Najświeższe informacje z Radzynia Podlaskiego i okolic.
|
| E. Wysokińska | | sobota, 27 maja 2017 07:00 | 22 maja 2017r. w Warszawie w siedzibie Polskiej Akademii Nauk odbyło się uroczyste podsumowanie ogólnopolskich konkursów polonistycznych.
I miejsce w XI Ogólnopolskim Konkursie Polonistycznym „Z ortografią na co dzień” zajął uczeń kl. VI Szkoły Podstawowej nr 1 w Radzyniu Podlaskim – Filip Skwara. Jest on również finalistą XIII Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego „Z poprawną polszczyzną na co dzień”. Nauczycielem przygotowującym Filipa jest Mirosława Pałasz. | |
| Dyrektor MOSiR Agnieszka Włoszek | | sobota, 27 maja 2017 07:00 | Już niedługo święto wszystkich dzieci.
Zaplanuj swoim pociechom wyjątkowy Dzień Dziecka, który zapamiętają na długo. Dla dzieci w każdym wieku i całych rodzin przygotowaliśmy wyjątkowe atrakcje i zajęcia sportowe. Zapraszamy dzieci w każdym wieku na imprezę, w której będą mogły wziąć udział całe rodziny i na świeżym powietrzu spędzić wyjątkowo czas. Aktywny wypoczynek, mnóstwo atrakcji i konkursów to wszystko już 4 czerwca na Stadionie Miejskim w Radzyniu Podlaskim | | Dyrektor MOSiR Agnieszka Włoszek | | sobota, 27 maja 2017 07:00 | W piątek, 2-ego czerwca 2017 roku o godzinie 13.30 w Parku Miejskim odbędzie się Olimpiada Przedszkolaków.
Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku przedszkolnym do zabawy. Szczegóły na plakacie! | | | Michał Maliszewski | | piątek, 26 maja 2017 07:00 | W środę, 24 maja odbył się I GMINNY KONKURS LOGOPEDYCZNO - RECYTATORSKI "MISTRZ PIĘKNEJ WYMOWY" POD PATRONATEM WÓJTA GMINY ULAN MAJORAT.
Konkurs adresowany był przede wszystkim do uczniów uczęszczających na zajęcia logopedyczne. Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności artykulacyjne recytując wierszyki nasycone trudnymi głoskami. Organizatorem konkursu był Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Ulanie Majoracie, a autorem wydarzenia Daria Bielecka - nauczyciel logopeda. Celem konkursu było rozwijanie świadomości artykulacyjnej, utrwalenie artykulacji trudnych głosek, podniesienie samooceny uczniów, motywowanie do ćwiczeń logopedycznych. | | Michał Maliszewski | | piątek, 26 maja 2017 07:00 | 20-21 maja w Toruniu odbyły się XXI Mistrzostwa Polski Redukcyjnych Modeli Plastikowych.
Mariusz Gadzała startował w 4 klasach: samoloty w skali 1/48, samoloty w skali 1/72, śmigłowce i dioramy. W klasie F4-ID otrzymał 1 miejsce za dioramę Spitfire Mk.Vb, natomiast w klasie F4-IC uzyskał 3 miejsce za F-4K PHANTOM. Dodatkowo wyróżniony został model samolotu MiG-29 Pucharem Prezesa SM NA SKARPIE. | |
|
|
<< pierwsza < poprzednia 951 952 953 954 955 956 957 958 959 960 następna > ostatnia >>
|
| Strona 955 z 1876 |