
Komentarze
- Konferencja Pamięć jest naszym obowiązkiem
Dobrze że można mówić co się naprawdę myśli bo nie na wszystkich portalach tak jest . Dziękuję admin...
- kinga75 - Opłaty za śmieci muszą się równać z kosztami
Z jednej strony masz rację, ale z drugiej strony taki tryb prowadzi do wielu problemów ze zdrowiem. ...
- for_sale - Opłaty za śmieci muszą się równać z kosztami
Komu chce się ślęczeć nad garami? Kupi sobie taki singiel gotowe żarcia i macie wzrosty we wszystkim...
- pioter - Opłaty za śmieci muszą się równać z kosztami
Niektóre miasta odchodzą od plastikowych worków na śmieci i nie odbierają frakcji zielonej, która je...
- radzyniak13 - Opłaty za śmieci muszą się równać z kosztami
Wydaje mi się, że liczba 2 tys. osób (12 tys. zgłoszonych / 14 tys. mieszkańców), które nie są zgłos...
- for_sale
Powstał klub Solidarny Radzyń |
czwartek, 01 grudnia 2011 19:40 | |||
Jak tłumaczy Robert Mazurek, decyzja o powstaniu klubu została podjęta z dwóch powodów: - Po pierwsze jego istnienie w znaczny sposób usprawni naszą pracę na rzecz mieszkańców Radzynia Podlaskiego. Działając w ramach klubu zyskamy możliwość wnioskowania i opiniowania w zakresie organizacji i trybu działania rady. Będziemy mogli również prezentować swoje stanowiska w ważnych kwestiach dla naszego miasta i jego mieszkańców. Po drugie chcieliśmy jednoznacznie utożsamić się z osobą posła Jerzego Rębka (klub "Solidarna Polska") bo to właśnie z jego list, nie będąc członkami żadnych partii politycznych, startowaliśmy do rady miasta. Popieraliśmy również Jerzego Rębka w ostatnich wyborach parlamentarnych, w których uzyskał mandat posła VII kadencji. Utożsamiamy się też ze wszystkimi działaniami i decyzjami podjętymi przez posła w ostatnim czasie - mówi radny. - W naszym przekonaniu taka decyzja jest przejawem ludzkiej solidarności i wiarygodności z czym i my chcemy się identyfikować – kontynuuje Mazurek. Do klubu "Solidarny Radzyń" należą (od lewej): Mieczysław Zając, Piotr Skowron, Aldona Roguszewska, Adam Adamski, Jarosław Ejsmont, Robert Mazurek oraz Sławomir Sałata.
|
Komentarze
Czy Państwo uważacie, że ludzie głosując nie biorą pod uwagę ugrupowania, które reprezentuje dany kandydat?
Prawo do dowolnej zmiany swojej przynależności partyjnej to ma radny Wierzchowski, ponieważ nie startował z żadnej partii czy ugrupowania politycznego.
bo na "Manchatanie" już go nie ma
I jeszcze jedno w sprawie Pana Posła. Czy kiedykolwiek poseł marginalnego klubu opozycyjnego miał jakikolwiek wpływ na kształt stanowionych ustaw? Kto niby ma realizować pomysły tak małego ugrupowania. Nie zaklinaj rzeczywistości.
ech...kupa hipokryzji niestety!!!
To właśnie ugrupowanie, z którego dany radny startował było często przysłowiową kropką nad i. która pozwalała zdobyć mandat. Przykładem może być wieloletni radny p. Tracz, który zrobił dużo więcej niż niejeden wybrany, a mandatu nie zdobył, bo nie stała za nim taka partia jak PiS.
Zgadzam się z Tobą,że ludzie przy wyborze nie patrzą zawsze na partię, ale na poszczególne zaslugi kandydatów. Pragnę tylko nadmienić, że na pewno nie dane byłoby Ci zasiadanie w radzie miasta jeżeli startowałbyś z listy SLD, KNP bądź PO. Dobrze o tym we dwóch wiemy i wyborcy też o tym wiedzą. Co do naszego Pana Posła to z całym szacunkiem do Jego osoby i działania, muszę powiedzieć, że źle się zachował w stosunku do swoich wyborców. Elektorat zdobył dzięki temu, że startował z listy PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ. Ludzie Mu zaufali, a On niestety ich zdradził, a dlaczego? Wolal pójść za głosem Pana Zbigniewa Ziobro, który planując rozstanie z PISem wspierał nie ogół kampani PIS tylko pojedyńczych kandydatów, by oni w ramach wdzięczności byli po rozłamie "SOLIDARNI".
Piotrek spójrzmy prawdzie w oczy, Ty też byś został w PIS, a nie przechodził do klubu Solidarnych. Dobrze znam Twoje poglądy i wiem, że źle zrobiłeś, bo taka była konieczność.
W ramach podziękowania wyborcom powinniście okazać asertywność i zostać z partią, dzięki której teraz zasiadacie w Radzie Miasta.
Życzę miłego 2012 roku i rozwagi w następnych wyborach.
Łukasz Hetman