Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 21 marca 2023 imieniny: Benedykta, Filemona, Ludomira

„Zauważ drugiego człowieka” – akcja, reaktywacja.

Emilia Walentukiewicz    
wtorek, 13 grudnia 2022 06:00

PlakatW niedzielę, 18 grudnia 2022 r., odbędzie się piąta edycja akcji charytatywnej pod hasłem „Zauważ drugiego człowieka”, organizowanej przez społeczność szkolną Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Ulanie-Majoracie oraz Gminnego Żłobka „Maluszkowo”. 

W planach – montaż słowno-muzyczny, Kiermasz Świąteczny, Targi Dobrych Serc oraz aukcja charytatywna (licytacja przedmiotów i usług).

Biletem wstępu na koncert będzie dowolna kwota wrzucona do puszki. 

Środki zebrane podczas akcji pozwolą na organizację Warsztatu Terapii Zajęciowej dla osób niepełnosprawnych mieszkających na terenie gminy Ulan-Majorat. 

Dzięki okazanej przez Państwo dobroci osoby te będą miały większą szansę prawidłowo rozwijać się zarówno na płaszczyźnie fizycznej, jaki i umysłowej co w znaczący sposób wpłynie na poprawę ich funkcjonowania i pomoże  w codziennej walce z chorobą.  

KAŻDY MOŻE ODMIENIĆ LOS DZIECI CHORYCH I NIEPEŁNOSPRAWNYCH
I CHOĆ NA CHWILĘ WYWOŁAĆ UŚMIECH NA ICH TWARZACH.
 

W imieniu społeczności szkolnej Zespołu Szkół oraz Gminnego Żłobka „Maluszkowo” w Ulanie-Majoracie zwracamy się do wszystkich ludzi dobrej woli o wsparcie naszej inicjatywy. Zapraszamy w  niedzielę, 18 grudnia 2022 r., by w niezwykłej atmosferze zastanowić się przez chwilę, co jest w życiu najważniejsze, wyciągnąć pomocną dłoń do drugiego człowieka.  

Wszystkie przedmioty i usługi pozyskane od sponsorów będzie można kupić na Targach Dobrych Serc bądź wylicytować na aukcji.  

Na kiermaszu będzie można również nabyć bombki i ozdoby świąteczne.  

Dla wszystkich gości zostanie przygotowany świąteczny poczęstunek, wszyscy także będą mogli wysłuchać montażu słowno-muzycznego, przygotowanego wspólnie przez dzieci ze żłobka, przedszkola, uczniów szkoły podstawowej, rodziców i nauczycieli.  

Więcej informacji o akcji „Zauważ drugiego człowieka” znajduje się na naszej facebookowej stronie: https://www.facebook.com/ZSim.JPII.UlanMajorat/.  

 

Emilia Walentukiewicz 

Wicedyrektor Zespołu Szkół

im. Jana Pawła II w Ulanie-Majoracie

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.