Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 16 maja 2021 imieniny: Andrzeja, Jędrzeja
Rozkład jazdy autobusów Ogłoszenia Imprezy i wydarzenia Ceny paliw

Na skróty

REKLAMA

Domowe sposoby nawilżania to już przeszłość. Sprawdź nowe metody

Artykuł partnera   
czwartek, 15 kwietnia 2021 06:00

NawilżaczDomowe sposoby nawilżania powietrza znane są od pokoleń, choć popularne, łatwe, czasami pracochłonne to niekoniecznie w pełni skuteczne. Poznaj nowocześniejsze i bardziej zadowalające metody na podniesienie wilgotności w pomieszczeniu

Znane domowe sposoby nawilżania powietrza 

Wszystkie domowe metody na nawilżenie suchego powietrza w mieszkaniu stosowane były przez naszych rodziców i dziadków, są naturalne, ale traktowane jako doraźna pomoc. 

Nawilżone powietrze poprawia samopoczucie, nawilża skórę i włosy, zmniejsza ryzyko infekcji i łagodzi dolegliwości alergiczne. 

 

Na co zwrócić uwagę wybierając smartwatch dla dziecka?

REKLAMA   
sobota, 27 marca 2021 10:00

Na co zwrócić uwagę wybierając smartwatch dla dziecka?Z roku na rok smartwatche stają się coraz popularniejsze.

Jeszcze do niedawna interesowali się nimi tylko i wyłącznie dorośli, którzy przepadają za funkcjonalnymi oraz nowoczesnymi gadżetami, jednak obecnie nawet spora część najmłodszych pożąda tego urządzenie. Na jakich aspektach skupić się w czasie wybierania smartwatcha dla swojej pociechy?

Jakimi zaletami charakteryzuje się smartwatch dla dzieci?

 

Słońce, woda, powietrze. Jak je wykorzystać do ogrzewania domu i produkowania energii?

REKLAMA   
czwartek, 18 marca 2021 07:00

DomKryzys klimatyczny jest faktem.

Największe światowe ośrodki badające klimat są zgodne co do tego, że musimy działać już dziś, by nie dopuścić do zagłady planety. Najważniejszą rolę mają tu oczywiście do odegrania światowe rządy, ale to od nas – ludzi – zależy, czy podejmą one odpowiednie działania. Istotne jest również to, jak żyjemy na co dzień, jakich wyborów dokonujemy, jak mieszkamy i co kupujemy. Ekologiczna rewolucja musi się zacząć od podstaw – codziennego życia każdego z nas. Na szczęście współczesne technologie wychodzą naprzeciw naszym potrzebom. Na początek zastanówmy się nad tym, jak zmienić swój dom na bardziej przyjazny środowisku.

Odnawialne źródła energii w Polsce

 

Pizzeria Warszawska 34 zaprasza!

REKLAMA   
wtorek, 23 lutego 2021 07:00

Zamów pizzę online!

 

A jak pizzę robi się na Warszawskiej 34? Zobacz na filmie!

Smacznego!

 

Postaw na pełną i bezpłatną diagnostykę swojego wzroku!

REKLAMA   
poniedziałek, 15 lutego 2021 07:00

Bezpłatna diagnostyka w OKULARIUMŻyjemy w czasach, w których urządzenia cyfrowe stały się nieodpartym elementem codziennego funkcjonowania.

Dodatkowo od wiosny praca zdalna z komputerem dotyczy coraz większej liczby osób. Szacuje się, że ok. 95% osób spędza minimum 2 godziny dziennie przed ekranem. Dodatkowo przebywanie w pomieszczeniach bez dostępu do naturalnego oświetlenia, stres, napięcie, pośpiech nie wpływają korzystnie na jakość naszego wzroku i powstawanie jego wad. Żyjemy w czasach, w których urządzenia cyfrowe stały się nieodpartym elementem codziennego funkcjonowania. Dodatkowo od wiosny praca zdalna z komputerem dotyczy coraz większej liczby osób.

 

Co dzieje się z OC przy sprzedaży auta?

REKLAMA   
wtorek, 09 lutego 2021 07:00

JStary samochódeśli sprzedajesz samochód, który jest objęty ochroną z tytułu ubezpieczenia OC, to musisz wiedzieć, że masz wobec towarzystwa ubezpieczeniowego pewne obowiązki.

W tym tekście opowiemy Ci nieco więcej o tym, jak polisa OC ma się do sprzedaży pojazdu.

Zgubiłeś dokumenty tuż przed sprzedażą?

Jeśli niedługo przed sprzedażą samochodu tak nieszczęśliwie złożyło się, że zgubiłeś dokumenty pojazdu, to jeszcze nic straconego. Co prawda czeka Cię kilka formalności, ale przygotowaliśmy dla garść porad, które z pewnością pomogą Ci w ogarnięciu całej sytuacji.

 

Już dziś umów się na badanie wzroku. Nie zwlekaj!

