Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 3 lutego 2023 imieniny: Błażej, Hipolit, Oskar

Uwaga kierowco! Koniecznie przeczytaj!

Mariusz Szczygieł   
czwartek, 20 maja 2010 20:13

Zakaz ruchu od mostu na rzece Białce

21 maja br. rozpoczyna się kolejny etap przebudowy ciągu ulic Jana Pawła II i Lubelskiej.

Remontowany odcinek obejmuje ulicę Jana Pawła II od mostu na rzece Białce do skrzyżowania z ul. Sitkowskiego (przy dworcu autobusowym i Urzędzie Skarbowym). W trakcie prac na ww. ulicy od poniedziałku (24 maja br.) będzie obowiązywał całkowity zakaz ruchu. Ruch będzie odbywać się wyznaczonymi objazdami.

Jednocześnie zostanie dopuszczony do ruchu remontowany dotychczas odcinek ul. Lubelskiej (od ronda WiN do skrzyżowania z ul. Zabielską). Na tej ulicy w dalszym ciągu prowadzone będą prace budowlane (budowa chodników, ustawianie krawężników), jednkaże ruch będzie odbywał się jednym pasem jezdni.

Utrudnienia napotkacie także na ul. Powstania Styczniowego, gdzie w najbliższych dniach układana będzie ostatnia warstwa nawierzchni, tzw. "ścieralna". W piątek całkowicie zamknięty dla ruchu będzie odcinek od ul. Wisznickiej do skrzyżowania z ul. Tysiąclecia.

{morfeo 336}

 

Komentarze  

 
#1 forever 2010-05-20 23:03
Dzięki Mariusz za cenne informacje. Pozdr....
 
 
#2 dziękujęRadzynianka 2010-05-29 22:09
Ja także dziękuje za tego typu informacje, oszczędzają one moje nerwy w porannej gonitwie do pracuni.Strasznie denerwujące są drogowe niespodzianki.
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.