Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 7 października 2022 imieniny: Mirella, Marek, Sergiusz | 1939 - po bitwie kockiej do Radzynia zaczęły wchodzić pierwsze niemieckie oddziały zwiadowcze
Rozkład jazdy autobusów Ogłoszenia Imprezy i wydarzenia Ceny paliw

MCE Madeline Centrum Edukacyjne zaprasza!

Artykuł partnera   
środa, 20 października 2021 06:00

MCEWitamy w Madeline Centrum Edukacyjnym w Radzyniu Podlaskim, założonym przez mgr Monikę Łobejko – pedagoga, terapeutę, w tym dogo.

To wyjątkowe miejsce tworzą specjaliści pełni pasji, zapału do pracy i miłości do zawodu, których wiedza oraz umiejętności, poparte doświadczeniem, są na najwyższym poziomie.

MCE – jest dla dzieci od 5 r.ż., młodzieży oraz dorosłych. Bogata oferta naszego centrum sprawia, że idealnie spełnia wszelkie oczekiwania i potrzeby osób w każdym wieku.

Znajdziecie Państwo tutaj propozycję zajęć edukacyjnych (dla dzieci od 5 do 9 r.ż), konsultacje, terapie (dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych). Spotkania, wykłady i warsztaty tematyczne ze specjalistami i wiele innych.

To właśnie w MCE, na zajęciach edukacyjnych będziemy realizować wiele założeń dr Marii Montessori, która… z wielką radością możemy stwierdzić, staje się coraz bardziej rozpoznawalna.

Duch m.in. Marii Grzegorzewskiej, Janusza Korczaka, będzie nam także towarzyszył w codziennej pracy pedagoga i terapeuty, bo najważniejszy dla nas jest człowiek- czy to mały, czy duży.

Mamy ogromną nadzieję, że zakochacie się Państwo w tym miejscu i z wielką przyjemnością dołączycie do społeczności MCE.

Zapisy

Co nas tak bardzo wyróżnia?

???? świeży, otwarty umysł

???? chęć wprowadzania innowacji

???? stała otwartość na potrzeby dzieci, młodzieży oraz dorosłych

???? nieograniczona liczba pomysłów

???? pasja, fascynacja, chęć ciągłego rozwijania się i pogłębiania wiedzy

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą MCE.

Zespół Madeline Centrum Edukacyjne

Oferta

Oferta

Dogoterapia

MCE

MCE

MCE