Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 21 września 2019 imieniny: Jonasza, Mateusza

Już niedługo

Agata Karczewska - koncert indie folk, country image
Agata Karczewska - koncert indie folk, country, 21.09.2019, 20:00, KOFI&TI Kawiarnia i Herbaciarnia Artystyczna
takes place in
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Jarosław Kaczyński odwiedzi Radzyń Podlaski

Mariusz Szczygieł   
środa, 17 listopada 2010 10:56

Jarosław KaczyńskiW najbliższy piątek (19.11.2010r.) o godz. 12 mieszkańcy Radzynia Podlaskiego będą mieli okazję spotkać się z Jarosławem Kaczyńskim.

Spotkanie odbędzie się w sali konferencyjnej Radzyńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej. 

Oprócz Radzynia Jarosław Kaczyński odwiedzi także inne miasta w naszym regionie. W czwartek spotka się z mieszkańcami Siedlec, Międzyrzeca Podlaskiego (godz. 18) oraz Białej Podlaskiej. W piątek będzie także we Włodawie i Łęcznej.

 

Komentarze  

 
#41 cisza dzieci!!!gustawxxx 2010-11-18 19:01
Nie drapać się!!!
 
 
#42 A JA JUŻ KOCHAM WSZYSTKIE PARTIE!!!gustawxxx 2010-11-18 19:02
( bo od wczoraj lecę na amfie)
 
 
#43 do zbyniekSkalar 2010-11-18 20:56
na kolana chamie a won to sobie do swoich starych możesz mówić
 
 
#44 prawda boliSkalar 2010-11-18 20:57
prawda boli ,prawda boli ,oj boli boli!!!!!
 
 
#45 Adminie obudź sią!!!q.q 2010-11-18 21:06
Coraz więcej pojawia się chamskich tekstów na tej stronie. Albo jacyś gówniarze się za nimi kryją albo prostacy od płóga oderwani. A Admin na to wszystko przyzwala...więcej ingeręcji by się przydało.
 
 
#46 RE: Jarosław Kaczyński odwiedzi Radzyń Podlaskiq.q 2010-11-18 21:09
ps. pisząc te teksty zachowujecie się gorzej niż wyborcy, cudze ganicie a swojego nie widzicie...
 
 
#47 haSkalar 2010-11-18 21:21
taki pług jak ja chciałbyś mieć
 
 
#48 onetorleta123 2010-11-18 22:24
Przeczytajcie Państwo wystąpienie Kaczyńskiego na onecie.Żenada,ciekawie co powie o burmistrzu Radzynia.
 
 
#49 RE: Jarosław Kaczyński odwiedzi Radzyń PodlaskiTosiek 2010-11-18 22:41
PRZECZYTAŁEM. MYŚLĘ, ŻE OBECNI NA SPOTKANIU USŁYSZĄ O CUDOTWÓRCY, SKARBIE, SZLACHETNOŚCI, UCZCIWOŚCI, WYKSZTAŁCENIU...CIEKAWE CZY PRACOWNICY SPÓŁDZIELNI BĘDĄ MUSIELI (ZA NASZE PIENIĄDZE) BYĆ OBECNI. A MOŻE JESZCZE BY SIĘ UDAŁO SPROWADZIĆ RYDZYKA???
 
 
#50 pakuspid 2010-11-19 01:05
wpadajcie bo ja sie wybieram będzie ciekawie FEDERACJA ANARCHISTYCZNA WALIC MOCHER
 
 
#51 pakuspid 2010-11-19 01:06
ZRUBMY DYM :D
 
 
#52 TGspid 2010-11-19 01:07
:-x
 
 
#53 RE: Jarosław Kaczyński odwiedzi Radzyń Podlaskiorleta123 2010-11-19 10:55
SZTABOWCY PISOWCY DO ROBOTY:
1.KOMITET POWITALNY NA SKRZYŻOWANIU PRZ NADLEŚNICTWIE
2.PRZEJAZD WKIRUNKU RONDA IM. ODRZYGOŻDZIA/POLEWEJ NOWY BUDYNEK POLICJI/Złota kielnia/,w lewo w konstytucji,dalej kościuszki,może na specjalnych warunkach w prawo obok szkoły nr.1/piękne boisko,wcześniej pokazaodnowione przedszkole,powinien zauważyć odnowione skrzydło pałacu,dalej lubelską/wsąpić do szkoły nr.2/piękne boisko ;orlik" wraz z kortami tenisowymi,przejazd do ronda WIN,po prawej piękna hala sportowa i trzeba podpowiedzieć,że rusza budowa basenu wraz z całym jego zapleczem,wspomnijcie wielmożnemuo budowie zakładu segragacji izagospodarowania odpadów w Adamkach,a wcześniej będzie TescOi Topaz,dalej do określonego celu i być może dostrzeże nowo budowany budynek sądu i prokuratury.Jadąc z Międzyrzeca moę zauważy nowoczesną fabrykę Brauna.Jestem ciekaw czy użyje zwrotu,że następny cudotwórca zarządza Radzyniem,tak określił p. prezydenta Siedlec ale w tym przypadku może się zakrztusi,ponieważjest to konkurentRęka z PISU.Przed wystąpieniem zapoznać wielkiego wodza z programem Rębka
 
