Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 28 marca 2024 imieniny: Anieli, Jana

Już niedługo

Nigdzie się nie wybieraj... Siedź spokojnie w domu i oglądaj telewizję, albo czytaj książki :)
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Z dziennika Malkontenta, dzień 10

Sebastian Markiewicz   
poniedziałek, 21 czerwca 2021 05:00

Pająk chwat wszystkich brat...Tak więc pierwsze koty za płoty. Turcja out.

Najsłabiej chyba prezentująca się drużyna jak do tej pory. Włosi mieli wszystko pod kontrolą, choć raz Walijczycy mieli naprawdę dobrą okazję do strzelenia gola, lecz zawodnik Bale pokazał, że można nie trafiać także z sześciu metrów, nie tylko z jedenastu. Oj, w króla to on by za moich czasów mistrzem nie był (kto pamięta taką grę?). Grających jednocześnie „Szwajcarów” z Turkami nie oglądałem, więc nie wiem poza wynikiem, co tam się działo.

W poniedziałek czekają nas za to bardzo emocjonujące pojedynki. Czy Finom starczy sił, by przeciwstawić się idącym jak czołg Belgom? Myślę, że nie, tak więc stawiam 0:2 (0:0). Rosja – Dania 1:2 (0:1). Duńczycy wygrają wreszcie mecz. Ruscy na nich będą za słabi.

W grupie C sytuacja jest prosta, jeżeli chodzi o mecz Holandia-Macedonia. Pandew i spółka coś tam jeszcze szarpną, by godnie pożegnać się z turniejem, ale nie na tyle, by zagrozić Holandii. Będzie 4:1 (2:0).

O wiele trudniej jest wytypować wynik meczu Ukraina-Austria. Ale zaryzykuje 2:2 (1:1), obie drużyny będą mieć bezpieczne (chyba) 4 punkty wystarczające do awansu. Chociaż, kto wie, jak się sytuacja jeszcze w innych grupach ułoży.

A na zdjęciu trener Andrzej Strejlau analizuje taktykę i omawia cudowne diagonalne podania z głębi pola, bo tak się gra w dzisiejszej piłce.

 

Sebastian Markiewicz

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.

noimage
Mieszanka zbożowa
środa, 27 marca 2024
Sprzedam zbiornik paliwa C-360
Sprzedam zbiornik paliwa C-360
wtorek, 26 marca 2024