Najświeższe informacje z Radzynia Podlaskiego i okolic.
|
| Michał Maliszewski | | piątek, 19 maja 2017 07:00 | II Papieski Rajd Rowerowy „Od Jana Pawła II do Jana Pawła II” odbył się 16 maja 2017 r.
Głównymi jego organizatorami byli: Jarosław Koczkodaj wójt gminy Ulan-Majorat i Radosław Sałata wójt gminy Borki oraz Zespoły Szkół im. Jana Pawła II w Ulanie i Borkach. Rajd rozpoczął się od przyjazdu grupy ulańskich rowerzystów, w którym wzięli udział przedstawiciele gminnych i powiatowych Rad. Następnie delegacja z Ulana złożyła kwiaty pod pomnikiem Jana Pawła II w Borkach. Uczestnicy z Bork i Ulana-Majoratu wzięli udział we mszy świętej w swojej intencji, którą odprawiali: ks. Kazimierz Dudek – proboszcz Parafii Borki i ks. Łukasz Michaluk – wikary z Parafii Ulan. Po uroczystości religijnej przed Kościołem Parafialnym w Borkach zostało zrobione pamiątkowe zdjęcie. Następnie uczestnicy udali się na trasę 15 km rajdu, która przebiegała przez Sitno, Olszewnicę, Borowe i zakończyła się na placu szkolnym Zespołu Szkół w Ulanie-Majoracie. Po przyjeździe pod ulańskim pomnikiem Jana Pawła II kwiaty złożyła delegacja z Bork. | |
| Michał Maliszewski | | piątek, 19 maja 2017 07:00 | 
| | Michał Maliszewski | | piątek, 19 maja 2017 07:00 | W niedzielę, 21 maja w Bedlnie k. Żabikowa odbędzie się czwarta edycja Czempionatu Koni Ras Zimnokrwistych.
Wydarzenie to rozpocznie się mszą świętą o godzinie 10.30. O 11.00 nastąpi rozpoczęcie czempionatu. Oprócz głównych atrakcji będzie również pokaz kawaleryjski oraz plac zabaw dla dzieci. W imieniu organizatorów – zapraszamy! | | | Michał Maliszewski | | piątek, 19 maja 2017 07:00 | Zapraszamy na rozpoczęcie sezonu z Klubem125p.
- Tym razem nowość - 3 dni spędzimy nad jez. Firlej i w jego okolicach. Szykujemy moc atrakcji. Oficjalna cześć zlotu w sobotę 20 maja na rynku głównym w mieście Kock, natomiast wszystkich chętnych zapraszamy juz w piątek od godz ok 17 do zakwaterowania się w ośrodku wypoczynkowym Wodnik w Firleju gdzie w sobotę po części oficjalnej odbędzie się wieczorna impreza integracyjna - informują organizatorzy. | | Wiesław Zienkiewicz | | czwartek, 18 maja 2017 07:00 | 10 maja 2017r. w Zamościu odbył się Finał Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej Chłopców.
Po raz dziesiąty zawodnicy UKS Sprint reprezentując Gimnazjum w Ulanie-Majoracie zdobyli medal w tych Mistrzostwach. W tym roku rywalizacja przebiegała trochę inaczej w stosunku do ubiegłych lat. W oparciu o nowy regulamin i zasady. Zwycięzcy powiatów rywalizowali w półfinale wojewódzkim. W strefie Południe i strefie Północ. | |
|
|
<< pierwsza < poprzednia 961 962 963 964 965 966 967 968 969 970 następna > ostatnia >>
|
| Strona 962 z 1876 |