Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 18 sierpnia 2019 imieniny: Helena, Ilona, Bogusław

Już niedługo

Rodzinne Wakacje w Mieście z FoxGames, g. 16.00 image
Rodzinne Wakacje w Mieście z FoxGames, g. 16.00, 21.08.2019, 16:00, KOFI&TI Kawiarnia i Herbaciarnia Artystyczna
takes place in
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Chcesz pozbyć się zmarszczek, cellulitu i nadwagi? Skorzystaj z zabiegów radiofrekwencji! W Radzyniu!

Mariusz Szczygieł   
poniedziałek, 17 stycznia 2011 12:36

Zabieg radiofrekwencji

Uwaga! Promocja! Każda osoba, która do końca stycznia zakupi pakiet zabiegów, otrzyma karnet o wartości do 350 zł!

Botoks, liposukcja, skalpel... o tych metodach odmładzania i odchudzania słyszymy od dawna, a z dnia na dzień słyszymy coraz więcej- piosenkarki, modelki, aktorki i niemal wszyscy ludzie show biznesu starają się wyglądać idealnie. Czy to źle?

Chyba nie, bo każdy chce być młody, każdy chce pięknie wyglądać, ale... czy nie ma mniej inwazyjnych metod, by osiągnąć ten sam cel?

Chcesz pozbyć się zmarszczek, cellulitu, ujędrnić pośladki i brzuch, usunąć drugi podbródek, pozbyć się kilku kilogramów? Koniecznie przeczytaj o radiofrekwencji- nowości w Radzyniu Podlaskim.

Radiofrekwencja- to stosunkowo młode słowo w kosmetyce. Bezinwazyjna liposukcja, zamiennik botoksu- to określenia, które stosuje się, by wytłumaczyć radiofrekwencję. A więcej? W Stanach Zjednoczonych i Niemczech zastępuje ostrzykiwanie botoksem czy chirurgię estetyczną ze skalpelem. Skóra jest masowana specjalną głowicą urządzenia, emitującą fale radiowe. Pod wpływem wytwarzanej temperatury, wewnątrz skóry włókna kolagenowe ulegają skurczeniu, a następnie napinają się, odnawiając swoją strukturę. Podwyższona temperatura stymuluje organizm do produkcji białek podporowych, czyli nowych wiązań kolagenowo- elastynowych. Radiofekwencja to bezpieczny, bezbolesny i nieinwazyjny sposób na redukcję tkanki tłuszczowej, usunięcie zmarszczek, lifting twarzy. To zabiegi idealne dla osób dojrzałych, które chcą poprawić wygląd swojej twarzy i ciała. Można dzięki nim nawet poprawić kształt pośladków, wysmuklić talię czy odmłodzić skórę rąk i stóp.

Jednak także osoby młode, które profilaktycznie chcą zapobiegać starzeniu skóry mogą je stosować bez przeszkód. Zabiegi radiofrekwencji  polecane są w szczególności kobietom po ciąży, które potrzebują skutecznie ujędrnić skórę na brzuchu i na wewnętrznej stronie ud oraz zniwelować rozstępy. Panie, które zmagają się z cellulitem (także wielopoziomowym) i miejscową nadwagą, mogą przy pomocy radiofrekwencji wymodelować swoją sylwetkę i zmniejszyć tkankę tłuszczową oraz pozbyć się "pomarańczowej skórki”. W przypadku redukcji tkanki tłuszczowej, fala radiowa rozbija tłuszcz czyli dokonuje tak zwanej lipolizy. Poprawia także krążenie krwi, wzmacniając ścianki naczyń krwionośnych (kapilary) oraz przyśpiesza metabolizm komórkowy. Efekty utrzymują się do kilku lat i nie trzeba na nie długo czekać. Zabiegi nie wykluczają z codziennych zajęć.

Co najważniejsze, zabiegom radiofrekwencji możemy poddać się także w Radzyniu Podlaskim! Najnowsze urządzenie już czeka w Studiu Fitfigura na "Manhatanie" (Bio-Med). Co ciekawe, drugiego takiego urządzenia nie znajdziecie w promieniu kilkudziesięciu kilometrów od Radzynia!

A oto co jeszcze proponuje swoim klientom (także panom!) radzyńskie Studio Fitfigura: masaż próżniowy, endermomasaż, ultradźwięki, elektrostymulacja, spacer w podciśnieniu, rollmasaż, sauna w podczerwieni, platformę wibracyjną i wiele, wiele innych.

Aby dowiedzieć się więcej o radiofrekwencji i pozostałej ofercie Studia Fitfigura kliknij w banner poniżej. Aby schudnąć, pozbyć się zmarszczek, cellulitu, zadbać o swoje ciało- odwiedź koniecznie Studio Fitfigura (Bio-Med) na "Manhatanie"!. Zapraszamy!

 

fitfigura-logo

 

Studio Fitfigura "BIO-MED" mgr Ewa Choromańska

ul. Warszawska 39/2

tel. 510 595 510