Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 24 czerwca 2026 imieniny: Danuty, Jana | 1923 - ksiądz prałat Tadeusz Osiński wyświęcił byłą cerkiew prawosławną na kościół katolicki. Świątynia pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa stała w miejscu obecnego boiska przy Szkole Podstawowej nr 1

Już niedługo

Nigdzie się nie wybieraj... Siedź spokojnie w domu i oglądaj telewizję, albo czytaj książki :)
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Rajd rowerowy "Przystanek Tyśmienica"

Michał Maliszewski   
piątek, 20 maja 2016 07:00

Zdjęcia z trasyJuż w najbliższą niedzielę Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na 40 km rajd rowerowy terenami związanymi z Doliną Tyśmienicy (szczegóły na plakacie).

Organizatorzy zapewniają gorący posiłek i wodę na trasie. Cała impreza, w spokojnym tempie powinna zamknąć się w czterech godzinach. Prognozy pogody zapowiadają dobrą aurę. Nawierzchnia dróg różna, głównie normalna droga asfaltowa, ale będzie też sporo dróg polnych. Zobaczymy wiele ciekawych miejsc, a MOSiR przygotował na koniec sporo niespodzianek. Impreza odbędzie się przy pomocy finansowej Powiatu Radzyńskiego.

Trasa została "sprawdzona" w czwartek i jest naprawdę wspaniała.

 

Pięć medali w Krasnymstawie dla pływaków Z Mulks „Technik – Orion”

Michał Maliszewski   
czwartek, 12 maja 2016 07:00

Zawodnicy z trenerem17 kwietnia, dzień po zmaganiach o Laur Lubelskiego Koziołka 17-osobowa grupa naszych pływaków wzięła udział w III rundzie Krasnostawskiej Ligi Pływackiej, która gościła 236 zawodników z 16 klubów.

Podopieczni trenera Jacka Dębskiego zdobyli aż 5 medali i po raz pierwszy znaleźli się jako klub na czwartej pozycji w rankingu. Na tę pozycję zapracowali wszyscy zawodnicy zbierając cenne dla klubu punkty. Najlepszą z grupy dziewcząt okazała się Urszula Gepner, która zajęła 3 miejsce na podium. Najmocniejszą grupą tradycyjnie okazali się chłopcy z rocznika 2006 zdobywając aż 4 medale: złote Michał Danilczuk i Łukasz Opolski, srebrny Igor Melchior i brązowy Mikołaj Maciuk. Czwarte również punktowane miejsce zajął Mikołaj Trykacz.

 

Zawody pływackie o Laur Lubelskiego Koziołka - 40 edycja

Michał Maliszewski   
środa, 11 maja 2016 07:00

Zdjęcie grupoweW sobotę 16 kwietnia - 25 osobowa drużyna MULKS „Technik-Orion” przy ZSP im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim wystartowała w II rundzie zawodów o Laur Lubelskiego Koziołka.

Pływalnia Aqua Lublin gościła 532 zawodników z 23 klubów województwa lubelskiego oraz Połańca i Radomia. Po raz pierwszy w imprezie udział wzięli zawodnicy ze szkoły sportowej w Kuzniecowsku i Kijowie. W sumie odbyły się 994 starty indywidualne i 37 startów w sztafetach. Rywalizacja była niezwykle pasjonująca, zawodnicy dawali z siebie wszystko, ciesząc się ze zdobytych medali a także poprawionych rekordów życiowych. Było wiele emocjonujących pojedynków gdzie o zwycięstwie decydowały ułamki sekund. Najwięcej emocji dostarczyła rywalizacja sztafet.

 

Powiatowe Biegi 3 Maja 2016

Michał Maliszewski   
środa, 04 maja 2016 07:00

BiegiBiegi upamiętniające uchwalenie Konstytucji 3 Maja stały się „żelaznym” punktem w kalendarzu Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Radzyniu Podlaskim. Tym razem impreza ta odbyła się w sobotę 30 kwietnia.

Pogoda trochę popsuła zabawę, bo na początku padało, ale jak się potem okazało, mały deszcz nikomu w niczym nie przeszkadzał. Na starcie stawiła się bardzo duża rzesza zawodniczek i zawodników, zwłaszcza w młodszych kategoriach i od godz. 10 00 można było rozpoczynać. Imprezę otworzyła dyr. MOSiR Agnieszka Włoszek i chwilę potem na starcie zameldowały się dziewczynki klas IV i młodsze szkoły podstawowej. W sumie w 12 kategoriach wystartowała ok. 250 uczestników.

 

Wysokie noty CHODZĄCYCH z SERcEM

Elżbieta Michalak   
czwartek, 21 kwietnia 2016 07:00

Radzyńska grupa Nordic Walking16 kwietnia br. w przepięknym Parku Radziwiłłowskim w Białej Podlaskiej odbył się pierwszy etap zawodów Nordic Walking Pucharu Lubelszczyzny „LUBELSKIE TEŻ CHODZI”, których koordynatorem i pomysłodawcą jest Marzena Skibińska-Sobczuk.

Rok 2016 to już czwarta edycja tej imprezy, a gościć zainteresowanych będą po Białej Podlaskiej jeszcze: Lubartów: 21.05.2016r., Adamów: 02.07.2016r.,Międzyrzec Podlaski: 13.08.2016r. Łuków: 17.09.2016r. Radzyń Podlaski: 08.10.2016r. W naszym mieście odbędzie się zakończenie i podsumowanie całej imprezy. Zachęcamy pasjonatów Nordic Walking i tych bardziej doświadczonych i tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę do udziału we wszystkich wyżej wymienionych imprezach.

