Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 18 kwietnia 2024 imieniny: Alicji, Bogusławy | 2011 - zmarł Czesław Kołbuś, wieloletni dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 2

Nowy trener, stare błędy

Adam Kułak
niedziela, 01 listopada 2020 12:00

Nowy trener, stare błędyOrlęta przegrały kolejny mecz na swoim boisku.

Podhale wykorzystało dwa błędy obrony biało zielonych i zgarnęło w Radzyniu trzy punkty.

Pierwsza połowa meczu była niezbyt ciekawa. Obie drużyny przez większość czasu rozgrywały piłkę na własnej połowie. Pierwszej okazji bramkowej nie wykorzystał Maciej Wojczuk, z dość ostrego kąta strzelił w bramkarza. Kolejną szansę miał Karol Rycaj, wybijający piłkę obrońca gości spowodował upadek piłkarza Orląt, sędzia nie zaryzykował odgwizdania rzutu karnego. Kilka minut później bierność radzyńskiej obrony wykorzystał Damian Lepiarz. Kiwnął kilku zawodników i umieścił piłkę w bramce Orląt. Po strzeleniu gola przyjezdni jeszcze bardziej zaczęli szanować piłkę. Orlęta atakowały, brakowało pomysłu i finezji a osamotnieni Wojczuk i Rycaj niewiele mogli zrobić.

Przez większą część drugiej połowy gra toczyła się w pobliżu bramki gości. Orlęta nie potrafiły jednak swojej przewagi udokumentować celnym strzałem. Jeden z nielicznych wypadów przyjezdni zakończyli drugim golem. Pod koniec spotkania radzyńska drużyna miała kilka doskonałych okazji na zdobycie bramki. Dobrze zachowywał się bramkarz, a po główce Karola Kality piłkę z linii bramkowej wybili obrońcy Podhala. Spotkanie zakończyło się wynikiem 0: 2.

Podsumowując, mecz trzeba zauważyć lekką poprawę stylu gry radzyńskiej drużyny. Jednak błędy obrony oraz indolencja strzałowa biało zielonych nie pozwoliły na powiększenie dorobku punktowego.

201101-podhale-01201101-podhale-02201101-podhale-03201101-podhale-04201101-podhale-05201101-podhale-06201101-podhale-07201101-podhale-08201101-podhale-09201101-podhale-10201101-podhale-11201101-podhale-12201101-podhale-13201101-podhale-14201101-podhale-15201101-podhale-16201101-podhale-17201101-podhale-18201101-podhale-19201101-podhale-20