Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 11 lipca 2020 imieniny: Cyprian, Olga, Benedykt

Już niedługo

Nigdzie się nie wybieraj... Siedź spokojnie w domu i oglądaj telewizję, albo czytaj książki :)
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

HAT – TRICK SUKCESÓW W I LO

Michał Maliszewski   
piątek, 03 marca 2017 08:00

UczniowieKamil Siemionek i Wojciech Matuszewski uzyskali awans do FINAŁU Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH. 

To już ostatni etap w trzystopniowej Ogólnopolskiej Olimpiadzie w zakresie fizyki. Chłopcy będą teraz walczyć o tytuł LAUREATA. Stawka jest cenna. Laureaci Olimpiady przyjmowani są na studia w AGH z pominięciem procedury rekrutacyjnej. Etap finałowy odbędzie się w Krakowie w dniach 18 marca 2017 r. Uczniom i ich nauczycielowi Leszkowi Szalastowi serdecznie gratulujemy i życzymy uzyskania najwyższych tytułów.

28 lutego 2017 r. uczniowie Bartłomiej Powałka, Kamil Połóg i Piotr Rychlik reprezentowali naszą szkołę w Internetowym Konkursie Wiedzy o Żołnierzach Wyklętych organizowanym przez Kuratorium Oświaty w Lublinie i Narodowy Bank Polski. Chłopcy pokonali 37 drużyn i zajęli I miejsce w województwie. GRATULUJEMY.

Agata Grudzień - uczennica klasy trzeciej naszego liceum - zdobyła II miejsce za reportaż "Z dala od krajowej szosy" w konkursie na reportaż o regionie pod hasłem "Lubelszczyzna - region inspiracji?" zorganizowany przez Wydział Politologii UMCS i Pracownię Badań nad Reportażem UMCS pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Lubelskiego. AGATKO - SERDECZNE GRATULACJE.

Drużyna w składzie Daniel Ciołek, Jakub Jędrys i Mateusz Pawlina, która z inspiracji nauczycielek j. angielskiego Małgorzaty Kozak i Małgorzaty Nadolnej wzięła udział w konkursie językowym  „The Faces of America”, jako jedna z dziesięciu drużyn została zakwalifikowana do kolejnego etapu rozgrywek. Odbędą się one 24 marca 2017 r. w Centrum Kultury i Sztuki Chińskiej UMCS. GRATULUJEMY.

170302-ilo-1170302-ilo-2170302-ilo-3170302-ilo-4