Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 27 maja 2020 imieniny: Juliusza, Magdaleny, Jana

Już niedługo

Nigdzie się nie wybieraj... Siedź spokojnie w domu i oglądaj telewizję, albo czytaj książki :)
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

II Ogólnopolskie Konfrontacje Taneczne, II Turniej Tańca Pierwszy Krok Radzyń Podlaski

Michał Maliszewski   
piątek, 17 maja 2019 07:00

PlakatRadzyńska Szkoła Tańca - Lubelskie Centrum Inicjatyw Tanecznych serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców Miasta i Powiatu Radzyń Podlaski, na największe, taneczne wydarzenie roku. To wszystko już 18 maja, w sobotę! 

II Ogólnopolskie Konfrontacje Taneczne, to wielka - taneczna rzecz dla Radzynia, blisko 700 tancerzy i tancerek z różnych grup, zespołów tanecznych przyjedzie do Radzynia Podlaskiego, aby podjąć przygodę taneczną, rywalizować ze sobą i wspólnie przeżywać przygodę tańca. To piorun emocji, kumulacja radości i barw, będących konsekwencją młodości i umiejętności tanecznych. 

To wielkie wydarzenie angażuje całą, taneczną społeczność Radzynia Podlaskiego, wszystkich rodziców, którzy aktywnie wspierają Radzyńską Szkołę Tańca, to przede wszystkim wielkie dzieło Grzegorza Demuchy - Dyrektora Radzyńskiej Szkoły Tańca oraz Marcina Snuzika, założyciela Radzyńskiej Szkoły Tańca i Lubelskiego Centrum Inicjatyw Tanecznych oraz całego Zespołu Lubelskiego Centrum Inicjatyw Tanecznych, które aktywnie i na stałe wpisało się w życie Radzynia Podlaskiego, pisząc historię, na karcie której zapisano: „… Radzyń Podlaski tańczy...”

Wstęp jest bezpłatny, a dobrowolny grosz wspiera Fundację, działającą na rzecz Bartka Roli… pomóżmy Bartkowi. 

ZAPRASZAMY - nie może Ciebie zabraknąć.

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.