Najświeższe informacje z Radzynia Podlaskiego i okolic.
|
| Michał Maliszewski | | czwartek, 15 lutego 2018 08:00 | Zespołowi Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim z roku na rok przybywa szkół partnerskich!
W bieżącym roku szkolnym dyrektor Grażyna Dzida podpisała umowę z sekretarzem generalnym CFA BTP PICARDIE Frédéric Haussoulier oraz dyrektorem Centrum Kształcenia Zawodowego w Laon Patrice Berthelot o współpracy pomiędzy szkołami. ZSP gościł młodzież z Francji we wrześniu bieżącego roku szkolnego. Obecnie uczniowie przebywają na tygodniowej wymianie międzynarodowej we Francji. | |
| Michał Maliszewski | | czwartek, 15 lutego 2018 08:00 | Kinga Sposób awansowała do zawodów centralnych XXXI Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej.
Kinga jest uczennicą klasy trzeciej technikum w zawodzie technik ekonomista Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim. OWE ma zasięg ogólnokrajowy. Jej zawody są trzystopniowe: a) zawody I stopnia (szkolne) odbyły się w szkołach 8 listopada 2017 r. , b) zawody II stopnia (okręgowe) odbyły się 12 stycznia 2018 r., c) zawody III stopnia (centralne) odbędą się 7 i 8 kwietnia 2018 r. | | Tomasz Sikora | | środa, 14 lutego 2018 08:00 | Wzorem lat ubiegłych Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego zaprasza właścicieli gospodarstw rolnych do udziału w XVI edycji Ogólnokrajowego Konkursu Bezpieczne Gospodarstwo Rolne.
Od 2003 r. Konkurs organizowany jest przez Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, we współpracy z Ministerstwem Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Państwową Inspekcją Pracy. W 2018 roku jednym z organizatorów jest również Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. XVI Konkurs Bezpieczne Gospodarstwo Rolne uzyskał Patronat Honorowy Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy w roku 100-lecia Odzyskania Niepodległości 1918-2018. | | | Michał Maliszewski | | środa, 14 lutego 2018 08:00 | Wczoraj, 13 lutego br. na oddziale dziecięcym w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Radzyniu Podlaskim otwarto oddaną po remoncie i w pełni wyposażoną salę do zabaw dla dzieci.
Wszystko za sprawą projektu jaki realizuje Spółdzielcza Mleczarnia Spomlek. Ich zamysłem jest tworzenie kącików zabaw dla dzieci w miejscach najbardziej tego wymagających. Dwie takie sale zostały już utworzone w szpitalu w Parczewie. Przyszedł czas na radzyński szpital, w którym odnowiono i wyposażono salę na oddziale dziecięcym oraz utworzono kącik zabaw przy POZ. | | Michał Maliszewski | | środa, 14 lutego 2018 08:00 | | |
|
|
<< pierwsza < poprzednia 821 822 823 824 825 826 827 828 829 830 następna > ostatnia >>
|
| Strona 829 z 1876 |