REKLAMA   
czwartek, 28 stycznia 2021 07:00

Damian AntosikGdy wzmagamy się z chorobą oczu lub potrzebujemy dobrać odpowiednie okulary korekcyjne warto się udać do sprawdzonego lekarza Okulisty, który wykona kompleksowe badanie wzroku oraz pokaże nam ewentualna ścieżkę leczenia.

W salonie optycznym Okularium na ulicy Ostrowieckiej 3 w Radzyniu Podlaskim jest możliwość umówienia się do takiego lekarza – Specjalisty Okulistyki, który po za przyjęciami Pacjentów w Okularium, jest również pracownikiem szpitala w Siedlcach.

Obecnie salon optyczny proponuje dostępne terminy oraz krótki czas oczekiwania na wizytę, co pozwoli na szybką diagnozę. Lekarz przyjmuje osoby dorosłe, dzieci oraz Pacjentów, którzy posiadają skierowanie od Lekarzy Medycyny Pracy lub potrzebują aktualnych badań aby ukończyć kurs prawa jazdy.

Aby umówić się na badanie wzroku do lekarza zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numer 83 352 02 81 oraz zachęcamy do odwiedzin w godzinach pracy salonu.

 

Centrum Szkoleniowo Doradcze MULTI-SZKOL zaprasza!

REKLAMA   
wtorek, 26 stycznia 2021 07:00

CENTRUM SZKOLENIOWO DORADCZE MULTI-SZKOL

CENTRUM SZKOLENIOWO DORADCZE MULTI-SZKOL OFERUJE:

 

Wybieramy najlepsze kosmetyki do cery problematycznej

REKLAMA   
wtorek, 26 stycznia 2021 07:00

Wybieramy najlepsze kosmetyki do cery problematycznej Kondycja skóry często odbiera nam pewność siebie i hamuje przed wykonywaniem codziennych czynności, jak pójście na basen czy opalanie.

Nie pozwól, żeby zaczerwienienia na twarzy stanęły Ci na drodze do dobrego samopoczucia. Zobacz, które kosmetyki warto wybrać, aby skutecznie pozbyć się uporczywego problemu.

Pielęgnacja cery trądzikowej

Niestety przekonanie, że jedynie mocno wysuszające toniki, skomponowane na bazie alkoholu oraz gruboziarniste peelingi, sprostają walce z trądzikiem, nadal króluje w naszym społeczeństwie. Jest to duży błąd. Skóra z wypryskami potrzebuje delikatnej opieki, opartej na nawilżających, antybakteryjnych oraz złuszczających kosmetykach.

 

ZDZ będzie szkolić opiekunów medycznych. Zapisz się!

REKLAMA   
piątek, 22 stycznia 2021 07:00

ZDZZakład Doskonalenia Zawodowego w Radzyniu Podlaskim

prowadzi nabór do Szkoły Policealnej na kierunek

opiekun medyczny

 

Nauka trwa dwa semestry (1 rok) i odbywa się w systemie zaocznym.

Słuchacz uzyskuje certyfikat uprawniający do pracy m. in w szpitalu,

 zakładach opiekuńczo  - leczniczych, sanatoriach, niepublicznych zakładach opieki zdrowotnej, placówkach medycznych.

WYBIERZ ZAWÓD Z PERSPEKTYWAMI NA PRZYSZŁOŚĆ !

Zapisy do szkoły trwają do 31.01.2021r. Rozpoczęcie zajęć 7 luty 2021r.

 

Jak sobie poradzić ze zmęczeniem wzroku?

REKLAMA   
środa, 16 grudnia 2020 07:00

OkulariumŻyjemy w czasach, w których ekran telefonu, telewizor, tablet, komputer czy wyświetlacz zegarka stał się nieodpartym elementem codziennego funkcjonowania.

Dodatkowo od wiosny praca zdalna z komputerem dotyczy coraz większej liczby pracowników. Ze wspomnianych urządzeń korzystamy w ciągu dnia nawet do 9 godzin. Szacuje się, że ok. 95% osób spędza minimum 2 godziny dziennie przed ekranem. Dodatkowo przebywanie w pomieszczeniach bez dostępu do naturalnego oświetlenia, stres, napięcie, pośpiech mogą prowadzić do Cyfrowego Zmęczenia Wzroku

Co odpowiada za taki stan rzeczy?

Mówiąc krótko nie jesteśmy stworzeni do tego, żeby przez kilka godzin utrzymywać wzrok w bliskich odległościach. Podczas kilkugodzinnego wysiłku wzrokowego mięśnie w gałce ocznej nie są w stanie utrzymać soczewki tak, aby stale dawała wyraźne widzenie, przez co dochodzi do ich napięcia. Jeżeli dodatkowo występuje nieskorygowana wada wzroku to w takiej sytuacji zmęczone już oczy potrzebują dodatkowego wysiłku w celu utrzymania wyraźnego widzenia. Innym szkodliwym czynnikiem jest światło niebieskie (emitowane przez urządzenia cyfrowe).

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 21