 2024