Najświeższe informacje z Radzynia Podlaskiego i okolic.
|
| REKLAMA | | piątek, 04 marca 2016 08:00 | Centrum Kuriersko-Logistyczne - to miejsce, w którym bez problemu wyślesz paczkę, paletę lub inny ładunek w dowolne miejsce w kraju i poza jego granice!
Naszą specjalizacją są przesyłki: krajowe, zagraniczne, paletowe do 1000kg, dłużycowe do 4m, terminowe na wybraną godzinę 9:00 lub 12:00 oraz dostawy na sobotę. Realizujemy międzynarodowe przesyłki drogowe oraz lotnicze do ponad 80 krajów na świecie! Łatwo, prosto, a przede wszystkim o wiele taniej niż tradycyjną firmą kurierską. Nie trzeba podpisywać umowy z firmą kurierską, płacić gotówką u kuriera za przesyłkę i deklarować ilości paczek, by otrzymać atrakcyjną cenę. Wystarczy, że przyjedziesz do naszego punktu. | |
| Michał Maliszewski | | czwartek, 03 marca 2016 08:00 | 28 lutego pod patronatem Marszałka Województwa Lubelskiego i Kuratora Oświaty odbyły się XIX Mistrzostwa Fryzjerstwa w Lublinie.
Organizatorem konkursu była Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Lublinie oraz Zespół Szkół Rzemiosła i Przedsiębiorczości im Jana Kilińskiego w Lublinie. Miło nam poinformować, że laureatką II miejsca w kategorii „plecionki i warkocze” została Patrycja Rolla - uczennica Cechu Rzemieślników i Przedsiębiorców w Radzyniu Podlaskim. Za najlepiej wykonaną pracę pod względem estetycznym i artystycznym odznaczono Patrycję specjalnym wyróżnieniem i nagrodą Wydawnictwa Suzi Zuzanna Sumińska. | | Michał Maliszewski | | czwartek, 03 marca 2016 08:00 | Mieszkańcy bloku przy ul. Wybickiego od dłuższego czasu narzekają na brak miejsc parkingowych.
Walka o wolne miejsca występuje tam bardzo często, a widok dużej, wolnej przestrzeni jaką mają naprzeciwko wejść na klatki schodowe motywuje do zapytania – panie burmistrzu, kiedy w końcu pojawi się tutaj parking? Z prośbą skierowania takiego pytania do władz miasta wystąpiła do nas nasza Czytelniczka: - Chciałbym zasygnalizować problem braku parkingu przy ul. Wybickiego (naprzeciw Tesco). Stoi tam wiele samochodów, które nie mają gdzie zaparkować pod blokiem muszą - wjeżdżać na niezagospodarowany trawiasty plac naprzeciw bloku, gdzie spokojnie mógłby powstać parking. Z tego co wiem, kiedyś planowany był tam parking, ale temat ucichł. W imieniu swoim jak i mieszkańców tamtych okolic proszę o zasygnalizowanie problemu naszym radnym, Burmistrzowi. Parking jest niezbędny, a koszty jego budowy nie są chyba aż tak ogromne – zakończyła swój list. | | | REKLAMA | | środa, 02 marca 2016 08:00 | Wielkimi krokami zbliża się 8 marca - Dzień Kobiet.
Tylko w Brylanciku, mieszczącym się przy ulicy Ostrowieckiej 20 znajdziesz bogaty wybór biżuterii sztucznej i ozdób do włosów w rewelacyjnych cenach! Personel gwarantuje największy wybór biżuterii i różnego rodzaju kobiecych ozdób w naszym mieście. Dodatkowo dla stałych klientów została przygotowana miła niespodzianka w postaci Kart Stałego Klienta, upoważniająca do zakupów z dodatkowym stałym rabatem! | | Michał Maliszewski | | środa, 02 marca 2016 08:00 | W dniach 29.01.2016r. - 10.02.2016r. w Szkole Podstawowej nr 1odbyła się zbiórka darów dla psów i kotów objętych opieką Radzyńskiego Stowarzyszenia Na Rzecz Zwierząt "Podaj Łapę".
Na pomysł zorganizowania tego typu akcji wpadła Elżbieta Zając, zapraszając do udziału pozostałe wychowawczynie świetlicy: Agnieszkę Kot i Danutę Kłos. 5 lutego odbyło się spotkanie uczniów w sali gimnastycznej z Mariolą Orębską - wiceprezesem stowarzyszenia. Ta nietypowa lekcja rozpoczęła się od słów Elżbiety Zając, która witając zaproszonego gościa oraz wszystkich zebranych w sali zaznaczyła, że celem tego spotkania jest poszerzenie wiedzy na temat bezdomnych zwierząt oraz pomoc potrzebującym czworonogom z Radzynia i okolic. | |
|
|
<< pierwsza < poprzednia 1161 1162 1163 1164 1165 1166 1167 1168 1169 1170 następna > ostatnia >>
|
| Strona 1164 z 1876 |