Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 27 czerwca 2026 imieniny: Maryli, Władysława

AKTUALNOŚCI

Najświeższe informacje z Radzynia Podlaskiego i okolic.

Gimnazjalistki z „dwójki” na EHF Euro 2016

Michał Maliszewski   
piątek, 22 stycznia 2016 08:00

Podczas meczuTo był wspaniały weekend dla uczennic Gimnazjum nr 2 w Radzyniu Podlaskim.

Nie przesadzimy pisząc, że spełniło się niejedno marzenie! Laureatki I miejsca konkursu „Obudź w sobie Olbrzyma” organizowanego przez Związek Piłki Ręcznej w Polsce otrzymały w nagrodę bilety na mecz reprezentacji Polski podczas EHF Euro 2016. Pod opieką nauczycieli wychowania fizycznego K. Grzeszyka i G. Wachnika 17 stycznia br. miały przyjemność kibicować na żywo naszym piłkarzom ręcznym w starciu z drużyną Macedonii.

 

Nowe logo MOSiR plagiatem? Już nie!

Michał Maliszewski   
piątek, 22 stycznia 2016 08:00

Właściwe logo MOSiRDokładnie miesiąc temu informowaliśmy, że Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji za sprawą konkursu zyskał nowe logo (tutaj!).

 Najlepszy logotyp stworzył Przemysław Rosiński i zyskał dzięki temu karnet na pływalnię wartości 400 złotych. Jeden z naszych Czytelników w ostatnim komentarzu pod artykułem, w którym informowaliśmy o nowym logo zauważył, że miś z wygranej pracy jest identyczny, jak znaleziony w internecie. Zapytaliśmy o to pracownika Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Marka Topyłę, który wytłumaczył nam całą sytuację.

 

Powtórne zwycięstwo hotelarzy ZSP

Michał Maliszewski   
czwartek, 21 stycznia 2016 08:00

Uczennice z ZSPO kolejnym sukcesie uczniów technikum hotelarstwa z dumą poinformowała nas dyrektor ZSP Grażyna Dzida.

13 stycznia odbył się etap okręgowy VIII Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej. Technikum Hotelarstwa w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim reprezentowały uczennice: Paula Siudaj z klasy 2 oraz Katarzyna Kowalik z klasy 3. Do finału olimpiady zostało zakwalifikowanych 30 uczniów z Polski. Wśród zwycięzców znalazła się Paula, która rywalizowała z 328 uczniami. Następny etap olimpiady odbędzie się w terminie 11 - 14 kwietnia 2016 r. w Kołobrzegu.

Uczennicom gratulujemy sukcesu i trzymamy kciuki.

 

Można już handlować zwierzętami! Targowisko otwarte!

Michał Maliszewski   
czwartek, 21 stycznia 2016 08:00

Targowisko otwarteWczoraj, 20 stycznia o godzinie 7.00 oficjalnie otwarto targowisko żywych zwierząt w naszym mieście.

Teraz w każdą środę handlarze oraz rolnicy mogą przywozić swoje zwierzęta na specjalnie wydzielony i przygotowany plac. Miejsca jest sporo, więc teren powoli nabiera rozpędu. Wczoraj na targowisko przybyli głównie właściciele gołębi i króli. Na miejscu, co środę będzie znajdował się również lekarz weterynarii. Podczas pierwszego dnia handlu na nowym placu obecny był burmistrz Jerzy Rębek, który rozmawiał ze sprzedawcami i obiecywał, że warunki targowiska żywych zwierząt zostaną dopasowane do potrzeb handlarzy i porównywalne z takimi placami w sąsiednich miastach.

 

Spędź ferie zimowe z I LO

Michał Maliszewski   
środa, 20 stycznia 2016 08:00

Spędź ferie zimowe z I LODrodzy uczniowie i nauczyciele wszystkich typów szkół w powiecie radzyńskim!

Społeczność I Liceum Ogólnokształcącego przygotowała propozycję spędzenia wolnego czasu w przeddzień i podczas Ferii Zimowych 2016.

Przygotowaliśmy następującą ofertę:

 
<< pierwsza < poprzednia 1181 1182 1183 1184 1185 1186 1187 1188 1189 1190 następna > ostatnia >>

Strona 1183 z 1876