Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 22 września 2019 imieniny: Tomasza, Maurycego

Dariusz Hankiewicz odwołany ze stanowiska dyrektora radzyńskiego szpitala

Mariusz Szczygieł   
piątek, 19 listopada 2010 12:31

Dariusz Hankiewicz"W dniu dzisiejszym Zarząd Powiatu podjął decyzję o odwołaniu pana dyrektora Dariusza Hankiewicza z funkcji Dyrektora Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Radzyniu Podlaskim.

Podejmując tą decyzję Zarząd miał na uwadze całkowity brak zaufania do pracownika, przejawiający się w następujący sposób: prowadzenie gospodarki finansowej szpitala w sposób nieracjonalny, brak właściwego nadzoru nad kadrą lekarską szpitala, niewłaściwy stosunek do podległego personelu medycznego i admistracyjnego, doprowadzenie do konfliktu społecznego z personelem pielęgniarskim i niepodjęcie stosownych działań w celu jego zażegnania oraz doprowadzenie do zagrożenia epidemiologicznego podczas remontu studni. Decyzja ta została podjęta w oparciu o dogłębną znajomość finansów szpitala i wszystkich procesów, które w tej chwili w szpitalu przebiegają."- powiedział nam Starosta Radzyński Lucjan Kotwica.

Odwołanie zostało wręczone dyrektorowi 19.11.2010r. o godz. 8.00. Do czasu powołania nowego dyrektora obowiązki będzie pełniła mrg Wiesława Bystrzycka- dotychczasowa główna księgowa szpitala.

 

Komentarze  

 
#21 RE: Dariusz Hankiewicz odwołany ze stanowiska dyrektora radzyńskiego szpitalamegi 2010-11-24 22:16
HA HA i co niektórzy to bardzo są zafrasowani bo po co kąsac rączkę która ich karmiła :sigh: :sigh: :sigh:
 
 
#22 nonsensiwona62 2010-12-14 16:12
niedawno czytałem, dyr. Hankiewicz został odznaczony brązowym krzyżem zasługi, a teraz jest haniebnie odwołany....... ale w Radzyniu jest wszystko możliwe :sad:
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.