 

Rekordzista złowił prawie 25 kg ryb!

Mariusz Szczygieł   
środa, 13 kwietnia 2016 07:00

Było zimno, ale wędkarze dopisali4 godziny to mało i... dużo...

Dla wędkarza - raczej niewiele, ale wystarczyły, aby Wiesław Sobczuk "wyjął" z radzyńskiej "Cegielni" blisko 25 kg ryb. Swoim wynikiem wywołał niemałe poruszenie wśród konkurentów, którzy w niedzielę 10 kwietnia spotkali się na zawodach wędkarskich o "Puchar Burmistrza Miasta Radzyń Podlaski".

Gdzie tkwi tajemnica sukcesu pana Wiesława? - Oprócz szczęścia, to nęcenie punktowe i trzynastometrowa tyczka - jak sam nam powiedział. Po 4 godzinach trzymania tak długiej wędki mogą boleć ręce... Poświęcenie przyniosło jednak widoczne efekty w postaci ryb i granatowego pucharu Burmistrza Radzynia, który przyjął z rąk Sekretarza Miasta Roberta Targońskiego.

 

Gimnazjada 2015/2016. UKS Sprint z medalami!

Michał Maliszewski   
wtorek, 12 kwietnia 2016 07:00

UKS Sprint5 kwietnia 2016r. w Zamościu odbył się Finał Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej Chłopców.

Po raz ósmy zawodnicy UKS Sprint reprezentując Gimnazjum w Ulanie-Majoracie zdobyli medal w Mistrzostwach Województwa Szkół Gimnazjalnych. Aby zagrać w Finale Wojewódzkim i znaleźć się w gronie sześciu najlepszych zespołów w województwie nasi zawodnicy wcześniej wygrali rywalizację w powiecie oraz  rejonie. Natomiast w finale wojewódzkim w fazie grupowej zwyciężyli z Gimnazjum Nr 5 w Lublinie 15 : 10 oraz ulegli Gimnazjum Nr 6 w Zamościu wynikiem 13 : 8. W meczu o III miejsce w województwie pokonali Gimnazjum nr 2 w Kraśniku 11 : 10.

 

Nordic Walking ciąg dalszy

Elżbieta Michalak   
poniedziałek, 11 kwietnia 2016 07:00

Nordic WalkingPoczątek wiosny to najlepszy czas, aby zadbać o swoją kondycję, zdrowie i odporność, a jednocześnie zgubić kilka kilogramów.

Nordic Walking to wspaniała alternatywa, aby tego dokonać. Grupy spacerujące z kijkami systematycznie się rozrastają. Nie wszyscy oczywiście korzystają z zajęć organizowanych cotygodniowo na stadionie miejskim. Dla części z nich nie ma takiej konieczności, ale są osoby, którym przyda się kilka wskazówek w celu poprawy techniki, dzięki czemu szybciej uzyskane zostaną oczekiwane efekty. Dość ciężko zmienia się przyzwyczajenia, więc im wcześniej skorzystamy z porad, tym lepiej dla naszego organizmu i zdrowia.

 

Sukcesy uczniów SOSW w rywalizacji z najlepszymi

Michał Maliszewski   
czwartek, 07 kwietnia 2016 07:00

Zawodnicy z SOSW1-3 kwietnia 2016 r. w Ciechanowie na Mistrzostwach Polski w Pływaniu Związku Stowarzyszeń Sportowych „Sprawni-Razem” radzyńscy pływacy z Gimnazjum nr 3 w Radzyniu Podlaskim przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Z. Sękowskiej po raz kolejny udowodnili, że talent połączony z systematyczną i ciężką pracą na treningach pozwala osiągać sukcesy.

Uczniowie zdobyli 7 medali: Jakub Kowalczyk – I miejsce na dystansie 50m oraz III miejsce na 100m stylem grzbietowym mężczyzn, Artur Bujek – II miejsce na 50m oraz III miejsce na 100m stylem dowolnym mężczyzn i Mateusz Bujek – I miejsce na 50m stylem dowolnym oraz I miejsce na 50m stylem grzbietowym chłopców.

 

10 medali w Łukowie!

Michał Maliszewski   
piątek, 01 kwietnia 2016 07:00

Zawodnicy na podiumCztery dni po występach na Ogólnopolskich Zawodach Pływackich „Od Młodzika do Olimpijczyka ” w Warszawie nasi zawodnicy wystartowali w kolejnych, tym razem w pobliskim Łukowie.

17 marca 2016 r. odbyły się XXI Wiosenne Mistrzostwa Miasta Łuków w Pływaniu Pamięci Andrzeja Rogalińskiego. W imprezie wystartowało ponad 200 zawodników z 19 klubów. Mimo, iż rozgrywki odbywały się w czwartek o godz. 10.00 klub MULKS Technik-Orion Radzyń Podlaski reprezentowało aż 29 zawodników i zawodniczek. Na trybunach oczywiście nie mogło zabraknąć rodziców, którzy głośno dopingowali naszych reprezentantów. Można powiedzieć, że zawodnicy spisali się na medal, bo podopieczni trenerów: Jacka Dębskiego i Sebastiana Brodawki zdobyli 10 medali.

 
<< pierwsza < poprzednia 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 następna > ostatnia >>

Strona 25 z 49
Gucci Guilty Pour Homme 90ml EDP
Gucci Guilty Pour Homme 90ml EDP
poniedziałek, 15 czerwca 2026
Rower miejski damka
Rower miejski damka
czwartek, 18 czerwca 2026
Praca kierowca chÅodnia
Praca kierowca chłodnia
środa, 17 czerwca 2026