Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 7 lipca 2022 imieniny: Cyryl, Metody, Estera

Pani Ania z Radzynia Podlaskiego - Mama 2 dzieci, potrzebuje naszej pomocy w walce z rakiem!!!

Mariusz Szczygieł   
piątek, 25 marca 2022 18:30

Pomóżmy Annie!- Niestety potwierdziło się - to nowotwór chłoniak hodgkina (ziarnica złośliwa) - czekam na określenie stopnia zaawansowania i chemię ... Mam nadzieję, że wyzdrowieję i nie będzie powrotu choroby.

Taką wiadomość przeczytaliśmy 24 marca 2022 roku na Facebooku Pani Ani Czarkowskiej, która od jakiegoś czasu przechodziła szeroką diagnostykę, wychowując jednocześnie dwóch synów przedszkolaka i nastolatka. Zwracamy się z serdeczną prośbą o wsparcie całego Radzynia dla tej Mamy.

Jest już założona zbiórka https://pomagam.pl/b66amm

"Jestem samotna mamą wychowującą 2 dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym. Mieszkam w Radzyniu Podlaskim (lubelskie). Choroba spadła na mnie jak grom z jasnego nieba. W tym roku zachorowałam na silną niedokrwistość z powodu braku żelaza, które po wykonaniu testów laboratoryjnych w żaden sposób się nie wchłania. Żeby ratować życie systematycznie mam przetaczaną krew, jestem tuż przed diagnostyką onkologiczną. Dodatkowo mój organizm jest mocno zainfekowany, a bardzo wysokie CRP niesie ryzyko sepsy.

W bieżącym roku byłam kilkakrotnie hospitalizowana w kilku miastach i jestem cały czas diagnozowana z powodu ciągłego złego stanu zdrowia. Mam tylko 42 lata i jak każda mama pragnę patrzeć, jak rosną moje dzieci.

Moim największym marzeniem jest powrót do zdrowia i możliwości opieki nad nimi oraz pracy.

Dlatego z całego serca bardzo proszę o pomoc na leczenie, lekarstwa, dojazdy do lekarzy i szpitali. Proszę pomóżcie mi znów normalnie żyć! Ze swojej strony będę informowała o etapach i efektach leczenia.

Proszę o udostępnianie tej zbiórki wśród znajomych. Nie zostawiajcie mnie z tym samej." pisze Anna Czarkowska na swoim profilu.

 

POMÓŻMY ANI!!! i jej dzieciom.

 

Komentarze  

 
#1 poprawaBycy 2022-04-16 18:22
Iledzisiaj sie poprawilo bo zaczelo zamieszczac linki do zbiorek lub podawac nr kont bankowych itd. Widac ze upomnienia nie poszly w las .... chociaz trzeba to przyznac opornie wam to szlo.pare lat temu nie mozna bylo sie tego doprosic, okazywalo sie to za trudne dla osob piszacych artykuly o pomocy. Jest lepiej.
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.