Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 17 stycznia 2019 imieniny: Marian, Jan, Antoni

Weź udział w konkursie plastycznym przygotowanym przez KRUS

Michał Maliszewski   
sobota, 10 lutego 2018 07:00

KRUSOddział Regionalny Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Lublinie Placówka Terenowa w Radzyniu Podlaskim informuje o ogłoszeniu przez Prezesa KRUS VIII Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci pod hasłem: ”BEZPIECZNIE  NA  WSI  MAMY  –  UPADKOM ZAPOBIEGAMY”.

Konkurs przeznaczony dla uczniów z wiejskich szkół podstawowych i ma na celu promowanie wśród dzieci pozytywnych zachowań związanych z pracą i zabawą na terenach wiejskich, poszerzanie wiedzy z zakresu bhp w gospodarstwie rolnym, rozbudzanie i rozwijanie wrażliwości estetycznej oraz indywidualnych zdolności twórczych. W bieżącym roku szczególny nacisk położony jest na zapobieganie wypadkom dzieci związanych z upadkami oraz z czynnościami niebezpiecznymi, których nie wolno powierzać dzieciom poniżej 16 lat w procesie produkcji rolniczej.

Konkurs organizowany jest w dwóch grupach wiekowych:

I grupa – klasy   0 - III szkoły podstawowej,

II grupa – klasy IV - VI szkoły podstawowej.

Najlepsze prace zostaną wyróżnione nagrodami rzeczowymi. Termin nadsyłania prac konkursowych upływa dnia  30 marca  2018 r.

Regulamin konkursu, formularz zgłoszeniowy oraz załączniki dostępne na na stronie internetowej KRUS:

https://www.krus.gov.pl/aktualnosci/dokument/artykul/viii-ogolnopolski-konkurs-plastyczny-bezpiecznie-na-wsi/

 

Komentarze  

 
#1 Dobra zmiana PiS kpi z najuboższych, często z chorych.Kraków 2018-02-10 15:37
Wczoraj ogłoszono że ministrowie otrzymali od 65 tys do 82 tys premii za poprzedni rok. Ministrowie zostali zmienieni , ale nawet to że byli słabi to i tak otrzymali wielkie pieniądze. Maciarewicz, Szyszko po 70100 zł, Waszczykowski 72100 zł. A renciści otrzymali po 8 do 25 zł. Kpina z najuboższych. Link fakt.pl/.../...
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.