Najświeższe informacje z Radzynia Podlaskiego i okolic.
|
| Michał Maliszewski | | piątek, 22 stycznia 2016 08:00 | To był wspaniały weekend dla uczennic Gimnazjum nr 2 w Radzyniu Podlaskim.
Nie przesadzimy pisząc, że spełniło się niejedno marzenie! Laureatki I miejsca konkursu „Obudź w sobie Olbrzyma” organizowanego przez Związek Piłki Ręcznej w Polsce otrzymały w nagrodę bilety na mecz reprezentacji Polski podczas EHF Euro 2016. Pod opieką nauczycieli wychowania fizycznego K. Grzeszyka i G. Wachnika 17 stycznia br. miały przyjemność kibicować na żywo naszym piłkarzom ręcznym w starciu z drużyną Macedonii. | |
| Michał Maliszewski | | piątek, 22 stycznia 2016 08:00 | Dokładnie miesiąc temu informowaliśmy, że Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji za sprawą konkursu zyskał nowe logo (tutaj!).
Najlepszy logotyp stworzył Przemysław Rosiński i zyskał dzięki temu karnet na pływalnię wartości 400 złotych. Jeden z naszych Czytelników w ostatnim komentarzu pod artykułem, w którym informowaliśmy o nowym logo zauważył, że miś z wygranej pracy jest identyczny, jak znaleziony w internecie. Zapytaliśmy o to pracownika Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Marka Topyłę, który wytłumaczył nam całą sytuację. | | Michał Maliszewski | | czwartek, 21 stycznia 2016 08:00 | O kolejnym sukcesie uczniów technikum hotelarstwa z dumą poinformowała nas dyrektor ZSP Grażyna Dzida.
13 stycznia odbył się etap okręgowy VIII Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej. Technikum Hotelarstwa w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim reprezentowały uczennice: Paula Siudaj z klasy 2 oraz Katarzyna Kowalik z klasy 3. Do finału olimpiady zostało zakwalifikowanych 30 uczniów z Polski. Wśród zwycięzców znalazła się Paula, która rywalizowała z 328 uczniami. Następny etap olimpiady odbędzie się w terminie 11 - 14 kwietnia 2016 r. w Kołobrzegu. Uczennicom gratulujemy sukcesu i trzymamy kciuki. | | | Michał Maliszewski | | czwartek, 21 stycznia 2016 08:00 | Wczoraj, 20 stycznia o godzinie 7.00 oficjalnie otwarto targowisko żywych zwierząt w naszym mieście.
Teraz w każdą środę handlarze oraz rolnicy mogą przywozić swoje zwierzęta na specjalnie wydzielony i przygotowany plac. Miejsca jest sporo, więc teren powoli nabiera rozpędu. Wczoraj na targowisko przybyli głównie właściciele gołębi i króli. Na miejscu, co środę będzie znajdował się również lekarz weterynarii. Podczas pierwszego dnia handlu na nowym placu obecny był burmistrz Jerzy Rębek, który rozmawiał ze sprzedawcami i obiecywał, że warunki targowiska żywych zwierząt zostaną dopasowane do potrzeb handlarzy i porównywalne z takimi placami w sąsiednich miastach. | | Michał Maliszewski | | środa, 20 stycznia 2016 08:00 | Drodzy uczniowie i nauczyciele wszystkich typów szkół w powiecie radzyńskim!
Społeczność I Liceum Ogólnokształcącego przygotowała propozycję spędzenia wolnego czasu w przeddzień i podczas Ferii Zimowych 2016. Przygotowaliśmy następującą ofertę: | |
|
|
<< pierwsza < poprzednia 1181 1182 1183 1184 1185 1186 1187 1188 1189 1190 następna > ostatnia >>
|
| Strona 1183 z 1876 |