Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 20 maja 2024 imieniny: Aleksandra, Bernardyna | 2002 - ks. Zbigniew Kiernikowski otrzymał sakrę biskupią

Gminne Mikołajki za nami

Gmina Radzyń Podlaski   
wtorek, 13 grudnia 2022 07:00

 

Mikołajki za namiNa zewnątrz chłód i śnieg.

A w Zespole Szkół w Zabielu dzisiaj weekendowa, serdeczna atmosfera, a w niej radośni mieszkańcy gminy, szczególnie Ci najmłodsi. Na taką formę Gminnych Mikołajek zdecydowało się - w niedzielę 11 grudnia 2022 r. wielu zwolenników mikołajkowych atrakcji.

Mikołajki to dzień bardzo wyczekiwany przez wszystkie dzieci. Wójt Gminy Radzyń Podlaski Wiesław Mazurek postarał się, aby mikołajkowy dzień był radosny dla wszystkich dzieci z naszej gminy.

Organizatorzy zadbali o liczne konkursy i zabawy. Świetnie bawili się zarówno najmłodsi, jak i starsi.

Do tego zapewniono szereg atrakcji: słodki stół, zabawy plastyczne, zabawy muzyczno - ruchowe, zabawy sportowe, fotobudki mikołajkowo-świąteczne, a także występ Cyrku Focus. Wszystkie grzeczne dzieci odwiedził również Święty Mikołaj z piniatami. Organizatorem imprezy był Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Radzyniu Podlaskim. O całokształt imprezy oraz zabawy zadbała Katarzyna Ostrowska. Biorąc pod uwagę frekwencję i opinie uczestników nie mamy wątpliwości, że Mikołajowa impreza przypadła mieszkańcom do gustu.
Warning: No images in given directory. Please check the directory!

Debug: given directory - https://iledzisiaj.pl/images/stories/stories/aktualnosci-22/221211-gmina/

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.

noimage
Do wynajecia lokal
wtorek, 07 maja 2024
noimage
Działka budowlana Radzyń
czwartek, 16 maja 2024
Pracownik tartaku/stolarz
Pracownik tartaku/stolarz
wtorek, 07 maja 2024