Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 28 czerwca 2026 imieniny: Leona, Ireneusza

AKTUALNOŚCI

Najświeższe informacje z Radzynia Podlaskiego i okolic.

Uczniowie ZSP we Francji

Michał Maliszewski   
czwartek, 15 lutego 2018 08:00

Zajęcia praktyczneZespołowi Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim z roku na rok przybywa szkół partnerskich! 

W bieżącym roku szkolnym dyrektor Grażyna Dzida podpisała umowę z sekretarzem generalnym CFA BTP PICARDIE Frédéric Haussoulier oraz dyrektorem Centrum Kształcenia Zawodowego w Laon Patrice Berthelot o współpracy pomiędzy szkołami. ZSP gościł młodzież z Francji we wrześniu bieżącego roku szkolnego. Obecnie uczniowie przebywają na tygodniowej wymianie międzynarodowej we Francji.

 

Uczennica ZSP wśród najlepszych w Polsce

Michał Maliszewski   
czwartek, 15 lutego 2018 08:00

Uczennica ZSPKinga Sposób awansowała do zawodów centralnych XXXI Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej.

Kinga jest uczennicą klasy trzeciej technikum w zawodzie technik ekonomista Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim.

OWE ma zasięg ogólnokrajowy. Jej zawody są trzystopniowe:
a) zawody I stopnia (szkolne) odbyły się w szkołach 8 listopada 2017 r. ,
b) zawody II stopnia (okręgowe) odbyły się 12 stycznia 2018 r.,
c) zawody III stopnia (centralne) odbędą się 7 i 8 kwietnia 2018 r.

 

Bezpieczne Gospodarstwo Rolne - Konkurs KRUS

Tomasz Sikora   
środa, 14 lutego 2018 08:00

KRUSWzorem lat ubiegłych Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego zaprasza właścicieli gospodarstw rolnych do udziału w XVI edycji Ogólnokrajowego Konkursu Bezpieczne Gospodarstwo Rolne.  

Od 2003 r. Konkurs organizowany jest przez Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, we współpracy z Ministerstwem Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Państwową Inspekcją Pracy. W 2018 roku jednym z organizatorów jest również Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. XVI Konkurs Bezpieczne Gospodarstwo Rolne uzyskał Patronat Honorowy Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy w roku 100-lecia Odzyskania Niepodległości 1918-2018.

 

Spomlek wyremontował sale zabaw w radzyńskim szpitalu!

Michał Maliszewski   
środa, 14 lutego 2018 08:00

Zgromadzeni podczas otwarcia saliWczoraj, 13 lutego br. na oddziale dziecięcym w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Radzyniu Podlaskim otwarto oddaną po remoncie i w pełni wyposażoną salę do zabaw dla dzieci.

Wszystko za sprawą projektu jaki realizuje Spółdzielcza Mleczarnia Spomlek. Ich zamysłem jest tworzenie kącików zabaw dla dzieci w miejscach najbardziej tego wymagających. Dwie takie sale zostały już utworzone w szpitalu w Parczewie. Przyszedł czas na radzyński szpital, w którym odnowiono i wyposażono salę na oddziale dziecięcym oraz utworzono kącik zabaw przy POZ.

 

Skrót Balu Gimnazjalnego 2018 w Białce (Wideo)

Michał Maliszewski   
środa, 14 lutego 2018 08:00

 
<< pierwsza < poprzednia 821 822 823 824 825 826 827 828 829 830 następna > ostatnia >>

Strona 829 z 1876