 
#54 przyjazd wodzaSkorpion 2010-11-19 13:00
I WTEDY WODZA SZLAG TRAFI ŻE NIE JEST PO STRONIE BUDOWNICZYCH RADZYNIA.!!!!!!!!!! :P
 
 
#55 przyjazd wodzaorleta123 2010-11-19 17:14
ódz jak zwykle poględził.Ubolewał,że taki dobry poseł odchodzi,taki prawy i na koniec zaapelowałaby głosować na p.REMBEKA,czyżby nowy kandydat :lol: :-* :-) :D :D :D :D :D
 
 
#56 wódzSkorpion 2010-11-19 17:25
Widać tu znajomość swej trzódki.Hmmmmm być może ten nasz REMBEKA to tylko maszynka do głosowania :-x :eek:
 
 
#57 Dziękujemywodzunio 2010-11-19 18:37
Właśnie kończy się kampania samorządowa w naszym mieście, od północy obowiązywać będzie cisza wyborcza. Korzystając z okazji chciałbym, w imieniu Komitetu Wyborczego PiS, serdecznie podziękować wszystkim radzynianom. Bez względu na Państwa sympatie polityczne i preferencje wyborcze dziękujemy za cierpliwość i zainteresowanie przyszłością naszego miasta. Przez te dni wielokrotnie spotykaliśmy się z Wami drodzy radzynianie, korzystaliśmy z Waszej gościnności i życzliwości. Zdecydowana większość z Państwa przejawia troskę o wspólne dobro, jakim jest dla Nas Radzyń. Teraz polegamy na Państwa mądrości i dojrzałości. Wybór, jakiego dokonacie, określi losy naszej wspólnoty na co najmniej kilka następnych lat, ...oby nie był to czas stracony. Jeśli byliście obserwatorami lub uczestnikami kończącej się kampanii, z pewnością macie Państwo ogląd skali problemów jakie dotykają Nas mieszkańców i Nasze Miasto każdego dnia po rządami obecnej administracji. Mamy nadzieję, że kampania kłamstw, dyskredytowania, obrażania naszego ugrupowania, jaką prowadzili zwolennicy naszych adwersarzy, nie wpłynie na Państwa ocenę prezentowanego przez nas programu. Solidaryzujemy się ze wszystkimi z Was, którzy przez ostatnich osiem lat, nie czuli się gospodarzami własnego domu – Radzynia. Pamiętajcie Drodzy Państwo, że razem możemy to zmienić! Bez względu na wynik wyborczy jeszcze raz pragniemy Wam podziękować. Do zobaczenia 21 listopada przy urnach wyborczych.
 
 
#58 no i co...cogito 2010-11-19 21:51
skończył się koncept na obrażanie :sad:
i tak wszyscy wiedzą na kogo mają głosować, bo już dawno zaplanowali, a ostatnie godziny i tak utwierdziły ich w swoich przekonaniach...

szkoda że:
1) nie przecięto wstęgi na Nowym Świecie,
2) nie puszczono nad Radzynkiem balonu sypiącego mąkę, by przykryła wszystkie brudy PeeZeL-u (chyba jednak nie starczyło by tego mącznego dobra),
3) nie rozdano natychmiastowych (na niedzielę) podwyżek dla pielęgniarek i położnych, nie mówiąc o kiełbasie :P ,
4) nie zaproszono kilku byłych znamienitych Radzynian, by nadać im honorowe obywatelstwo,
5) nie nadano praw własności zespołu pałacowego dla księcia witolda wielkiego,
itd. ...

CHŁOPAKI, WSZYSTKO TO POD ROZWAGĘ - ZA CZTERY LATA :P :lol: :P

wPiS-uję się tu na pamiątkę WYBORÓW 2010 :-) :-) :-)

bye-bye !!! :P
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.