Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 25 kwietnia 2024 imieniny: Marka, Jarosława

Liga typerów - dzień czternasty

Zbigniew Smółko   
środa, 23 czerwca 2010 20:59

Damian PanekChyba Nikogo jeszcze w naszej Lidze Typerów nie było zapowiedzieć tak łatwo.

Masa goli dla Orląt, lider na boisku i poza nim, zadatki na dobrego trenera. Ladies and Gentlemen, Mesdames et Messieurs, Damy i Gospoda, Szanowni Państwo: Damian Panek!

Co z tą Europą?

Generalnie rzecz ujmując, jestem bardzo zaskoczony słabą postawą drużyn z Europy na tym Mundialu. Mimo wszystko będę im jednak dzisiaj kibicował, dlatego też stawiam na minimalne zwycięstwo Danii w meczu z Japonią. Obawiam się, że Japończycy są w stanie sprawić niespodziankę w tym spotkaniu, ale mam nadzieję, że to Dania okaże się lepsza. Kamerun – Holandia? Spodziewam się remisu, bo punkt urządza Holendrów i spokojnie im wystarczy do awansu.

Jeśli chodzi zaś o mecze drugiej grupy, zdecydowanie kibicuję Włochom, bo to moja ulubiona ekipa. Bardzo nie chciałbym, żeby „Azzuri” odpadli z turnieju, liczę na ich minimalne zwycięstwo w starciu ze Słowacją. Zdecydowanym pewniakiem do pierwszego miejsca i awansu jest jednak w tej grupie Paragwaj, który powinien jutro spokojnie wygrać z Nową Zelandią.

Krótko mówiąc – Włosi i Dania „do przodu”, choć niewysoko, Paragwaj wygrywa zdecydowanie, Holandia dzieli się punktami z Kamerunem.

                                                                                             Damian Panek

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.

Sprzedam rower
Sprzedam rower
niedziela, 21 kwietnia 2024
noimage
Remonty
poniedziałek, 22 kwietnia 2024
USÅUGI BRUKARSKIE
USŁUGI BRUKARSKIE
niedziela, 14 kwietnia 2024