Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 25 lipca 2024 imieniny: Jakub, Krzysztof, Walentyna

Anna Matczak - okręg nr 2

Materiał KWW Radzyń Moje Miasto i Mój Powiat   
środa, 06 marca 2024 07:00

Anna MatczakAnna Matczak (z d. Jakubiuk) 42 lata, radzynianka. Ukończyłam studia magisterskie na kierunku Geodezji i Kartografii oraz studia podyplomowe w zakresie Szacowania Nieruchomości na Uniwersytecie Warmińsko – Mazurskim w Olsztynie. Jestem absolwentką Państwowej Szkoły Muzycznej I st. w Radzyniu Podlaskim. Po studiach zdobywałam doświadczenie i umiejętności zawodowe w Irlandii.

Wróciłam do Radzynia i chciałabym, żeby moje córki po zdobyciu wykształcenia też chciały wrócić do rodzinnego miasta.

Jestem przedsiębiorcą i wraz z mężem prowadzę firmę geodezyjną „Geopunkt”. Na co dzień angażuję się w wiele akcji społecznych, m. in. „Operacja Czysta Rzeka”, „Zakorzenione”, porządkowanie zapomnianych grobów na radzyńskim cmentarzu, organizowanie pomocy dla potrzebujących czy wolontariat dla „Szlachetnej Paczki”.

Jako radna chcę aktywnie działać na rzecz polepszenia standardu życia mieszkańców i rozwoju Radzynia. W moim okręgu wyborczym będę zabiegać o modernizację systemu kanalizacyjnego i stworzenie przyjaznych miejsc do spędzania wolnego czasu blisko natury na Osiedlu Zgoda. Poczynię starania o poprawę warunków mieszkaniowych na Koszarach i wymianę szkodliwych dla zdrowia sieci wodociągowych. Będę zabiegała również o modernizację chodników i rozbudowę ścieżek rowerowych.

Okręg nr 2 - Kto głosuje?

Cicha, Koszary, Nowa, Cypriana Kamila Norwida, Zenona Przesmyckiego, Henryka Sienkiewicza, Władysława Sikorskiego, Stanisława Witkiewicza, Zabielska od nr 4 do nr 129

Gdzie głosujemy?

Przedszkole Miejskie nr 2, św. Brata Chmielowskiego 8

 
noimage
Przyjmę pole w dzierżawę
wtorek, 23 lipca 2024
noimage
Studentka poszukuje pracy
czwartek, 18 lipca 2024
noimage
Pomogę przy żniwach
sobota, 20 lipca 2024