Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 7 lipca 2022 imieniny: Cyryl, Metody, Estera
Rozkład jazdy autobusów Ogłoszenia Imprezy i wydarzenia Ceny paliw

Na skróty

Kurs samoobrony Krav-Maga

Michał Maliszewski   
poniedziałek, 03 kwietnia 2017 07:00

TreningInformujemy, że w Radzyniu Podlaskim prowadzone są treningi Krav-Maga, na których można zapoznać się z technikami samoobrony.

Treningi są prowadzone pod okiem Adama Kanoniuka, doświadczonego instruktora rekreacji ruchowej o specjalności samoobrona. W ramach prowadzonych zajęć można nauczyć się podstawowych technik samoobrony KRAV-MAGA, GROM COMBAT oraz sztuki walk, z wykorzystywaniem technik interwencyjnych stosowanych w służbach mundurowych.

Mogą w nim uczestniczyć osoby powyżej 14 roku życia.

System KRAV-MAGA został stworzony przez izraelskich instruktorów i trenerów sztuk walk, aby móc skutecznie obronić się w sytuacji zagrożenia ludzkiego życia poprzez wyprzedzanie zamiaru napastnika uzbrojonego w niebezpieczne narzędzia. Ta forma samoobrony jest łatwo przyswajalna przez każdą osobę ze względu na swą prostotę, ponieważ wykorzystuje się odruchy bezwarunkowe człowieka.

System GROM COMBAT jest stworzony i wykorzystywany w polskiej jednostce specjalnej GROM. Pomimo swojej wojskowej precyzji samoobrony i umiejętności walki wręcz, pozwala uzmysłowić uczestnikom ćwiczeń skalę dzisiejszych zagrożeń związanych z terroryzmem i jak radzenia sobie w takich sytuacjach zagrażających życiu człowieka.

Uczestnicy treningów w Radzyniu Podlaskim mogą poznać samych siebie i swoje zachowania w określonych sytuacjach zagrażających życiu oraz nauczyć się radzenia sobie ze stresem ograniczającym skuteczną obronę.

W trakcie treningów nacisk położony jest na praktyczne zastosowanie poznanych technik samoobrony w określonych sytuacjach.

Treningi odbywają w poniedziałki i środy o godz. 19.00 w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim przy ulicy Sikorskiego 15.

Wymagania sprzętowe – buty sportowe, dres, rękawice bokserskie oraz ochraniacze na szczękę.

Więcej informacji na miejscu podczas treningu bądź pod nr tel:

697369605 - instruktor lub 511 510 916 - lokalny koordynator.

170401-kav-01170401-kav-02170401-kav-03170401-kav-04

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.