Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 21 września 2019 imieniny: Jonasza, Mateusza

Już niedługo

Agata Karczewska - koncert indie folk, country image
Agata Karczewska - koncert indie folk, country, 21.09.2019, 20:00, KOFI&TI Kawiarnia i Herbaciarnia Artystyczna
takes place in
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

W Radzyniu rusza II edycja akcji "BEZPIECZNA KOBIETA"

Mariusz Szczygieł   
sobota, 16 października 2010 15:42

W Radzyniu rusza II edycja akcji "BEZPIECZNA KOBIETA"

Ubiegłoroczna akcja cieszyła się tak dużym powodzeniem wśród Pań - a i w trakcie zainteresowanie wciąż rosło - że jeszcze przed zakończeniem kursu uczestniczki pytały kiedy rusza druga edycja.

"Właśnie udało się zakończyć wszystkie przygotowania i najważniejsze ustalenia z partnerami akcji - mówi Janusz Wlizło, koordynator akcji i jeden z instruktorów części praktycznej. "Za kilka dni podamy wszystkie szczegóły"- dodaje Wlizło. 

W związku z tym, że poprzednim razem Panie skarżyły się, że za mało było informacji o akcji w mediach, trudno się było o niej dowiedzieć i wiele Pań nie skorzystała z tej świetnej oferty, od 20 października rusza kampania informująca o II edycji i zapisy. Radzyńskie Sportowe Centrum Taekwon-Do, Radzyńska Akademia Taekwon-Do i Powiatowa Komenda Policji w Radzyniu Podlaskim wraz z partnerami - samorządem, sponsorami i mediami zapraszają Panie do udziału w II edycji Akcji "Bezpieczna Kobieta". Organizatorzy spodziewają się bardzo dużego zainteresowania, dlatego tworzą dwie grupy. Szczegóły o programie akcji oraz informacje o tym jak się zapisać już za kilka dni. Podobno będzie jeszcze ciekawiej niż w 2009 roku :). Podczas dwumiesięcznej akcji Panie oprócz tradycyjnych zajęć z programu, na dodatkowych wykładach dowiedzą się m.in. o najlepszych dietach i sposobach redukcji wagi ciała, a dzięki sponsorom otrzymają także pamiątkowe koszulki. W akcję włączyło się wielu partnerów, więc czeka na nie wiele niespodzianek.

Zajęcia potrwają od końca października do połowy grudnia. Zainteresowane Panie prosimy o rezerwację tego czasu i śledzenie informacji na ten temat, które ukażą się prasie, radio, Internecie oraz w postaci ulotek. Ubiegłoroczne doświadczenie i konsultacje, pozwolą na dostosowanie programu oczekiwań, a także dopasowanie godzin i dni zajęć, zgodnie z Waszymi - drogie Panie - sugestiami :)

Jak wyglądała zeszłoroczna akcja zobaczycie tutaj.

 

Komentarze  

 
#1 Turniej PodlasiaRobsan 2010-10-17 11:14
trzeba było przyjść na I Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin 16.10.2010r i zobaczyć naprawdę bezpieczne kobiety, a było na co, bo oprócz kobiet walczyło ponad 200 zawodników (także z Ukrainy).
Pozdrawiam
 
 
#2 bezpiecznapaura 2010-10-17 16:02
:D byłam! jeśli to szarpanie i okładanie się pięściami gdzie popadnie nazwać można czymś bezpiecznym! a wybitnie przesadzonym jest nazywanie tego sztuką walki! pozdrawiam i życzę sukcesów
 
 
#3 RE: W Radzyniu rusza II edycja akcji "BEZPIECZNA KOBIETA"Robsan 2010-10-17 16:38
dziękuję bardzo w imieniu medalistów z Radzynia, jednak to niewiedza która bije postu gdzie popadnie :))
 
 
#4 do fanów Tekena ;)os. Zabielska 2010-10-19 20:40
Jak da się zauważyć, jedynymi użytkownikami, którzy negatywnie wypowiadają się na tematy związane z działalnością RATKD są adepci( bądź zwolennicy) klubu Karate.
Zastanawia mnie jedna rzecz- Czy kultura wschodu nie uczy szacunku do innych ludzi(a szczególnie do ludzi trenujących sztuki walki)?? Poprzez wypowiedzi poszczególnych osób przelewa się "chora"zazdrość! Jeżeli chcecie udowodnić, że jesteście lepsi to raczej nie tutaj (czyt. internet) tego nie dowiedziecie! TAK WIEC DZIECIACZKI INTERNETU zmieniajcie pampersy bo pewnie od tego napinania już wam się przelewa w gaciach ;) radzę odstawić komputer i udać się na sale potrenować, żeby móc w przyszłości się godnymi uwagi wynikami.(czego zresztą Wam życzę) Bo nie widzę nic złego w radości ze zdobywanych trofeów przez radzyńskich sportowców(począwszy od sztuk walki po szachy- nie ujmując szachom ;p )Muhamed Ali kiedyś powiedział
"3/4 życia spędziłem na sali-resztę zmarnowałem". wy te 3/4 czasu spędzacie na siedzeniu przed komputerem wrzucając całkiem anonimowo oczerniające teksty na temat RATKD(moja wypowiedzi nie jest kierowana do wszystkich Karateków-bo wielu osobiście znam i szanuje-tylko do tych jednostek, które mają pewnie problemy na treningach z dorównaniem poziomem do reszty grupy. Albo po prostu rodzice za szybko kupili
dzieciaczkom komputery i dali dostęp do internetu.
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.