Najświeższe informacje z Radzynia Podlaskiego i okolic.
|
| Michał Maliszewski | | wtorek, 24 października 2017 07:00 | 
| |
| Michał Maliszewski | | poniedziałek, 23 października 2017 07:00 | 8 Kolor Tęczy od kilku miesięcy ma w posiadaniu budynek po dawnej „wodomistrzówce”.
Niestety do stanu użyteczności wiele mu brakuje. Teraz członkowie stowarzyszenia na rzecz osób niepełnosprawnych próbują własnymi siłami wyremontować ten obiekt. Chcesz im pomóc? Zgłoś się. Każde ręce do pracy się przydadzą. Więcej szczegółów znajdziecie na zamieszczonym obok plakacie. | | Michał Maliszewski | | poniedziałek, 23 października 2017 07:00 | Od kilku dni plac zabaw w centrum miasta na osiedlu Bulwary został zamknięty z powodu złego stanu technicznego niektórych urządzeń.
Rodzice wraz ze swoimi pociechami będą musieli udać się w inne miejsca zabaw w naszym mieście lub uzbroić się w cierpliwość do wiosny 2018 roku, ponieważ wtedy przewidziany jest remont tych konstrukcji. W imieniu mieszkańców, którzy często chodzili ze swoimi dziećmi na ten plac podczas sesji Rady Miasta interweniował Jakub Jakubowski: - Moja interpelacja dotyczy placu zabaw na osiedlu Bulwary – rozpoczął. – Po tej sesji, na której zadawałem pytanie dostałem zdjęcia od jednej z mam, która tam chodzi ze swoimi dziećmi. Nie chciałem ich dziś drukować i przynosić, myślę, że ktoś z zespołu pana burmistrza był i widział. Chciałbym zapytać co udało się zrobić w sprawie tego placu zabaw, ponieważ ten stan się ciągle pogarsza – mówił radny. | | | Michał Maliszewski | | sobota, 21 października 2017 07:00 | Szacuje się, że miasto Radzyń Podlaski na Biuletyn Informacyjny wydawany przez władze miasta wydał już ponad 77 tysięcy złotych.
W tę kwotę nie wlicza się jednak czasu i pracy osób odpowiedzialnych za redagowanie tekstów oraz tworzenie zdjęć, gdyż robią to w ramach etatów, które obejmują inne czynności. Co z promocją naszego miasta poza jego granicami? Radny Jakub Jakubowski zwrócił się z prośbą o przedstawienie kwot wydanych na taką reklamę. Z odpowiedzią władz na jego pytanie postanowił podzielić się z naszą redakcją. Zobaczmy: | | Agnieszka Frączek | | sobota, 21 października 2017 07:00 | 17 października 2017 roku grupa uczniów ZSP udała się, wraz z opiekunem Agnieszką Frączek, do Filii nr 1 Przedszkola Miejskiego. Celem wizyty było spotkanie z przedszkolakami z grupy IV, które w zeszłym roku odwiedziły szkołę.
Przedszkolaki wystawiły przedstawienie, w którym wcieliły się w role warzyw i propagowały zdrowy styl życia. Uczniowie nagrodzili ich wysiłek gromkimi brawami. Następnie dzieci zaprosiły gości do wspólnych zajęć plastycznych, podczas których wszyscy z ogromną przyjemnością wykonywali prace techniką Quillingu. Dumne przedszkolaki mogły popisać się zdolnościami manualnymi i dać kilka praktycznych rad starszym kolegom. Ostatnim punktem programu był wspólny taniec w rytmie przedszkolnych przebojów. | |
|
|
<< pierwsza < poprzednia 881 882 883 884 885 886 887 888 889 890 następna > ostatnia >>
|
| Strona 882 z 1876 |