Najświeższe informacje z Radzynia Podlaskiego i okolic.
|
| Michał Maliszewski | | poniedziałek, 04 grudnia 2017 07:00 | Pierwszego grudnia 2017 r. w Szkole Podstawowej im. Świętego Jana Pawła II w Białce miało miejsce uroczyste oddanie do użytku gabinetu profilaktyki zdrowotnej.
Na uroczystość przybyli: wójt gminy Radzyń Podlaski Wiesław Mazurek, kierownik Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej – Ośrodek Medycyny Szkolnej w Radzyniu Podlaskim Teresa Skowron, pielęgniarka Irena Mucha oraz przedstawiciele rady rodziców i samorządu uczniowskiego. | |
| Michał Maliszewski | | poniedziałek, 04 grudnia 2017 07:00 | 
| | Michał Maliszewski | | sobota, 02 grudnia 2017 07:00 | Podczas sesji Rady Miasta, która odbyła się w środę 29 listopada br. burmistrz Radzynia Podlaskiego poinformował radnych o małym zastrzyku gotówki do miejskiego budżetu.
- Otrzymaliśmy odszkodowanie z Towarzystwa Ubezpieczeń Wzajemnych – oznajmił Jerzy Rębek. – Chodzi tu o zabezpieczenie należytego wykonania umowy przez firmę Rapid (przypominamy, że jest to firma, która nie wywiązywała się z umowy dotyczącej instalacji solarnej w naszym mieście). Łącznie z odsetkami otrzymaliśmy 420 tysięcy złotych. Te pieniądze są na specjalnym koncie, jako rezerwa. Jest to absolutnie niezbędne żeby mieć takie zabezpieczenie. Dotyczy to oczywiście kwestii rozstrzygnięć sądowych. Tu z kolei chodzi o firmę Ensol – mówił burmistrz. | | | Michał Maliszewski | | sobota, 02 grudnia 2017 07:00 | 25 listopada w świetlicy OSP w Sierskowoli odbył się II Festiwal Karpia.
W konkursie na najlepszą potrawę, której podstawowym składnikiem był karp udział wzięło 11 kół gospodyń i stowarzyszeń. Wyróżnienie otrzymały "Kobiety z Pasją" z Soból, które reprezentowały Gminę Ulan-Majorat i Powiat Radzyński. | | Michał Maliszewski | | sobota, 02 grudnia 2017 07:00 | Teraz pozostaje nam tylko oczekiwać. Miasto Radzyń Podlaski, 29 listopada złożyło w Urzędzie Marszałkowskim wniosek do Regionalnego Programu Operacyjnego na rewitalizację miasta.
- W związku z tym, że nasz program pomocowy został bardzo dobrze oceniony przez pracowników Urzędu Marszałkowskiego, mamy śmiałość twierdzić, że wszystko zakończy się sukcesem. Możemy śmiało oczekiwać na rozstrzygnięcia dotyczące przyznania nam tych środków pomocowych – informuje burmistrz naszego miasta Jerzy Rębek. | |
|
|
<< pierwsza < poprzednia 861 862 863 864 865 866 867 868 869 870 następna > ostatnia >>
|
| Strona 863 z 1876 |