Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 30 listopada 2022 imieniny: Justyna, Andrzej, Konstanty
Rozkład jazdy autobusów Ogłoszenia Imprezy i wydarzenia Ceny paliw

W środę zaległy mecz z Wólczanką Wólka Pełkińska

Adam Kułak   
środa, 23 września 2020 05:00

Zespół OrlątOrlęta rozpoczynają odrabianie zaległości ligowych spowodowanych koronawirusem i Pucharem Polski.

Środowe spotkanie z Wólczanką Wólka Pełkińska było zaplanowane w trzeciej kolejce ligowej.

Zespół Wólczanki po dwóch porażkach na starcie rozgrywek otrząsnął się i w kolejnych meczach uzbierał 14 punktów, co daje siódmą pozycję w tabeli. Zawodnicy z Wólki Pełkińskiej strzelają dużo bramek. Najwięcej goli – osiem - zdobył wychowanek klubu, trzydziestoletni Krzysztof Pietluch. Środowy przeciwnik naszej drużyny posiada bardzo młodą kadrę.

Oprócz wspomnianego Pietlucha i dwóch wychowanków MKS Kańczuga Mateusza Podstolaka (rocznik 1991) i Krystiana Wrony (rocznik 1993) pozostali zawodnicy są w wieku 16-21 lat. Ostatni ligowy pojedynek Wólczanka zakończyła wyraźnym zwycięstwem nad Jutrzenką Giebułtów 3: 0. Przed tym zwycięstwem piłkarze trenera Daniela Myśliwca wywieźli remis z Nowego Targu 2: 2.

Radzyńska drużyna w ostatnim meczu z Wisłą Sandomierz pokazała dobry futbol.

Mankamentem zespołu Artura Bożyka jest zdobywanie bramek. Nadzieją kibiców jest przebudzenie Macieja Wojczuka i Edvinasa Baniulisa. Orlęta na swoim boisku powinny ambitnie powalczyć o zwycięstwo nad młodzieżą z Podkarpacia.

Sympatyków futbolu zapraszamy na stadion w Radzyniu w środę 23 września 2020 roku. Początek meczu godzina 16.

 

Komentarze  

 
#1 Orlętastadionowy 2020-09-23 07:48
Czas na modernizacje stadionu miejskiego!!!Zadaszoną główną trybunę oraz sztuczne boisko treningowe
 
 
#2 Orlętapitlit 2020-09-23 19:12
Zlitujcie się, nie zadaszajcie nam trybun. W piękne słoneczne dni, gdy z boiska wieje beznadzieją i nudą, można się chociaż trochę poopalać.
 
 
#3 stadionowyke? 2020-09-24 08:06
a po co ci zadaszenie na sztucznym boisku treningowym?
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.