Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 23 sierpnia 2019 imieniny: Róża, Apolinary, Filip

Czy próba porwania dziecka to była tylko plotka?

Michał Maliszewski   
wtorek, 09 maja 2017 07:00

Wpis na facebookuWczoraj, od południa na jednej z radzyńskich stron na facebooku zahuczało od informacji o próbie porwania dziecka.

„Witam. Chciałbym poinformować wszystkich rodziców i nie tylko że mój znajomy był dziś świadkiem próby porwania jego dziecka w okolicy auto złomu w Ustrzeszy. Sprawcy stali czerwonym Audi, gdy autobus podjechał, sprawcy próbowali porwać jego dziecko ale na szczęście po nią jechał już ojciec. Spisał numery rejestracyjne i została powiadomiona policja Proszę o uwagę. UDOSTĘPNIANIAĆ!” (oryginalna pisownia). Dostaliśmy również kilka telefonów o nagłośnienie tej sprawy, a sam wpis na facebooku udostępniło prawie 700 użytkowników.

Skontaktowaliśmy się z oficerem prasowym radzyńskiej Komendy Powiatowej Policji: - My żadnej takiej informacji nie otrzymaliśmy i nikt do nas niczego takiego nie zgłaszał – powiedział rzecznik KPP Piotr Mucha. – My sami dowiedzieliśmy się od dziennikarki, która się z nami skontaktowała z zapytaniem w tej sprawie. Usłyszeliśmy, że w internecie pojawił się wpis, że ojciec tej dziewczynki miał się z nami skontaktować, aczkolwiek do nas żadna taka informacja nie wpłynęła – zakończył.

Czy była to tylko zwykła plotka? Nie wiemy. Możliwe, że osoby, które widziały to zajście po prostu zrezygnowały ze zgłoszenia tego faktu na Policję. Po rozmowie z właścicielem strony, na której pojawiła się informacja dowiedzieliśmy się, że poprosiła o udostępnienie tej wiadomości osoba znana twórcom tego profilu.

Jeśli byłeś świadkiem takiego zajścia? Nie czekaj – zgłoś ten fakt! Ze strony rzecznika radzyńskiej KPP mamy zapewnienie, że jeśli ta informacja się potwierdzi i ktoś zgłosi takie zdarzenie zostaniemy o tym poinformowani.

 

Komentarze  

 
#1 hahahaP.K. 2017-05-09 19:57
to nie czerwone audi tylko czarna wołga bez klamek, a kierowca miał kopyta zamiast butów !
 
 
#2 RE: Czy próba porwania dziecka to była tylko plotka?Grand 2017-05-09 22:15
To z PO przyjechali robić nowy casting na dzieciaka do filmu.
 
 
#3 ola;)michal1009 2017-05-10 08:15
Boże co to się dzieje na tym swiecie!! żeby dzieci porywac.To jest skanda!! Trzeba teraz pilnować dzieci.
 
 
#4 ...mkz 2017-05-10 08:45
Powinni w szkołach prowadzić profilaktykę, co i jak i w jaki sposób ma się zachować dziecko w przypadku takiego zagrożenia. Ale znając życie będzie coś może robione dopiero wtedy gdy już coś naprawdę się wydarzy.
 
 
#5 RE: Czy próba porwania dziecka to była tylko plotka?maja85 2017-05-10 14:04
A może by tak mamusia z tatusiem porozmawiali w domu o bezpieczeństwie swoich pociech? Bo mnie się wydaje, że od takich spraw są przede wszystkim rodzice.
 
 
#6 Rozmowa tez nie zawsze pomagaskuter6 2017-05-10 14:22
Rozmowa też nie zawsze pomaga, nie oznacza to jednak, że nie ma sensu tego robić www.youtube.com/.../
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.