Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 26 lutego 2021 imieniny: Aleksandra, Mirosława * 1927 - Ustanowienie "Mazurka Dąbrowskiego" hymnem państwowym
Rozkład jazdy autobusów Ogłoszenia Imprezy i wydarzenia Ceny paliw

Na skróty

Archiwa

Filtr 

 • Gdzie w weekend?

  Co robić w nadchodzący weekend? Gdzie pójść? Oto kulturalny rozkład jazdy na najbliższe kilka dni. Piątek, 20 kwietnia br. 10.oo Państwowa Szkoła Muzyczna Radzyń Podlaski - wielbiciele muzyki fortepianowej - XIII Regionalny Konkurs Pianisty...
 • Powitanie lata, festyn przed marketem, Pikasy - 10 lipca 2011

  10 lipca zapraszamy Was na 3 imprezy, które rozpoczną się punktualnie o godz. 10.oo Branica Suchowolska - Powitanie Lata, na które zaprasza Stowarzyszenie Jedności Wsi Branica Suchowolska. W programie przewidziano paradę motocykli Harley, degustacj...
 • Uwaga! Pizzeria Mamma Mia wznawia dowozy!

  Po rocznej przerwie radzyńska Pizzeria MAMMA MIA wznawia dowozy swoich potraw do domu klientów na terenie Radzynia Podlaskiego. Mało tego! Każde zamówienie powyżej 20 zł zostanie dostarczone klientom GRATIS! MAMMA MIA zaprasza! Smacznego. {jcomm...
 • "Zima w mieście" tuż, tuż... - ferie nie muszą być nudne!

    W pierwszą środę ferii zimowych, na terenie I LO w Radzyniu Podlaskim, odbędzie się impreza turystyczno - rekreacyjna pod nazwą „VI Zima w Mieście 2010”. Adresowana jest ona do uczniów wszystkich szkół podstawowych, gimnazjalnych i p...
 • GDDKiA policzy ruch na naszych drogach

  Jutro rusza wielkie liczenie pojazdów na polskich drogach. Akcję prowadzić będzie Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad. 9 razy w ciągu dnia (w godz. 6-22) oraz 2 razy w nocy pracownicy GDDKiA policzą ruch na drogach krajowych, w tym w 119...
 • Spotkanie opłatkowe radzyńskiej prawicy

  W niedzielę 17 stycznia, w sali konferencyjnej Radzyńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, odbyło się spotkanie opłatkowe środowisk prawicowych. Jego organizatorem był poseł Jerzy Rębek przy współudziale Zarządu Powiatowego PiS w Radzyniu Podlas...
 • Najładniejsze miejsce w Radzyniu 2010

  Najpiękniejsze miejsce w Radzyniu tej zimy to... Pałac Potockich. To oczywiście nasze subiektywne zdanie, ale... popatrzcie sami. ...
 • Jest szansa na budowę sygnalizacji świetlnej w Radzyniu!

  Każdy mieszkaniec naszego miasta wie, jak trudno jest pokonać skrzyżowanie dróg 19 i 63 (przy Nadleśnictwie). Mamy dziś jednak bardzo dobrą wiadomość! Jest bardzo duża szansa na to, aby na tym skrzyżowaniu powstała sygnalizacja świetlna! Jak...
 • Termomodernizacja szpitala rozpocznie się wiosną

  Już w kwietniu 2010 roku pełną parą ruszą prace związane z remontem szpitala. Budynek szpitala zostanie ocieplony, wymieniona stolarka okienna i dach. Na dachu zostaną zainstalowane kolektory słoneczne służące do ogrzewania wody. Prace remont...
 • Sprawa opłat w Przedszkolu Miejskim nadal otwarta

  Uchyleniem obecnie obowiązującej i uchwaleniem nowej uchwały zakończy się sprawa opłat ponoszonych przez rodziców dzieci uczęszczających do Przedszkola Miejskiego w Radzyniu.Na ostatniej sesji Rady Miasta radni zapoznali się z opinią Komisji Re...
 • Zmiany w radzyńskim rozkładzie jazdy

  JAK co roku, tak i w 2010, firmy zajmujące się przewozem pasażerów zaktualizowały swoje rozkłady jazdy. Najwięcej zmian zauważą podróżujący w kierunku Lublina, Białej Podlaskiej i Warszawy. To właśnie na tych trasach zniknęły niektóre a...
 • Do Siego Roku!

  Jeszcze tylko kilka godzin i... powitamy Nowy Rok. Co nam przyniesie rok 2010? Dziś już wiadomo, że na pewno niestety podwyżki cen... ale przyzwyczailiśmy się już chyba do tego, bo powtarza się to z każdą zmianą kalendarza na ścianach w nas...
 • Kolędowanie 2009

  Było głośno, było świątecznie, było radośnie... Wczoraj wieczorem (30 grudnia 2009) kościół pw. św. Trójcy wypełnił się muzyką i słowami kolęd. Uczestnicy II Przeglądu Kolęd i Pastorałek udowodnili, że duch w Narodzie nie ginie i...
 • "Małe historie" - Radzyń na antenie Programu 1 Polskiego Radia

  "Jestem trzydziestolatkiem i jeżdżę tirem. Po powrocie nie wyobrażam sobie, żeby nie wejść do mojego dziadka, który ma 80 lat, na pogaduchy. Jest dla mnie autorytetem. Pozdrawiam z Białorusi"- napisał w trakcie trwania audycji w Programie 1 Pols...
 • Kryta pływalnia w Radzyniu już za dwa lata - to prawie pewne!

  Dokładnie tydzień temu na stronie internetowej lubelskiego Regionalnego Programu Operacyjnego opublikowano listę ocenionych merytorycznie wniosków o dofinansowanie realizacji projektów w ramach Działania 8.2 - Infrastruktura szkolna i sportowa ...
 • (Nie)bezpieczne Kobiety 2009

  ...
 • Wesołych Świąt

  ...
 • Czy radzyńskie przedszkole może być tańsze?

  Sprawa wysokości opłat w radzyńskich przedszkolach była niejednokrotnie tematem artykułów w lokalnej prasie. Ostatnio jednak zelektryzowała radzyńską społeczność, za sprawą pisma rodziców, skierowanego w październiku br. do Rady Miasta, w ...
 • Już niedługo Nowy Rok...

  Już niedługo Nowy Rok. Będziemy cieszyć się i życzyć sobie szczęścia. Na ścianach w naszych domach powiesimy też nowe kalendarze. Dzisiaj zachęcamy do wsparcia akcji działającego przy Akademii Podlaskiej Stowarzyszenia Popierania Edukacji ...
 • Sentymentalna podróż po dawnym Radzyniu - wrażenia po premierze

  W naszych oczach - twórców tego filmu - Radzyń bardzo się zmienił. To nie jest już takie samo miejsce, jakim było przed rozpoczęciem prac nad filmem. To miejsce o wiele bardziej fascynujące i ciekawe. Mamy nadzieję, że podobne odczucia będą...