Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 20 lipca 2024 imieniny: Czesław, Hieronim, Fryderyk

Michał Marciniuk - okręg nr 3

Materiał KWW Radzyń Moje Miasto i Mój Powiat   
czwartek, 07 marca 2024 07:00

Michał MarciniukNazywam się Michał Marciniuk, mam 39 lat i kandyduję do Rady Miasta. Jestem Absolwentem Politechniki Warszawskiej Wydziału Inżynierii Produkcji i Wydziału Transportu. Zawodowo jestem rzeczoznawcą samochodowym, w branży ubezpieczeń 14 lat. Prywatnie mąż Eli i ojciec córki Kaliny.
Moją pasją jest muzyka. Od wielu lat angażuję się w życie Scholi młodzieżowej przy Parafii Św. Trójcy. Młodzież i współpraca z nią to jest nasza przyszłość. Moim marzeniem jest to, aby Młodzi po studiach wracali do Radzynia.
Pozyskiwanie funduszy zewnętrznych i wykorzystanie zaplecza historycznego i kulturalnego daje duże możliwości. Nasze miasto potrzebuje „świeżego” spojrzenia tak aby przyciągnąć inwestorów i stymulować rozwój.
Przez lata wiele zostało zrobione, ale wiem, że nadal istnieje wiele dróg wymagających ukończenia i modernizacji. Jeśli i Wam los młodych radzynian jest bliski, jeśli chcecie aby nasze miasto było atrakcyjne dla nas – mieszkańców, ale i dla turystów – wybierzcie mnie na swojego radnego!

Okręg nr 3 - Kto głosuje?

Ulice: Akacjowa, Józefa Chełmońskiego, Dębowa, Klonowa, Lubelska, Jacka Malczewskiego, Jana Matejki, Polna, Powstania Styczniowego, Wisznicka bez nr: 103, 105, 107 i 115, Stanisława Wyspiańskiego, Zielona

Gdzie głosujemy?

Dawna siedzibą Gimnazjum Nr 2 w Radzyniu Podlaskim, ul. Sitkowskiego 3 

 
noimage
Dachy
niedziela, 07 lipca 2024
noimage
Mieszkanie
poniedziałek, 15 lipca 2024
noimage
DJ FX
czwartek, 11 lipca 2024