Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 5 grudnia 2022 imieniny: Krystyna, Sabina, Norbert
Rozkład jazdy autobusów Ogłoszenia Imprezy i wydarzenia Ceny paliw

Unia Tarnów na początek maratonu

Adam Kułak   
piątek, 03 września 2021 16:00

Przed nami mecz z Unią TarnówSobotni mecz z Unią Tarnów zapoczątkuje serię siedmiu rozgrywanych co trzy dni pojedynków Orląt w lidze i Pucharze Polski.

Drużyna Unii Tarnów wygrała baraże z Wiślanami Jaśkowice i po trzech latach nieobecności wróciła do trzeciej ligi. Po awansie kadrę zespołu zasilono m.in. dwoma obrońcami - byłym reprezentantem Polski Adamem Kokoszką i Adrianem Kajpustem oraz bramkarzem Mateuszem Zającem. Zawodnicy trenera Radosława Jacka w pięciu meczach uzbierali sześć punktów. Trzy mecze zremisowali, jeden przegrali i jeden wygrali, co ciekawe na wyjeździe pokonali dobrze spisujący się w lidze ŁKS Łagów 3: 5. Piłkarze Unii strzelili dotychczas jedenaście bramek, po trzy trafienia zaliczyli Artur Biały i Dawid Sojda. Czy najlepsza obrona w lidze pozwoli snajperom z Tarnowa na poprawę dorobku bramkowego?

Jedenaście zdobytych punktów w pięciu meczach mają w dorobku nasze Orlęta. Wypadałoby w sobotę powiększyć pokaźny dorobek. W kolejnych spotkaniach o punkty może być coraz trudniej, bo wysiłek wkładany w trzydniowy cykl rozgrywkowy będzie nieco większy niż u innych zespołów odpoczywających w tym czasie. Czy to osłabi poczynania boiskowe podopiecznych trenera Mikołaja Raczyńskiego? Myślę, że drużyna jest bardzo młoda i dobrze przygotowana kondycyjnie a regeneracja sił będzie następowała bardzo szybko. Po maratonie siedmiu meczów okaże się, na co naprawdę stać biało zielonych. Być może w sobotę zadebiutuje nowy nabytek Orląt Dennis Cartella.

Zapraszamy na Warszawską 77, 4 września o godzinie 16.oo.

 

Komentarze  

 
#1 Orletastadionowy 2021-09-04 12:22
Władzo,Najwyższy czas na modernizacje stadionu miejskiego!!!Zadaszoną główną trybune oraz sztuczne boisko treningowe
 
 
#2 Orlętapitlit 2021-09-05 12:28
Zlitujcie się nie zadaszajcie nam trybun. W piękne słoneczne dni, gdy z boiska wieje beznadzieją i nudą, można się chociaż trochę poopalać.
 
 
#3 pitlitKAROLINA1234 2021-09-06 22:20
Ciekawe, jak wyglądasz? Bo masz dużo kwasu względem inicjatywy. Degeneracja i upokorzenie.
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.