Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 3 lutego 2023 imieniny: Błażej, Hipolit, Oskar

Instruktorzy z certyfikatem Szkoły Bezpiecznej Jazdy

Mariusz Szczygieł   
sobota, 22 maja 2010 00:21

Instruktorzy OSK Żyrafa w trakcie zajęć w Szkole Bezpiecznej Jazdy

 

O zimie pamięta już niewielu, ale... jeszcze w marcu na ulicach naszego miasteczka leżał śnieg.

Właśnie wtedy instruktorzy OSK "Żyrafa" zdobywali ostatnie szlify w Szkole Bezpiecznej Jazdy. Trzymiesięczny kurs, na którym sprawdzali własne umiejętności w sytuacjach, które mogą zdarzyć się na drodze w najmniej oczekiwanym momencie, zakończyli odebraniem certyfikatów potwierdzających ukończenie szkolenia w niesprzyjającej, zimowej aurze. Na lotnisku w Białej Podlaskiej ćwiczyli m.in. jak wyprowadzić pojazd z poślizgu, czy bezpiecznie ominąć przeszkodę nagle pojawiającą się na jezdni. Zgodnie twierdzą, że na szkoleniu zdobyli wiele cennych wskazówek przydatnych do codziennej pracy z kursantami. Planują w przyszłości brać udział w podobnych szkoleniach, aby podnosić swoje kwalifikacje.

{morfeo 339}

 

 

Komentarze  

 
#1 instruktorzy się szkolili???Radzynianka 2010-05-29 22:02
To nieporozumienie, to nie instruktorzy powinni sie szkolić, takie szkolenia powinny być w Radzyniu dla kierowców, zwłaszcza takich co im się wydaje, że są królami szos", nabraliby troszkę szacunku dla drogi i zweryfikowali swoje umiejętności.
 
 
#2 Do radzyniankiBOND 2010-05-30 01:42
Ty to napewno sie urodzilas wyszkolona! jasne ze instruktorzy ! to oni przekaza wiedze mlodym kierowcom o technikach bezpiecznej jazdy. Pozdrawiam OSK Zyrafa moich sasiadow .
 
 
#3 szkolenieRadzynianka 2010-05-30 08:29
Otóż właśnie się taka nie urodziłam... i chętnie wzięłabym w nim udział, ale gdyby to było w Radzyniu, a nie w Białej.Byłabym na pewno pierwszą chętną, bo mam duży dystans do swoich praktycznych umiejętności.
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.