Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 9 lutego 2023 imieniny: Apolonia, Eryka, Cyryl
Rozkład jazdy autobusówOgłoszeniaImprezy i wydarzeniaCeny paliw

Liga typerów - dzień piętnasty

Zbigniew Smółko   
czwartek, 24 czerwca 2010 23:00

Krzysztof GrabowskiDzisiaj w loży ekspertów zasiada Krzysztof Grochowski.

Fachowiec od samochodów, sprawdzony przyjaciel wszystkich chyba radzyńskich imprez kulturalnych i sportowych i w ogóle obywatel bardzo pozytywny. Kiedy na jakichś amatorskich rozgrywkach piłkarskich zjawia się jego team KRIS AUTO, raczej wiadomo, że gra się o drugie miejsce. Jest z niego też sporo pożytku w zarządzie Orląt, bo akurat Krzysiek ma zdrowe podejście. Czego i Państwu życzę.

Obstawiam awanse z trzeciego miejsca

W grupie G portugalskojęzyczna Brazylia spotka się z Portugalią właśnie. Obu drużynom do awansu

wystarczy remis i ten wynik  jest bardzo prawdopodobny. Jednak zaryzykuję opinię, że nie będzie  kalkulacji i sentymentów i  wygra Brazylia. To może otworzyć drogę do awansu Wybrzeżu Kości Słoniowej bo stać je na pewno na  wysoką wygraną z rozbitą już chyba Koreą Północną.

W grupie H mimo że drużyny z Ameryki Południowej radzą sobie do tej pory w turnieju najlepiej stawiam na Europę. Hiszpanie by awansować muszą wygrać i powinni to zrobić, bo styl gry Chile powinien im odpowiadać. Mecz zapowiada się szlagierowo, z dużą ilością bramek.

W najlepszej sytuacji w grupie są paradoksalnie zajmujący trzecie miejsce Szwajcarzy. Do awansu wystarczy im  na pewno 2:0 z ostatnim Hondurasem. Minimalne zwycięstwo tez może dać im awans. Typuję zwycięstwo Szwajcarów, chociaż pewnie  sie trochę pomęczą bo zdobywanie bramek nie jest ich najmocniejsza stroną.

Krzysztof Grochowski

 

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.